Põhisisu algus
Elisa asjade interneti tehnoloogiad võimaldavad masinate omavahelises suhtluses kasutada soodsat, turvalist ning energiasäästlikku andmesidelahendust, mida saab hõlpsasti kasutada ka paikades, kuhu muu andmeside ei levi.
Elisa SIM-haldusplatvorm
M2M SIM-haldusplatvorm annab sulle oma SIM-kaartidest täieliku ülevaate ning võimaluse hallata kõike lihtsalt, mugavalt ja eesti keeles.
Ulatuslik ja turvaline võrk
NB-IoT leviala katab 95% Eestist. Litsentseeritud võrguühendus pakub kõrgeima turvalisuse, kuid vajadusel seame sinu ettevõttele üles ka privaatvõrgu lahenduse.
Tulevikukindel
Olime maailmas esimesed, kes tegid 5G võrgus kõne, ning esimesed, kes avasid Soomes avaliku 5G võrgu. Elisaga on sinu seadmed alati maailmaklassilises võrgus.
Andmete kiiremaks ja tihedamaks liigutamiseks
MiNT masinas Detailinfo - millal valida MiNT masinas?
kontrollerid, valveseadmed, andmesideterminalid, juhtimisseadmed jms
sobivad lahendused nii paiksetele kui ka liikuvatele seadmetele
toetab SMS-, kõne- ja rändlusteenust
Andmemaht kuni
25 MB kuus
Interneti kiirus võrgus
Maksimaalne
al 1.29 € kuus Hinnale lisandub käibemaks.
Küsi pakkumist
Andmeside maa alla või paksude seintega ruumidesse
NB-IoT Detailinfo - millal valida NB-IoT teenus?
andmeside levib ka keerulistes oludes
parim mõõdukite, sensorite ning teiste staatiliste seadmete jaoks
madala voolutarbega on seadmete kestvuseks kuni 10 aastat
Andmemaht kuni
25 MB kuus
Interneti kiirus
250 Kbit/s
Maksimaalne kaugus mastist
25 km
al 1.19 € kuus Hinnale lisandub käibemaks.
Küsi pakkumist
Loe teenuspakettide tingimusi
Elisa M2M SIM-haldusplatvorm M2M teenus – machine-to-machine teenus paneb seadmed mobiilse interneti teel infot vahetama. See sobib kontrolleritele, valveseadmetele, andmesideterminalidele jne. Süsteemis võib seadmeid olla tuhandeid ja need võivad asuda kus iganes. Seadmete haldamine käib läbi mugava SIM-haldusplatvormi – saad distantsilt SIM-kaarte aktiveerida ja kinni panna, vaadata raporteid, seadistada teavitusi jpm. Kui sellisest lahendusest võiks abi olla ka sinu äris, võta julgelt ühendust ja  telli tasuta demo. Laadi alla SIM-haldusplatvormi tutvustus Liigu tulevikku koos Elisaga Aastal 2020 ületas IoT seadmete hulk mobiiltelefonide ja arvutite kogusummat ja ennustatakse, et aastaks 2030 kasvab see veel 3,5 korda. IoT ekspertidena kujundame tulevikku ja loome lahendusi, mis aitavad tooteid ja teenuseid digitaliseerida ka meie klientidel. Tegelikult saad uuest tehnoloogiast osa juba täna – pakume üle Eesti levivat NB-IoT võrku, kogu maailmas toimivaid andmesidelahendusi ja nõu, mis pärineb valdkonna suurimatelt asjatundjatelt. Elisa eesmärkideks on olla Eesti parima IoT levialaga partner ning tunnustatud ekspert IoT ühenduste, platvormi, andmete väärtustamise ja lisaväärtusteenuste pakkumisel.
Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin.
Katkesta
Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin.
Katkesta
MiNT masinas on mobiilse interneti teenus, mis sobib suurepäraselt kasutamiseks kontrollerites, valveseadmetes, andmesideterminalides ja juhtimisseadmetes ehk kõikjal, kus erinevad seadmed omavahel infot vahetavad. Näiteks on suur osa tänapäevaseid valvesignalisatsioone seotud just mobiiliühendusega, sest see muudab häiresignaali edastamise elektrikatkestustest sõltumatuks. MiNT masinas paketid on abiks ka siis, kui on tarvis reaalajas jälgida oma sõidukite või seadmete liikumist, või kui on tihti vaja liigutada suuremas koguses andmeid. NB-IoT on spetsiaalselt IoT seadmete jaoks arendatud andmesidetehnoloogia, mis tugineb 4G võrgule ning on seetõttu väga hea levialaga, töötades hästi nii siseruumides, rasketes keskkonnaoludes kui ka kõrgelt asustatud piirkondades. NB-IoTi reageerimisaeg on kiirem kui LoRa tehnoloogial ning see garanteerib teenuse parema kvaliteedi. NB-IoT töötab turvalist ja privaatset võrku pakkuval litsentseeritud sagedusel ning on seetõttu turvalisem kui Lora ja Sigfox. NB-IoT sobib kõige paremini staatiliste asjade (näiteks mõõdikute ja sensorite) jaoks, sest võrkude ja tugijaamade vaheline liikumine võib probleemiks osutuda. NB-IoT on ehitatud võimalikult väikest ja efektiivset energiakulu silmas pidades, mistõttu sobib ta seadmetele, mis vajavad pikka eluiga ning saadavad korraga väikestes kogustes infot. NB-IoT detailne info Leviala 15km Aku eluiga > 10 a Max allalaadimiskiirus 45 kbit/s Max üleslaadimiskiirus 45 kbit/s Kõne Ei SMS Jah Tugijaam Ei vaja Mobiilus idle mode mobility Latentsus 1,6-10 sek Energiaklass 23 dBm, 20 dBm Võrgu efektiivsus 164 dB Madalaim töösagedus -140 dB Sagedus litsentseeritud Sagedusvahemik 200 kHz
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!