Põhisisu algus
Rõõmusta oma pesamuna nutika lastekellaga, millega saab helistada ja mis koos põnniradari teenusega hoiab sind iga kell kursis, kus laps asub. Alusta tellimist
  • GPS ja GPRS positsioneerimine ja märguanded, kui laps kella käelt võtab

  • Eelseadistatud numbrid, kes lapsele ja kellele laps helistada saab

  • Nupp, millele vajutades helistab kell määratud numbrile

  • Kõigile, ka Telia ja Tele2 kliendile

  • Nii Eestis kui välismaal

Põnniradariga laste nutikell Xplora X5 PlayEsmaklassiline laste nutikell, millega saab helistada ja lapsel silma peal hoida! Kell ei sisalda sotsiaalmeediat ega saa võtta vastu ühtegi soovimatut kõnet, kuna kõiki kontakte hallatakse rakenduses. Aku kestab kuni 72 tundi. Võimalus määrata turvatsoonid. Kui laps sealt lahkub, saab vanem teavituse. Seadista koolirežiim, mis vaigistab automaatselt interaktiivse suhtluse. Pritsme- ja tolmukindel Võimalus teha videosid ja fotosid.
Xplora X5 Play kell koos Põnniradari teenusega
4.42 € kuus
Välja ostes 159 € 169 € Kui soovid vaid Xplora X5 Play kella, siis vaata pakkumist siit!
Sobiv kell juba olemas?

Põnniradari teenus

3.99 € /kuus

Paketis sisaldub SIM-kaart kella jaoks, piisavalt internetti lapse positsioneerimiseks, sinu lapse helistatud kõned (Eestis piiramatult, Euroopas 30 minutit) ja saadetud sõnumid terveks kuuks ning pidev ligipääs äpile, tänu millele tead iga kell, kus su silmatera asub.

3.99 € /kuus

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi

Milleks sulle nutikell Põnniradari teenusega?

Tahaks ju lapsele rohkem vabadust anda, näiteks üksi mänguväljakule saata! Täitsa asjalik tegelane ju juba, aga no vot ei julge, äkki tuleb tal mõte kuhugi seiklema minna. Tuttav tunne, eks?

Elisa uue Põnniradari paketi ja ägeda nutikellaga saad lapsel kenasti silma peal hoida. Teenusega kaasnevas äpis saad jälgida, kuhu ta läinud on. Kui soovid, saad rakendusest ka teavitusi, kui laps oma turvaliselt alalt lahkub. Laps aga oma ägeda nutikellaga teab alati, mis kell on, ja mis eriti lahe – selle kellaga saab isegi helistada ja kõnesid vastu võtta.

Põnniradar töötab ka välismaal

Põnniradari paketis sisaldub Euroopa Liidu riikides, Norras, Liechtensteinis, Islandil ja Fääri saartel helistamiseks 30 kõneminutit ning piisavalt internetti lapse positsioneerimiseks. Teiste riikide hinnad leiad siit.

Oluline teada! Kui soovid Põnniradarit kasutada ka välismaal, aktiveeri see võimalus Elisa iseteeninduses või helistades Elisa klienditeeninduse telefonil 6 600 600. Iseteeninduses aktiveerimiseks vali: Teenused ja seadmed > sinu Põnniradari number > Numbri seaded > aktiveeri võrku pääs välismaal ja ongi tehtud.

Korduma kippuvad küsimused
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama