Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisast saad interneti kontorisse asukohast sõltumata. Kui sinu kontorisse ei jõua kiire interneti püsiühendus juhtme kaudu, vali ettevõttele sobiv ja oma vajadustest lähtuv Elisa mobiilse interneti kontoripakett.

Elisa kontoripaketid katavad väikeettevõtte vajadused – e-kirjade saatmine ning vastuvõtmine, igapäevane veebilehitsemine, videokonverentsid ja failide üles- ning alla laadimine. Liitudes Mint kontoris XL paketiga, saad vajaliku Huawei b525 4G ruuteri tasuta kaasa.

Paketid ja hinnad

Kodukontori pakett

MiNT Kontoris S

23.60 € /kuus

Juhtmevaba internet kodukontorisse.

Allalaadimine
30Mbit/s
Üleslaadimine
10Mbit/s
Andmemaht
Piiramatu
Tehnoloogia
4G
23.60 € /kuus

Hind käibemaksuga: 28.32 €/kuus

Tasuta kaasa ruuter!

Väikekontori pakett

MiNT Kontoris XL

44.60 € /kuus

Piiranguteta juhtmevaba internet väikekontorisse.

Allalaadimine
Maksimaalne
Üleslaadimine
Maksimaalne
Andmemaht
Piiramatu
Tehnoloogia
4G
44.60 € /kuus

Hind käibemaksuga: 53.52 €/kuus

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi


Kuidas liituda?

Elisa mobiilse interneti kontoripakettidega liitumiseks helista meie asjatundjatele telefonil 6 600 620 või jäta meile oma kontaktandmed ja me võtame sinuga peatselt ühendust. Ühiselt leiame kindlasti just sinu äri jaoks kõige sobivaima lahenduse!

Kaasa nädalane kvaliteedigarantii!

Et saaksid Elisa mobiilse interneti tugevuses veenduda just seal, kus sa seda tegelikult kasutama hakkad, pakume kõikidele liitujatele 7-päevast kvaliteedigarantiid.

Lisaks on Elisal hulk võimalusi ja lahendusi levi parandamiseks. Helista meie asjatundjatele telefonil 6 600 620 või jäta meile oma kontaktandmed ja me võtame sinuga peatselt ühendust. Ühiselt leiame kindlasti just sinu äri jaoks kõige sobivaima lahenduse!

Mida teha, kui valitud pakett ei ole piisav?

Kontoripaketti valides mõtle enda ja oma töötajate internetikasutuse peale – kui tihti ja kui palju te internetti kasutate?

  • Kui te loete uudiseid, vahetate e-kirju ja kasutate igapäevaselt veebilehitsejat, sobib teile MiNT Kontoris S.
  • Kui teie jaoks on olulisel kohal ka kvaliteetsete videokonverentside pidamine ning mahukate failide üles- ja allalaadimine, sobib teile MiNT Kontoris XL.

Kui oled esialgu valinud paketi MiNT Kontoris S, aga ettevõtte vajadused aja jooksul suurenevad, saad selle sobival hetkel ja tasuta suurema paketi vastu välja vahetada. Selleks helista meie asjatundjatele telefonil 6 600 620 või jäta meile oma kontaktandmed ja me võtame sinuga peatselt ühendust. Ühiselt leiame kindlasti just sinu äri jaoks kõige sobivaima lahenduse!

  • Staatiline IP-aadress

    Mobiilse interneti kontoripakettidele saad lisateenusena juurde tellida staatilise IP-aadressi võimaluse. Seda vajad juhul, kui soovid ligipääsu IP-põhiste õigustega keskkondadele, näiteks ettevõtte sisevõrgule, teatud analüütikavahenditele, mobiilsetele veebikaameratele või ettevõtte dokumendihaldussüsteemile.

    Loe edasi!
  • Sobib kõigi mobiilioperaatorite klientidele

    Mobiilse interneti kontoripaketiga saad liituda ka siis, kui sul ei ole Elisaga teisi lepinguid ning sa ei pea neid ka mujalt üle tooma. Oled Elisa internetiteenust teretulnud kasutama sõltumata sellest, millises võrgus eelistad teha mobiilikõnesid.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.