Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

 • GPS ja GPRS positsioneerimine ja märguanded, kui laps kella käelt võtab

 • Eelseadistatud numbrid, kes lapsele ja kellele laps helistada saab

 • Nupp, millele vajutades jääb kell helistama määratud numbritele kuni üks neist vastab

 • Kõigile, ka Telia ja Tele2 kliendile

 • Nii Eestis kui välismaal

Põnniradar1

Milleks sulle Põnniradar?

Tahaks oma lapsele rohkem vabadust anda, üksi mänguväljakule saata näiteks, täitsa asjalik ju juba, aga no vot ei julge, äkki tuleb mõte veel kuhugi seiklema minna. Tuttav tunne, eks?

Elisa uue Põnniradari paketi ja ägeda nutikellaga saad lapsel kenasti silma peal hoida. Sa saad teenusega kaasnevas äpis jälgida, kuhu ta läinud on. Ja kui soovid, saad äpist teavitusi, kui ta lahkub oma turvaliselt alalt. Laps oma ägeda nutikellaga teab aga alati, mis kell on, ja mis eriti lahe, selle kellaga saab isegi helistada ja kõnedele vastata.

Tark lapsevanem teab tänu nutikellale, kus laps asub.

Ponniradar2

Põnniradar töötab ka välismaal

Põnniradari paketis sisaldub Euroopa Liidu riikides, Norras, Liechtensteinis, Islandil ja Fääri saartel helistamiseks 30 kõneminutit ning piisavalt internetti lapse positsioneerimiseks. Teiste riikide hinnad leiad siit.

Oluline teada! Kui soovid Põnniradarit kasutada ka välismaal, aktiveeri see võimalus Elisa iseteeninduses või helistades Elisa klienditeeninduse telefonil 6 600 600. Iseteeninduses aktiveerimiseks vali: Teenused ja seadmed > sinu Põnniradari number > Numbri seaded > aktiveeri võrku pääs välismaal ja ongi tehtud.

Põnniradar3

Põnniradari kasutamiseks vali oma lapsele sobiv nutikell!

 • Ostes kella lisandub Põnniradari teenuse tasu 3.99 € kuus.

MyKi Watch
2.75 € /kuus Kohe välja ostes 66 €
Kõige väiksem kell meie lastekellade valikus, mis teeb iga pesamuna rõõmsaks.
Funktsioonid lapsevanemale: positsioneerimine, kõned... Loe edasi , märguanne, kui kell on käe pealt ära võetud, teavitused kella aku tühjenemise kohta ning kahe turvatsooni määramise võimalus, kust lahkumisel tuleb teavitus.

Funktsioonid lapsele: kellaaja kuvamine, sammulugeja, kõned, SOS nupp, millele vajutades jääb kell kõnesid tegema ettemääratud kolmele numbrile kuni üks neist vastab. Salvesta telefoniraamatusse kuni 5 numbrit, millele saab helistada. Aku kestvus ooterežiimis kuni 30 tundi. Näita vähem
MyKi Touch
Soodushind 3.29 € /kuus Kohe välja ostes 79 € 96 €
Puutetundliku ekraaniga suurepärane laste nutikell.
Funktsioonid lapsevanemale: koduse WiFi turvatsooni määramine, positsioneerimine, kõned... Loe edasi , märguanne kui kell on käe pealt ära võetud, teavitused kella aku tühjenemise kohta, kahe turvatsooni määramise võimalus, kust lahkumisel tuleb sulle teavitus. Saab määrata kella helirežiime (hääletu/vibreerib/heliseb) ja valida kolme helitugevuse vahel.

Funktsioonid lapsele: puutetundlik ekraan, kellaaja kuvamine, sammulugeja, kõned, SOS nupp, millele vajutades jääb kell kõnesid tegema ettemääratud kahele numbrile, kuni üks neist vastab, erinevad helinad ja vibratsioon, vahetatav rihm. Salvesta telefoniraamatusse kuni 18 numbrit, millele saab helistada. Aku kestvus ooterežiimis kuni 30 tundi. Näita vähem
MyKi Junior
6 € /kuus Kohe välja ostes 144 €
 • Kahepoolsed videokõned
 • Puutetundlik ekraan
 • Eesti- ja venekeelne äpp
 • Vestluse aken, kus saab saata emotikone, fotosid, hääl- ja tekstisõnumeid
 • Sammulugeja
 • Turvatsoonide määramine
 • Mängud
 • Kalkulaator
 • Erinevad helinad ja heliprofiilid
 • Erinevad ekraanivaated – saab ise valida taustavärvi ning kellaaja ja kuupäeva esitamise viisi
 • Myki Junior kasutusjuhend kasutusjuhend
 • Vaata kuidas kell käe peal välja näeb (38 x 56 x 15 mm)
Selle ägeda kellaga saab pidada ka videokõnesid, aga lisaks on rohkelt muidki võimalusi. Loe edasi Funktsioonid lapsevanemale: positsioneerimine, videokõned, tavakõned, teavitused kella aku tühjenemise kohta, võimalus määrata kaks turvatsooni, kust lahkumisel saab lapsevanem teavituse.
Funktsioonid lapsele: taskulamp, sammulugeja, äratuskell, kalkulaator, mängud, erinevad teemad ehk saab ise valida, kuidas kella ekraanivaated välja näevad, erinevad helinad, vestluse aken, kus laps saab saata nii pilte kui sõnumeid, SOS nupp, millele vajutades helistab kell lapsevanematele, kuni üks neist vastab. Näita vähem

Sobiv kell juba olemas?

Kui sul on juba olemas seade, millega Põnniradari teenust kasutada, saad tellida ainult teenuse!

Pakett Põnniradar

3.99 € /kuus

Paketis sisaldub SIM-kaart kella jaoks, piisavalt internetti lapse positsioneerimiseks, sinu lapse helistatud kõned (Eestis piiramatult, Euroopas 30 minutit) ja saadetud sõnumid terveks kuuks ning pidev ligipääs äpile, tänu millele tead iga kell, kus su silmatera asub.

3.99 € /kuus

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi

Korduma kippuvad küsimused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.