Põhisisu algus
Tööpakkumised

Kliendiinfoteenindaja

Peatamatu jõud
Vaata lähemalt

Tehnilise toe spetsialist

Mis mureks?
Vaata lähemalt

Meie auhinnad

Seiklus keset innovatsiooni

Alates esimesest hetkest, kui astud Elisa uksest sisse, koged iga päev midagi uut ja põnevat. Leiad end töökeskkonnast, kus võimatuid asju on võimalik ellu viia. Ajast ja kohast sõltumatult. Innovatiivse ettevõttena kasutab Elisa targa töö lahendusi, mille eesmärk on töötegemist efektiivsemaks muuta ning millest võidavad nii töötajad kui tööandja. Lisaks saad kaasa lüüa ka põnevates üle-Elisalistes Discovery projektides, kus katsetame päris uusi teenuseid ja valdkondi. Elisa tiimis on ainult ägedad tegelased, kellega on iga tööpäev kui põnevik, mis haarab sind endaga kaasa.

Tunne end kui filmistaar

Ole justkui võitmatu peategelane, keda ülistatakse. Elisas investeerime sinu arengusse, koolitame sind oma ala profiks ja väärtustame sinu õpinguid ning erialast haridust edasiõppimise stipendiumiga. Heade tulemustega võid aga teenida tõelisele staarile väärilist tasu. Oma korraliku töötelefoniga saad jutud räägitud ja kasutada piiramatult netti lisaks Eestile ka paljudes välisriikides. Ja puhata ja mängida saad rohkem kui mujal, lausa 35 päeva aastas. Lisaks on meil oma spordiklubi, kus treenid end koos võitjatega võitjaks.

Tööta seal, kus sina tahad

Elisas võid sa oma tööd teha asukohast sõltumata — hommikused tööülesanded saavad tehtud mugaval kodudiivanil, pärastlõunased toimetused hubases kohvikus ning järgmise päeva ülesanded juba palmisaarel sooja meretuule embuses. Kaugtöö puhul ei ole vahet, kas töötad kodus, kontoris või kaugel Kariibi mere saarel - erinevad töökohad pakuvad erinevaid nutikaid tööviise ja palju tegutsemisvabadust. Elisa jaoks on oma töötajate rahulolu esmatähtis ning selle tunnustuseks oleme pälvinud Kaugtöö Tegija märgise juba aastal 2017.

Elisa on kaugtöö vedaja Eestis

Mis valdkond sind köidab?

Üks kõigi ja kõik ühe eest. Päeva lõpus lahkume kõik naeratus näol.

Elisal on üle Eesti kokku 20 esindust, kus tähtsaim eesmärk on kliendi jaoks parima lahenduse leidmine. Meie ridadega liitudes on iga su tööpäev põnevust täis, sest ükski päev ei sarnane eelmisele. Leia klientidega suheldes parim suhtlusviis ja otsusta ise, milline su päev välja näeb.

Varasem müügikogemus ei ole nõutud, sest meiega koos saab sinust tippklassi müügiinimene, keda toetavad esinduse juht ja piirkonna müügi- ning teenindusjuht. Meil läbid põneva müügikoolituse, toodete ja teenuste tutvustuse ning palju erinevaid täiendkoolitusi. Tööd saad teha paindliku graafiku alusel.


Kui kliendil on probleem, siis meil on lahendus.

Kliendiinfoteenindajad on Elisa oraaklid ja gurud, kes leiavad meie toredate klientide muredele telefoni või meili teel kiire ja targa lahenduse. Tehnilise toe spetsialistid keskenduvad toodete ja teenuste seadistamisele ning rikete lahendamisele. Tiimi uued liikmed alustavad isikliku mentoriga. Õpid kogenud gurude tööprotsesse ja iga inimtüübi jaoks sobivat suhtlusstiili leidma, abi saad küsida ka tiimijuhilt.

Töö on põnev ja suhtlusrikas. Sound Masking süsteemiga kontor aitab hoida su töökoha vaikse. Töögraafikusse saad iga kuu esitada soovipäevi puudumiseks ja öövahetusi meil pole.


