Põhisisu algus

Cisco suurim partner Eestis on Elisa

22.10.2021

Võrguseadmete, andmekeskuste-, koostöö- ja turvalahenduste ning tarkvara ettevõte Cisco tunnustas Elisat partnerina kolmes auhinnakategoorias: tarkvara müük , turvalahendused ja võrgulahendused. Ühtlasi on Elisa ettevõtte suurim koostööpartner Eestis.

Rahvusvaheline ettevõte Cisco Systems, Inc. jagas majandusaasta lõppedes Eesti partneritele tunnustusi ja auhindu. Elisa oli parim kolmes kategoorias: võrgulahendused, turvalahendused ja tarkvara müük.

Cisco Eesti üksuse juht Lauri Makke sõnas, et Elisa on olnud juba ettevõtte algusaastatest üks olulisi partnereid Eestis. „Cisco ei ole pikka aega Eestis auhindu jaganud ja tegime seda taas üle kümne aasta, et tunnustada meie jaoks olulisi koostööpartnereid. Elisa võidetud auhinnad tulid kategooriates, mis on täna Cisco peamised ärisuunad. Koostöö Elisaga on alati olnud hea ning rõõm on näha, et Elisa tuleb alati uute ärisuundadega kaasa.“

Elisa IT-erilahenduste valdkonna juht Priit Maasik lisas, et Elisa on ajalooliselt suurim Cisco partner Eestis ning saadud auhinnad on selle kinnituseks. „Cisco poolsed tunnustused on ülimad kiidusõnad Elisa inseneridele ja müügijuhtidele aastapikkuse hea töö eest pikaajaliste kliendisuhete ülesehitamisel. Igal aastal panustame oma müügi ja inseneride kompetentside tõstmisesse ning aitame klientidel Cisco lahendused just neile sobival viisil tööle panna. Elisa pakub ainsana Eestis 24/7 eesti keelset NOC tuge klientidele hoidmaks töös nende võrguseadmeid ning lahendamaks kõik tekkivad probleemid.“

auhinnad

Inimesed ja auhinnad

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!