Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama
Jagatud kapp on soodne
Soodsaim lahendus on täis- või poolkapi jagamine. Tulevikus laienemiseks broneeri ka koht serveri all või peal.
Turvalised lahendused
Kui servereid on rohkem või nende turvanõuded on kõrgemad, saad rentida kogu serverikapi, poolkapi või veerandkapi.
Paindlikud kiirused
Kasuta 100 Mbit/s sümmeetrilist kiirust või 1 Gbit/s ühendusi – tingimused on paindlikud ja kasutada saad ka lisamahtusid. 

Millised on Elisa serveriruumid?

Serveriruumis on dubleeritud elektritoide, elektrikatkestuse korral töötavad generaatorid ning kogu elektrivarustuse katkematu töö tagavad UPS-seadmed.Elisa serverimajutusel on kaks 10 Gbit/s ühendust tuumikvõrku, mis garanteerib kiire ühenduse kõigi Eesti andmesidevõrkude ja internetiga.Lisaks on serveriruumil tuleohutuskaitse, kontrollitud kliima ja 24/7 töötav mehitatud valve.Kliendid pääsevad soovi korral igal ajal oma seadmetele ligi. Kui on soov jälgida serveri tööd või muuta seadistusi kohale tulemata, saad juurde tellida ligipääsu kaughaldusele. 

24/7 juurdepääsukontroll

Elisa serverimajutuse territooriumi turvalisust tagab ööpäevaringselt ja igapäevaselt töötav mehitatud valve. Ruumile pääsevad ligi üksnes kliendid ja Elisa tehniline personal. Kõik kliendid tuvastatakse ning neile antakse kohapeal isiklik uksekaart ja kapi võtmed. Ruumides on salvestav videovalve, iga sisenemine jäädvustatakse uksesüsteemi ja liikumisanduritega.  Optimaalne töökeskkond serveritele Tõstetud põranda kaudu toimib täppiskonditsioneeridega nn alt-üles sundjahutus. Konditsioneerid kontrollivad temperatuuri, niiskust ja tolmuärastust. Ruumi on paigaldatud antistaatiline põrandakate ning automaatne veetuvastuse ja ruumist väljajuhtimise süsteem.

Katkematu voolutoide

Kogu seadmestikku (sh valvesüsteemi ja signalisatsiooni) toidetakse UPS-seadmete kaudu, mille tööd dubleeritakse alajaamadest tuleva elektritoitega. Lisaks kasutatakse vajadusel alternatiivtoitega diiselgeneraatoreid. See kõik tagab täieliku sõltumatuse elektrivõrkude tööst. Kaasaegne tuleohutussüsteem Tulekahju ärahoidmiseks kasutatakse spetsiaalset kustutusgaasi ning muust valveseadmestikust sõltumatut signalisatsioonisüsteemi ja dubleeritud andureid. 

Soovitame ka

Virtuaalserver
Moodne viis IT-teenuste majutamiseks – kiire, mugav ja turvaline.
Vaata lähemalt
Serverid
Juhtivate ja usaldusväärsete tootjate serverid erinevate rakenduste tarbeks.
Vaata lähemalt
IT-taristu haldus
Seadmete ja tarkvara administreerimine ning hooldus.
Vaata lähemalt
Konsultatsioon ja migratsioon
Elisa spetsialistid aitavad nii lahenduse valikul kui ka uuele lahendusele üleminekul.
Vaata lähemalt