Põhisisu algus
Elisa kontoritelefoni teenusega saad teha tavakõnesid Elisa püsiinterneti ühendust kasutades.
Kontoritelefoni lisateenus Sõltuvalt Elisa interneti püsiühenduse paketist saad kontoritelefoni lisateenusega liita kuni kaks telefoninumbrit, mida saad kasutada samal ajal. Lisaseadmetega on aga võimalik telefoninumbrite arvu lausa 16-ni suurendada! NB! Teenuse kasutamise eeldus on Elisa püsiinterneti olemasolu. Vali pakett
Elisa kontoritelefon
Teenuse minimaalne arveldusperiood on üks kuu, st et kuutasu tuleb tasuda täies mahus ka liitumis- ja lõpetamiskuul. NB! Teenuse kasutamiseks peab kasutaja seadistama oma mobiilse interneti seadmes uue APN-i static (praegu on APN-iks internet). Teenus töötab nii 2G, 3G, 3,5G, 4G kui ka 5G võrgus. Elisa pakub IPv4-protokolli IP-aadresse. Staatilise IP-aadressi teenusega on avatud kõik pordid.
Küsi pakkumist Hinnakiri Toiming Kõneminuti hind Kuutasu 1 € Eestisisene kõneminut lauatelefonile 0,014 € Kõneminut mobiiltelefonile 0,032 € Rahvusvaheline kõne Kehtib välismaale helistamise hinnakiri Hinnale lisandub käibemaks
Loe detailseid teenuspakettide tingimusi Liitumiseks on mitu võimalust
Täida ankeet ja jäta meile oma kontaktandmed
Võta ühendust oma kliendihalduriga või helista Elisa äriklienditeeninduse telefonil 6 600 620.
Tule Elisa ärikliendiesindusse. Leia sobiv esindus
Juhised Kohe saad liita kontoritelefoni teenusega kuni kaks telefoninumbrit – piisab, kui liitud Äri Interneti teenusega, mille kliendiseadmeks on VoIP+WiFi ruuter. Et ühendada veel rohkem analoogtelefone, tuleks kasutusele võtta 2-või 8-pordine analoogtelefonide (ATA) adapter. Nii saad Äri Interneti teenusega kasutada kuni 16 lauatelefoninumbrit! Hinnale lisandub vaid ATA-adapteri seadme rent. Elisa kontoritelefoniteenusega liitumise eeldus on, et sinu ettevõttes on olemas telefoniliin ja Elisa püsiühenduse võimalus. Kui sa ei ole veel aktiivne Elisa püsiühenduse kasutaja, tuleb sul kontoritelefoniteenuse kasutamiseks liituda Äri Internet paketiga. Teenuse kasutamiseks vajad toonvalimisega telefoniaparaati, mis peaks ettevõttel endal olemas olema. Tehnilisi eriteadmisi sul vaja ei lähe, sobiva paketi valimisel on sulle hea nõuga abiks meie ärikliendihaldurid. Ka teenuse kasutamiseks vajalikud eelhäälestused teevad Elisa eksperdid sinu eest. Kui soovid olla kättesaadav ka kontorist eemal viibides või juhtub olema internetiühenduse rike, saad kontoritelefoni ümber suunata teisele telefoninumbrile. Kontoritelefoninumbri vahetuks suunamiseks vali telefoniaparaadil: **21*number, millele suunata# (suunamise aktiveerimine) ##21# (suunamise deaktiveerimine) Suunamise eesmärk on parandada sinu ettevõtte telefonide kättesaadavust vastavalt vajadusele. Ära unusta suunamist taas maha võtta!
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!