• roaming euroopas

  Elisas 60 roaming-kõneminutit TASUTA!

  Elisa kliendina saad välismaal viibides suhelda kolleegide ja kodustega sama soodsalt kui Eestis.

  Elisa ärikliendi kõne- ja nutipakettidega kaasneb igas kalendrikuus 60 Euroopa Liidu roaming- kõneminutit, mida saad lisatasuta kasutada väljahelistamiseks ja kõnede vastuvõtmiseks Euroopa Liidus reisides.

  Loe edasi
 • mobiil id

  Mobiil-ID SIM-kaart ja liitumine TASUTA!

  Nutiseadmes saad kõik oma asjad aetud, kasutades selleks mobiil-ID teenust. Mobiil-ID on sinu digitaalne isikutunnistus, mis asub sinu nutiseadmes ja on sinuga alati kaasas.

  Muuda ettevõtte töö tõhusamaks ja võta nüüd oma töötajatele kasutusele mobiil-ID teenus. Selleks vajaliku uue SIM-kaardi saad Elisast tasuta ja lisaks tasume teie ettevõtte eest ka teenuse riigilõivu.

  Loe edasi
 • nutikindlustus

  Su uut nutiseadet kaitseb Elisa nutikindlustus

  Õnnetus ei hüüa tulles, aga õnneks on olemas Elisa nutikindlustus. See aitab hüvitada või remontida maha või vette kukkunud, põrutada saanud või varastatud nutitelefoni või tahvelarvuti.

  Sõlmi nutikindlustuse leping kohe, kui ostad uue seadme, ja naudi rahulikku meelt! Kingiks saad kaasa F-Secure’i viirusetõrje, mida kasutad pool aastat kuni kolmes seadmes täiesti tasuta.

  Loe edasi

Uudised

Facebook Youtube

Osamaksetega müük ja kindlustusteenus on finantsteenused. Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS. Tutvu teenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.