Põhisisu algus
Töökindlad ja hinnatud küberturbelahendused, mis annavad ülevaate ettevõtte võrgus toimuvast.
Küsi pakkumist
Turvaline andmesidevõrk
Disainime ja ehitame sinu võrgule kõrgetasemelise turvakihi – vastavalt olemasolevale struktuurile. vajalikke kompetentse. IT-taristu arhitektist andmesidespetsialistini.
Turvaline paindlikkus igapäevatöös
Aitame välistada inimfaktori. Loome lahenduse, mis kaitseb töötajaid sõltumata asukohast või võrgust.
Jätkusuutlik pilvekeskkond
Andmete turvaline hoidmine pilves on kliendi vastutus. Aitame luua selleks parimad lahendused.
Küberturbe terviklik lähenemine Küberturve on alati olnud pisut hoomamatu mõiste ning sageli mõeldakse sellele siis, kui kahju on käes. Reeglina on tagantjärele kahju oluliselt suurem, kui see oleks ennetades. Probleemiks on tervikliku konseptuaalse lähenemise puudumine – iga vektorit (võrk, kasutajad, pilv) vaadatakse eraldi ning läbi selle ei teki ühte loogilist ökosüsteemi. See omakorda teeb keeruliseks halduse ning pärsib koostööd erinevate osapoolte vahel.
Kuidas alustada? Esimene ning kõige olulisem samm on hetkeseisu kaardistamine. Siin saame aidata kahel moel: Security check-up: ülevaade kokkulepitud ajaperioodil võrgus toimuvast ning vastav raport. Audit: dokumenteerimine, intervjueerimine, soovitused. Arhitektuuriline vaade küberturbele Aitame luua sinu ettevõtte finantsvõimalustele vastava tegevusplaani. Pakume arhitektuurilist vaadet, et kõiki ründevektoreid arvestades disainida parim ja sobivaim turvakiht. Alati tasemel tehnoloogiad Võimalikult laia ründevektori katmiseks on vaja erinevaid tehnoloogiaid, nii riist- kui ka tarkvaralisi. Oleme valinud oma portfelli tootjad, kellesse tehnoloogiliselt usume. Neid valikuid kinnitab enamasti ka Gartner. Pakume lahendusi alati lähtuvalt sinu ettevõttest, mitte sellest, kuidas meile endale mugav on. Üle 15 aasta kogemust  Anname sinu ettevõtte teenistusse enam kui 15 aastaga kogunenud kompetentsi. Leiame spetsialisti ka kõige keerulisemate juhtumite lahendamiseks.  Võta ühendust 
Mihkel Mällo Müügijuht Saada e-kiri
Soovitame ka
Võrgulahendused
Võrgulahendused nii kontorisse kui ka andmekeskustesse. Vaata lähemalt
Konsultatsioon ja migratsioon
Elisa spetsialistid aitavad nii lahenduse valikul kui ka uuele lahendusele üleminekul. Vaata lähemalt
Elisa Netivalvur
Netivalvuriga ei pea sa oma küberturvalisuse pärast enam muretsema. Kaitse end nii kodus kui liikvel olles. Vaata lähemalt
Palun sisesta oma kontaktandmed ja teeme sulle pakkumise, mis lähtub sinu ettevõtte vajadustest.
Tärniga (*) tähistatud väljad on kohustuslikud.
Tutvu Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetega
Katkesta
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!