On aeg maailma muuta! Teeme võimatuna näivad ideed reaalsuseks!

Elisa IT-s ei ole ükski missioon võimatu. Arendame CRM-i, iseteenindust, e-poodi ja loome palju muud läbi kaasaegsete IT lahenduste - tööpõld on lai ja mitmekesine. Elisas oled kursis tehnoloogiatega, mis aitavad pakkuda läbi meie teenuste parimat elamust. Me õpime üksteiselt ja areneme koos.

Meie ägedas IT-meeskonnas on elu põnev ja ülesanded huvitavad. Tööta kontoris või kus iganes soovid. Arenda Javas rakendusi ja süsteeme, tegele teenusearendusega, täiusta meie e-kanalite kasutajakogemust, toeta kolleege IT teemadel või abista kriisijuhtimises. Liitu tiimiga ja teeme kõige pöörasemad ideed teoks!


Rajame ja hooldame sambaid, millele Elisa on rajatud.

Tegeleme sõna otseses mõttes võrgu loomisega - raadiolainete, tugijaamade ja kaabliühendustega. Elisa ei saaks eksisteerida ilma parimate telekommunikatsiooni insenerideta. Just nemad on esimesena kursis ka uute lahendustega, näiteks 5G valdkonnas. Vahel viib töö mitmeid neist ka kontorist välja missioonile, isegi öösel. Selliste põnevate väljakutsetega tagavad meie insenerid, et kõik Elisa põhiteenused toimiksid.

Missioone toetavad monitooringu spetsialistid, kes on meie klientide õnneliku kasutajakogemuse valvurid ja reageerivad kohe, kui võrgus ei ole kõik päris nii nagu vaja.


Tänu meie tehnikutele saab kogu Eesti elamustega kaetud.

Elisa tehnilise halduse meeskonnas on üle 70 treenitud tehniku üle Eesti. Tehnikud, kes toovad elamused inimeste kodudesse. Esimene kuu tehnikuna möödub koos mentoriga, kes tutvustab Elisa tooteid ja teenuseid ning jagab sinuga nii oma teadmisi kui ka oskusi. Kogu tehnikute meeskond oskab eesti ja vene keelt.

Töö on huvitav ja mitmekülgne ning sa kohtud igapäevaselt erinevate inimestega. Rutiinitunnet ei teki, sest telekommunikatsiooni valdkond areneb pidevalt. Päevad mööduvad koos motiveeritud tiimi ja rõõmsameelsete tiimijuhtidega ning koolitame sind pidevalt, et oleksid alati tippvormis.


Julge pealehakkamisega müügimeeskond.

Elisa müügimeeskonnas on kõik teretulnud. Vanus pole tähtis. Tähtis on sinu loomulik müügiinstinkt. Helista ja paku teenuseid, millest kliendid puudust tunnevad või too Elisasse uusi kliente juurde. Kõik, kes panustavad, saavad vääriliselt tunnustatud – heade tulemuste puhul staarile vääriline tasu, kingitused kuu parimatele ja parimatest parimaid kiidame oma kuukirjas.

Sound Masking süsteem hoiab su töökoha vaikse. Kui sul puudub varasem müügikogemus, siis pole hullu, koolitame sinust tipptasemel müügistaari.


Sinu seiklus turunduse, PRi, personali, finantsi või halduse meeskonnas.

Elisa turunduse ja suhtekorralduse tähtede roll on hoolitseda selle eest, et igaüks teaks, mida põnevat me Elisas teeme ja milliseid väärt teenuseid pakume. Esindad meid aktiivselt meedias ja dirigeerid uute reklaamikampaaniate loomist.

Meie personali-, haldus- ja finantstiimidel on igal-ühel eri rollid, aga kokkuvõttes hoolitsevad nad selle eest, et igal elisalasel oleks Elisas hea olla, et mitte miski ei takistaks töötajate põnevaid missioone. Otsime üles parimad tuleviku- ja olevikutalendid ning oleme avatud lennukatele ideedele ja viime need kiirelt ellu.


