Põhisisu algus
Elisa on sinuga kaasas kõikjal, kuhu lähed. Meiega ei hakka sul kunagi igav, sest toome sinuni seiklusi ja innustame sind elama põnevamat elu!
Meelelahutus – alati olemas
Elisa moodsaima lahendusega on telemelu sinuga kõikjal kaasas. Kaabliga ja üle õhu, teleris, arvutis ja nutiseadmes.
Kindel ühendus
Elisast leiad laia valiku kaasaegseid mobiili- ja andmesideteenuseid. Püsi ühenduses päeval ja ööl, kus iganes parajasti viibid.
Uuenduslikud äpid
Nutikate internetiteenustega teeme sinu elu mugavamaks. Elisa Raamatuga mahuvad tuhanded raamatud sinu nutiseadmesse.
Kiiresti arenev võrk
Elisa 5G võrk avab sulle interneti tulevikuvõimalused. Ole teistest sammuke ees ja naudi pööraselt kiiret netti nii tööl kui kodus.
Uusimad seadmed
Toome värskeimad tehnikaimed sinu lauale, taskusse, elutuppa ja kontorisse. Alati hinnaga, mida saad endale lubada.
Kliendi kvaliteeditempliga
Üha kasvav klientide arv tõestab, et pakume teenuseid, mis vastavad ootustele. Usalda sinagi Elisat – sajad tuhanded juba teevad seda.
Tule tööle Elisa toetab Kontaktid Andmekaitse Elisas Su elu on elamust väärt Me kõik otsime elamusi. Unustamatuid mälestusi, mida lähedastega jagada. Teravaid emotsioone, mis paneks tundma, et oleme elus. Aga kas peabki tingimata kuristikuäärel turnima või haidega ujuma? Vahest piisab ka jalkaõhtust sõprade seltsis, pikast kõnest maakera kuklapoolel elava lähedasega või näosaatest, mis annab kohvipausil jutuainet? Tänu Elisale on miljonid väiksed, aga olulised elamused sulle kättesaadavad. Iga päev. Igal pool. Osa suuremast pildist Elisa on ligi 1000 töötajaga suurettevõte, mille käive ulatus 2022 aastal 209,5 miljoni euroni. Elisa omanik on Soome üks suurimaid telekommunikatsiooni ettevõtteid Elisa OYJ. Oma partneri, maailma suurima mobiilsideoperaatoriga Vodafone teenindame oma kliente üle terve maailma. Erakliendi sektoris on Elisa Eesti suurim telekomiteenuste pakkuja. TV-teenuste ja interneti püsiühenduse osas oleme turul suuruselt teine. Alati tulevikku vaatav Meie missioon on luua jätkusuutlik tulevik läbi digitaliseerimise. Hindame kõrgelt innovatsiooni ja töötame pühendunult, et tuua see kõigi inimesteni. Läbi uuenduslike äppide, moodsaimate ärikliendilahenduste ja palju muu. Mida rohkem töid suudame anda masinatele, seda rohkem saavad vaba aega nautida nii meie kliendid kui ka töötajad. Panustame läbi oma tegevuse ka erinevatesse ÜRO säästva arengu eesmärkidesse. Loe rohkem jätkusuutliku Elisa kohta. Meie tunnustused Kõik tunnustused
TOP tööandja Eestis 2023
Äripäeva Top Telekom 2022
Top tööandja 2. koht IT- ja telekommunikatsioonisektoris
Peresõbraliku tööandja kuldmärgis
Meie väärtused ja ISO sertifikaat Alates 2014. aastast on Elisas kasutusel rahvusvahelise standardi ISO 9001 nõuetele vastav kvaliteedijuhtimise süsteem, mis toetab meie väärtusi: kliendikesksus – keskendume tegemistele, mis on kliendile olulised vastutustundlikkus – peame oma kokkulepetest ja lubadustest kinni uuenevus – õpime vigadest ja julgeme uusi tegutsemisviise katsetada tulemuslikkus – pühendume ühistele ja ambitsioonikatele eesmärkidele koostöö – toetame, austame ja inspireerime üksteist Tutvu ISO 9001 sertifikaadiga eesti keeles ja inglise keeles Tutvu Elisa kvaliteedi käsiraamatuga eesti keeles ja inglise keeles Tutvu Elisa üldiste tegevuspõhimõtetega.
Tutvu ostueetika koodeksiga, kui soovid lähemalt teada Elisa eetilisi ja õiguslikke ülesandeid, kohustusi ning vastutusi, mis puutuvad masinate, seadmete, tarkvara, süsteemi, materjali ja teenuste tarnimist. Tutvu Elisa inimõiguste kaitse eeskirjadega. Tutvu Elisa korruptsiooni- ja altkäemaksuvastaste eeskirjadega. Mobiilside sektori anonüümsete telefonimüügi kõnede hea tava
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!