Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Palun vali/sisesta koht, mille hinnateavet soovid:

Markup

Paljud paketid sisaldavad kõnet Eestist välismaale. Logi sisse, et näha täpsemalt.

Kõned Eestist välismaa numbritele on liitudes aktiveeritud. Helistamine välismaale on maksustatud riigisiseste kõnede hinnakirjast erinevalt.

Kõnehinnad

Kõned koduvõrgust välismaa numbritele maksustatakse ühe sekundi täpsusega. Välismaale helistatud kõnede puhul on soovitatav alati ka ise punast nuppu vajutada, kui kõne lõpeb. Siis võid kindel olla, et kõne ei jää vastuvõtja võrgu kvaliteedi tõttu tiksuma ja arvele ei tule ebameeldivaid üllatusi.

SMSi maksumus

Sõnumi saatmine välismaa numbrile maksab alati ühe ja sama hinna olenemata sellest, millise riigi numbrile SMSi saadad või mis mobiilioperaatorit kasutab sõnumi saaja.

Üheks sõnumiks loetakse kuni 160 tähemärgi pikkune SMS; vähem levinud sümbolite kasutamisel (näiteks „õ“, „å“, „~“) on ühe sõnumi maksimumpikkus 70 tähemärki ja sellest pikemad SMSid arvestatakse nende pikkuse järgi mitmeks sõnumiks.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.