Põhisisu algus
Elisa FIX keskendub tehnilisele abile. Pöördu, kui vajad arvutiabi või sul on tehnilisi küsimusi mistahes muu seadme kohta. Kiired juhised saad meilt telefonitsi. Kui katkine nutiseade vajab parandust, hoolitseme ka selle eest.
Millise seadmega vajad abi?
Mobiiltelefon Televiisor Sülearvuti Modem, ruuter, antenn Muu seade
Helista meile
Elisa FIXi kõnetugi aitab sind telefoni teel – sulle arusaadavates terminites ja just sulle sobivas tempos. Kirjelda oma muret ja aitame selle lahendada.
Loe rohkem Elisa FIX kõnetoe kohta.
Tööaeg E-R 9.00-21.00. Kõne hind 0,5 € / min. Aitame kõiki, ka teiste operaatorite kliente. Elisa FIX kõnetoe number: 9001919 Helista Tariif rakendub alates 11ndast kõnesekundist, sealhulgas kõne ootejärjekorras.
Elisa Fix MU/STIIL Elisast leiavad nüüd isikupärase lahenduse kõik need, kes tunnevad end erilisena. Vaata lähemalt IT-abi kõigile Rumalaid küsimusi meie jaoks ei eksisteeri. Kui vajad mistahes IT-abi, võta julgelt ühendust! Seadme saatmine hooldusesse Kui sinu nutitelefon või tahvelarvuti vajab remonti või hooldust, saada see meile. Elisast ostetud seadmetele teostame ka garantiiremondi töid. Esindusse pole vaja tulla. Saada seade pakiautomaadiga. Soovi korral telli kuller seadmele järele. Alusta vormistamist Seadme toomine kiirhooldusesse Kui sul on telefoni või tahvli remondiga kiire, too see meile kiirremonti. Remonti teostame Elisa FIXi esindustes. Remondile anname aastase garantii. Seade ei pea olema Elisast ostetud. Vaata Elisa FIXi kiirhoolduse hinnakirja Leia lähim esindus
ElisaFIXi kiirhoolduse hinnad
Tutvu varuosade hindadega, kui sa vajalikku varuosa ei leia, küsi selle hinda klienditeenindajalt. Tööle lisandub varuosa maksumus.
Otsi hinda seadme mudeli järgi
MU STIIL Elisa FIX MU/STIIL - sinupõhine telefonikaitse Anna oma nutiseadmele iseloom Elisas saad nüüd printida nii klaasikaitse kui sinu maitse järgi disainitud tagakaane. Klaasikaitse ja tagakaas kaitsevad kõiki telefonimudeleid Loe lähemalt
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!