Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Peame väga oluliseks, et kõikide meie klientide isikuandmed oleksid Elisas alati maksimaalselt kaitstud, sest just konfidentsiaalsus on meile Elisas esmase tähtsusega.

Meie eesmärgiks on tagada lõimitud ja läbipaistev andmekaitse, et olla Sulle teenuse osutamisel usaldusväärseks ja Sinu õigusi austavaks partneriks.

Elisas toimub klientide isikuandmete töötlus EUROOPA PARLAMENDI JA NÕUKOGU MÄÄRUSEST (EL) 2016/679 (GDPR) ja elektroonilise side seadusest lähtuvalt.

Juhul, kui soovid täpsemat teavet andmetöötluse põhimõtete, õiguslike aluste ja eesmärkide kohta ning üksikasjalikku ülevaadet isikuandmetest, mida Elisa võib töödelda, siis tutvu Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetega siin.

Palume andmekaitsega seonduvad avaldused saata digitaalselt allkirjastatult e-posti aadressile andmekaitse@elisa.ee või esitada allkirjastatult Elisa müügiesindusse.

Vaata videot ja saad teada, kuidas Elisas andmekaitse toimib.

Andmekaitse Elisas

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.