Põhisisu algus
Küsi pakkumist

Grupi SMS võimaldab saata suuremates kogustes sõnumeid kõikide Eesti operaatorvõrkude klientidele.

Teenust on võimalik kasutada oma kliendibaasile reklaami saatmiseks, sooduspakkumistest informeerimiseks, firmasiseseks kommunikatsiooniks või näiteks klientide teavitamiseks kliendikaardi või lepingu lõppemisest, võlgnevusest, tellimuse täitmisest jne.

Elisa soovitab

Grupi SMS teenuse kasutamine

25 € kuus

Hinnale lisandub käibemaks

Grupi SMS teenuse kasutamine

Grupi SMS

Grupi SMS teenuse puhul lähtub Elisa tellija soovidest ja konkreetsetest vajadustest, mis lepitakse kokku eelnevatel läbirääkimistel. Küsi julgesti nõu meie Äriklienditeenindusest ning tule konsultatsioonile!

Detailinfo

kõik hinnad on toodud ilma käibemaksuta

  • SMS Elisa mobiilivõrku: 0.063€
  • SMS teistesse Eesti mobiilvõrkudesse: 0.076€

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi

Kuidas Grupi SMS sõnumite saatmine käib?

Grupi SMS teenuse kasutajana saad enda käsutusse mugava veebiliidese, mille kaudu on lihtne ja mugav sõnumeid saata. Elisa pakub sulle tehnilist teenust, edastatud sõnumite sisu ja sõnumisaajate andmebaasi eest pead hoolitsema ise.

Millised on lisavõimalused?

Soovi korral on võimalik pakkuda ka otseühendust teenusepakkuja serveri ja tellija MTS (Mobile Transaction Server) mobiiliplatvormi vahel. MTS mobiiliplatvorm on riistvarast ja tarkvarast koosnev rakendus, mis haldab kommunikatsioonikanaleid ning äriloogikat tellija teenuse ja Elisa vahel.

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!