Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Mobiilse interneti mahupilet tagab, et internetimaht ei saa kõige olulisemal hetkel otsa.

Mobiilse interneti mahupiletit saavad kasutada kõik Elisa ärikliendid, kellel on kehtiv mobiilse interneti leping. Mahupileti tellimiseks logi sisse Elisa iseteenindusse ja vali, millisele numbrile soovid täiendavat mahtu tellida.

Interneti mahupilet on sinu jaoks parim lahendus juhul, kui kogu paketis sisalduv internetimaht on tarbitud, ent sooviksid interneti kasutamist siiski edasi jätkata. Mahupiletiga tellitud täiendav andmesidehulk lisatakse paketis sisalduvale ning mahupiletiga kehtivad paketipõhised internetiühenduse kiirused.

MiNT arvutis XS ja MiNT arvutis S paketile saad tellida lisamahtu 1GB kaupa.

Alates MiNT arvutis M paketist saad tellida ka 5GB ja 25GB suuruseid mahupileteid.

Hinnad

Sinu pakett 1 GB mahupilet 5 GB mahupilet 25 GB mahupilet
MiNT arvutis XS 2 € Puudub Puudub
MiNT arvutis S 2 € Puudub Puudub
MiNT arvutis M 2 € 10 € 25 €
MiNT arvutis L 2 € 10 € 25 €
MiNT arvutis XL 2 € 10 € 25 €

Hindadele lisandub käibemaks

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi

Telli mobiilse interneti mahupilet

Kuidas mahupiletit tellida?

Mahupileti tellimiseks logi sisse Elisa iseteenindusse ning vormista mahupilet lisateenuste tellimise lehel. Mahupileti saad osta täpselt siis, kui sul seda vaja on: sa ei pea ootama, et kalendrikuu mobiilse interneti maht enne 100% täis saaks. Pigem tasubki mahupilet tellida juba siis, kui kalendrikuist internetti veel jagub – nii ei pea sa muretsema, et internetiühendus kõige olulisemal hetkel liiga aeglaseks jääb.

NB! Juhul, kui lepinguga on seotud mitu erinevat telefoninumbrit, tasub mahupiletit tellima minnes erilist tähelepanu sellele pöörata, et telliksid lisamahtu ikka õige SIM-kaardi jaoks.

Mahupiletiga tellitud andmesidehulk liidetakse sinu paketis sisalduvale andmesidemahule ja seda võid tellida täpselt nii mitu korda kui vaja.

Mahupilet on suurepärane ajutine lahendus internetimahu tõstmiseks: juhul, kui paketipõhisest andmesidemahust jääb aga pidevalt pisut puudu, tasub mõelda paketivahetusele. Teavitame sind paketis sisalduva mahu täitumisel SMS-ga, kus on välja toodud number, millel hakkab maht täis saama. Just sellele numbrile peadki lisamahu tellima.

Mis vahe on mahupiletil ja välismaa internetipiletil?

Mobiilse interneti mahupiletit saad kasutada ainult Eestis ja see annab sulle lisanduvat andmesidemahtu tervete gigabaitide kaupa. Mahupileti tellimiseks logi sisse Elisa iseteenindusse ning vormista tellimus lisateenuste lehel.

Välisriikides reisides on sulle aga abiks välismaa internetipilet.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.