Põhisisu algus
Staatilise IP (püsiv IP) teenus võimaldab kasutada mobiilset internetti alati sama IP-aadressiga. Soovitame seda teenust igale ettevõttele, kelle jaoks on oluline oma töötajate turvaline ligipääs sisevõrgule.
Püsiv IP-aadress Püsiv IP-aadress on vajalik selleks, et töötaja saaks algatada avalikust internetist andmesideühenduse püsiva IP-aadressiga mobiilse seadmega (näiteks mobiilse veebikaamera) või mõne arvutivõrguga. Püsiva IP-aadressi järgi saab seade kasutaja tuvastada ja otsustada, kas sellel kasutajal on õigus pääseda arvutivõrgule ligi. Vali pakett
Staatiline IP
Teenuse minimaalne arveldusperiood on üks kuu, st et kuutasu tuleb tasuda täies mahus ka liitumis- ja lõpetamiskuul. NB! Teenuse kasutamiseks peab kasutaja seadistama oma mobiilse interneti seadmes uue APN-i static (praegu on APN-iks internet). Teenus töötab nii 2G, 3G, 3,5G, 4G kui ka 5G võrgus. Elisa pakub IPv4-protokolli IP-aadresse. Staatilise IP-aadressi teenusega on avatud kõik pordid.
5.33 € kuus
Hinnale lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!