Pane oma karjäärile algus just sinule sobivas valdkonnas!

Sinu karjääri alguse lugu on nagu ühe imehea filmi intro – see algab toredate juhendajate ja kaasamõtlevate kolleegidega, kes jagavad sinuga lahkelt oma tarkusi ning põnevaid kogemusi. Ole üks esimestest, kes saab teada kõige uuematest tehnoloogialahendustest ja trendidest. Või liitu meiega hoopis start-up scouterina - nii saad korraga osa nii suurfirma kui start-up’ide põnevast maailmast.

Oma ideede ja arvamuste jagamine on meil kõrgelt hinnatud – ehk mõnigi idee võiks Elisa maailmas olla lausa Oscari-vääriline. Parimatel praktikantidel on võimalus jätkata pärast praktikaelamust tööd Elisas.


Elisa supervõimetega eriüksus pakub parimat kogemust ärikliendile.

Meie ärikliendiüksus on nagu tõeline titaanide tiim – see hoiab ja kasvatab olemasolevate äriklientide tulusid ning suurendab nende rahulolu läbi aktiivse müügitegevuse ja tempoka suhteturunduse.

Proovi kätt põnevate ülesannetega, müües erinevaid Elisa teenuseid erineva suurusega ettevõtetele ja ärimajadele. Loome tugevaid ja jätkusuutlikke kliendisuhteid ja töötame välja uuenduslikke teenuseid.

Tule tööta koos oma ala koorekihiga ja kujunda oma tasu läbi eduka müügi just selliseks nagu soovid.


Andmekaitse

Peame väga oluliseks, et kõikide meie kandidaatide isikuandmed oleksid Elisas alati maksimaalselt kaitstud, sest just konfidentsiaalsus on meile Elisas esmase tähtsusega.

Meie eesmärgiks on tagada lõimitud ja läbipaistev andmekaitse, et olla Sulle usaldusväärseks ja Sinu õigusi austavaks partneriks.

Elisas toimub kandidaatide töötlus EUROOPA PARLAMENDI JA NÕUKOGU MÄÄRUSEST (EL) 2016/679 (GDPR) ja töölepingu seadusest lähtuvalt.

Juhul, kui soovid täpsemat teavet isikuandmete töötlemise põhimõtete, õiguslike aluste ja eesmärkide kohta personali värbamisel ning üksikasjalikku ülevaadet isikuandmetest, mida Elisa võib töödelda, siis tutvu Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetega personali värbamisel siin: Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtted personali värbamisel

BlogiVanemad postitused
Elisa teeninduse valdkonna juht: rumal inimene teenindajana läbi ei löö
Elisa teeninduse valdkonna juht: rumal inimene teenindajana läbi ei löö
Viimaste aastate jooksul on teenindussektoris toimunud hiiglaslikud muutused. Vastutusvaldkonna ulatusliku laienemise, järjest tehnoloogiakesksemaks muutuvate…
03.05.2023
Uus reaalsus: Elisa tehnoloogiaüksuses on nüüd kõik suvised töönädalad nelja päeva pikkused
Uus reaalsus: Elisa tehnoloogiaüksuses on nüüd kõik suvised töönädalad nelja päeva pikkused
Elisa kordas jaanuaris enam kui 200-liikmelises tehnoloogiaüksuses möödunud suvel toimunud lühendatud töönädala pilootprojekti. Positiivsete tulemuste ajendil…
01.03.2023
Töövahetus on elu normaalne osa – toimugu see iga kuue kuu või 25 aasta tagant
Töövahetus on elu normaalne osa – toimugu see iga kuue kuu või 25 aasta tagant
Ettevõtetele meeldib tihti hõisata, kui suur hulk töötajaid on nende ridades olnud 5, 10, või 15 aastat. Elisa teeninduse valdkonna juht Kristina Judina märgib, et…
28.02.2023
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama