Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

  • GPS ja GPRS positsioneerimine ja märguanded, kui laps kella käelt võtab

  • Eelseadistatud numbrid, kes lapsele ja kellele laps helistada saab

  • Nupp, millele vajutades jääb kell helistama määratud numbritele kuni üks neist vastab

  • Kõigile, ka Telia ja Tele2 kliendile

  • Nii Eestis kui välismaal

Põnniradar1

Milleks sulle Põnniradar?

Tahaks oma lapsele rohkem vabadust anda, üksi mänguväljakule saata näiteks, täitsa asjalik ju juba, aga no vot ei julge, äkki tuleb mõte veel kuhugi seiklema minna. Tuttav tunne, eks?

Elisa uue Põnniradari paketi ja ägeda nutikellaga saad lapsel kenasti silma peal hoida. Sa saad teenusega kaasnevas äpis jälgida, kuhu ta läinud on. Ja kui soovid, saad äpist teavitusi, kui ta lahkub oma turvaliselt alalt. Laps oma ägeda nutikellaga teab aga alati, mis kell on, ja mis eriti lahe, selle kellaga saab isegi helistada ja kõnedele vastata.

Tark lapsevanem teab tänu nutikellale, kus laps asub.

Ponniradar2

Põnniradar töötab ka välismaal

Põnniradari paketis sisaldub Euroopa Liidu riikides, Norras, Liechtensteinis, Islandil ja Fääri saartel helistamiseks 30 kõneminutit ning piisavalt internetti lapse positsioneerimiseks. Teiste riikide hinnad leiad siit.

Oluline teada! Kui soovid Põnniradarit kasutada ka välismaal, aktiveeri see võimalus Elisa iseteeninduses või helistades Elisa klienditeeninduse telefonil 6 600 600. Iseteeninduses aktiveerimiseks vali: Teenused ja seadmed > sinu Põnniradari number > Numbri seaded > aktiveeri võrku pääs välismaal ja ongi tehtud.

Põnniradar3

Põnniradari kasutamiseks vali oma lapsele sobiv nutikell!

MyKi Touch
Soodushind 3.29 € /kuus Kohe välja ostes 79 € 96 €
Puutetundliku ekraaniga suurepärane laste nutikell.
Funktsioonid lapsevanemale: koduse WiFi turvatsooni määramine, positsioneerimine, kõned... Loe edasi , märguanne kui kell on käe pealt ära võetud, teavitused kella aku tühjenemise kohta, kahe turvatsooni määramise võimalus, kust lahkumisel tuleb sulle teavitus. Saab määrata kella helirežiime (hääletu/vibreerib/heliseb) ja valida kolme helitugevuse vahel.

Funktsioonid lapsele: puutetundlik ekraan, kellaaja kuvamine, sammulugeja, kõned, SOS nupp, millele vajutades jääb kell kõnesid tegema ettemääratud kahele numbrile, kuni üks neist vastab, erinevad helinad ja vibratsioon, vahetatav rihm. Salvesta telefoniraamatusse kuni 18 numbrit, millele saab helistada. Aku kestvus ooterežiimis kuni 30 tundi. Näita vähem
  • Ostes kella lisandub Põnniradari teenuse tasu 3.99 € kuus.

Sobiv kell juba olemas?

Põnniradari Teenus

3.99 € /kuus

Paketis sisaldub SIM-kaart kella jaoks, piisavalt internetti lapse positsioneerimiseks, sinu lapse helistatud kõned (Eestis piiramatult, Euroopas 30 minutit) ja saadetud sõnumid terveks kuuks ning pidev ligipääs äpile, tänu millele tead iga kell, kus su silmatera asub.

3.99 € /kuus

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi

Korduma kippuvad küsimused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.