Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama
Rõõmusta oma pesamuna nutika lastekellaga, millega saab helistada ja mis koos Põnniradari teenusega hoiab sind iga kell kursis, kus ta asub. Alusta tellimist
  • GPS ja GPRS positsioneerimine ja märguanded, kui laps kella käelt võtab

  • Eelseadistatud numbrid, kes lapsele ja kellele laps helistada saab

  • Nupp, millele vajutades helistab kell määratud numbrile

  • Kõigile, ka Telia ja Tele2 kliendile

  • Nii Eestis kui välismaal

Milleks sulle Põnniradar?

Tahaks oma lapsele rohkem vabadust anda, üksi mänguväljakule saata näiteks, täitsa asjalik ju juba, aga no vot ei julge, äkki tuleb mõte veel kuhugi seiklema minna. Tuttav tunne, eks?

Elisa uue Põnniradari paketi ja ägeda nutikellaga saad lapsel kenasti silma peal hoida. Sa saad teenusega kaasnevas äpis jälgida, kuhu ta läinud on. Ja kui soovid, saad äpist teavitusi, kui ta lahkub oma turvaliselt alalt. Laps oma ägeda nutikellaga teab aga alati, mis kell on, ja mis eriti lahe, selle kellaga saab isegi helistada ja kõnedele vastata.

Tark lapsevanem teab tänu nutikellale, kus laps asub.

Põnniradar töötab ka välismaal

Põnniradari paketis sisaldub Euroopa Liidu riikides, Norras, Liechtensteinis, Islandil ja Fääri saartel helistamiseks 30 kõneminutit ning piisavalt internetti lapse positsioneerimiseks. Teiste riikide hinnad leiad siit.

Oluline teada! Kui soovid Põnniradarit kasutada ka välismaal, aktiveeri see võimalus Elisa iseteeninduses või helistades Elisa klienditeeninduse telefonil 6 600 600. Iseteeninduses aktiveerimiseks vali: Teenused ja seadmed > sinu Põnniradari number > Numbri seaded > aktiveeri võrku pääs välismaal ja ongi tehtud.

Xplora X5 PlayElisa Põnniradari paketi ja Xplora X5 Play kellaga tead alati, kus laps asub. Stiilne, turvaline ja kvaliteetne laste nutikell, mis hoiab sotsiaalmeedia ja muud segajad eemal. Saad määrata turvalised tsoonid ning seadistada koolirežiimi, mis vaigistab automaatselt kogu interaktiivse suhtluse. Pritsmekindel GoPlay platvorm, kus liikudes on võimalik auhindu võita Võimalus teha videoid ja fotosid
5.375 € kuus
Välja ostes 129 € 169 € Kui soovid vaid Xplora X5 Play kella, siis vaata pakkumist siit!Põnniradar 3.99€/kuus
MyKi 4Elisa Põnniradari paketi ja MyKi 4 kellaga oled alati oma lapsega ühenduses. Täpse asukohatuvastusega kell, mille abil lapsel mugavalt silma peal hoida. Suhtle lapsega sõnumite, hääl- või videokõnedega. Veekindlal kellal on hulk funktsioone, sh sõprade lisamine, kalkulaator, taustapildid jpm. Video- ja häälkõned 4G võrgus Pritsmekindel Täpse asukoha määramine kolmekordse lokaliseerimisega
5.79 € kuus
Välja ostes 139 € Põnniradar 3.99€/kuus
Sobiv kell juba olemas?

Põnniradari teenus

3.99 € /kuus

Paketis sisaldub SIM-kaart kella jaoks, piisavalt internetti lapse positsioneerimiseks, sinu lapse helistatud kõned (Eestis piiramatult, Euroopas 30 minutit) ja saadetud sõnumid terveks kuuks ning pidev ligipääs äpile, tänu millele tead iga kell, kus su silmatera asub.

3.99 € /kuus

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi

Korduma kippuvad küsimused