Põhisisu algus
Elisa Raamatu äpp toob sinuni pea 5000 raamatut nii audio- kui ka e-raamatuna. Kuula või loe oma telefonis ja tahvlis täpselt siis kui ise soovid.
Proovi 2 nädalat tasuta
Otsi audio- ja e-raamatuid
{{ book.title }} {{ book.title }}
{{ book.authors }} • {{ book.year }}
{{ book.title }} {{ book.title }}
{{ book.authors }} • {{ book.year }}
{{ author }} {{ category.name }} Näita kõiki "{{ searchTerm }}" tulemusi
Vaata kõiki raamatuid
Paketid - kuula ja loe nii nagu sulle meeldib!
14 päeva tasuta
Elisa Raamat Audio
Audioraamatud
Pidevalt kasvav valik eestikeelseid audioraamatuid. Kuula nii telefonis kui tahvlis
Raamatud
Raamatukogus ligi 5000 raamatut igale maitsele
Ajakirjad
Valik ajakirju igale vanusele
13.99 €  kuus
Vali
14 päeva tasuta
Elisa Raamat
Audioraamatud
Pidevalt kasvav valik eestikeelseid audioraamatuid. Kuula nii telefonis kui tahvlis
Raamatud
Raamatukogus ligi 5000 raamatut igale maitsele
Ajakirjad
Valik ajakirju igale vanusele
8.99 €  kuus
Vali
Enne lepingu sõlmimist tutvu kindlasti Elisa Raamatu teenuse tingimustega ja Elisa äppide kasutamise tingimustega
Värsked ajakirjad
Naisteleht
Kalale! Looduses
Nuti ristsõnad
Tiiu
Eesti Mets
Laadi alla Elisa Raamatu äpp!
Korduma kippuvad küsimused Teenuse aktiveerimine Ei, sa ei pea olema ei kõnede ega ka mobiilse interneti osas Elisa klient. Õigupoolest pole mobiilne internet Elisa Raamatu jaoks isegi ilmtingimata vajalik, sest raamatute allalaadimiseks piisab ka wifi-ühendusest. Jah, raamatuid saad lugeda kõikjal maailmas.

Elisa Raamatus olevaid raamatuid saavad lugeda kõik lugemishuvilised. Elisa Raamatuga saad liituda ka siis, kui sa muidu oled mõne teise operaatori klient. Liitumine ei tähenda, et peaksid ilmtingimata oma mobiilifirmat vahetama – liituda saad ka ainult selle ühe ehk Elisa Raamatu teenusega. Iseteenindusse saad teenuse tellimiseks sisse logida ka siis, kui sa pole veel Elisa klient. Takistuseks pole ka see, kui elad või oled parajasti välismaal. Väike aga ületatav tõrge on see, kui oled noorem kui 18-aastane - siis peaks Elisa Raamatuga liituma sinu ema või isa. Aga lugemisrõõm jääb äpis sulle.

Hea teada! Kui oled äriklient, saad Elisa Raamatu teenuse lepingu sõlmida iseteeninduses erakliendina. Raamatuid saad soovi korral ka töötelefonist lugeda, lihtsalt arve saabub sulle kui erakliendile.

Kui oled Elisa eraklient, lisame Elisa Raamatu kuutasu sinu igakuisele arvele. Kui mitte, leiad Elisa Raamatu teenuse arve Elisa iseteenindusest. Teenuse arve hakkab laekuma Elisa iseteenindusse iga kuu 5. kuupäevaks. Iseteeninduskeskkonnas teenusega liitudes saab soovi korral tellida arve saatmise ka e-posti aadressile.

Nipp! Vormista arve tasumiseks oma pangas e-arve püsimaksekorraldus, nii ei pea sa arvete tasumise pärast hiljem muret tundma. Lihtne ja mugav!

Kalendrikuus, mille sisse jääb prooviaja päevi, toimub esimese kuutasu arvestamine proportsionaalselt, st vastavalt päevade arvule alates tasuta prooviaja lõppemisest kuni antud kalendrikuu lõpuni.

Teenuse sulgemine on väga lihtne ja saad seda teha igal ajal Elisa iseteeninduskeskkonnas alajaotusest „Teenused ja seadmed“ - "Elisa Raamat“ – „Sulge teenus“.

Sulgedes Elisa Raamatu teenuse Elisa iseteeninduskeskkonnas tasuta prooviaja jooksul, sulgub teenus prooviaja lõppemisel.
Sulgedes kuutasulise Elisa Raamatu teenuse kalendrikuu kestel, on teenus (piiramatu lugemisvõimalus) aktiivne kuni kuu lõpuni, kuu lõppedes teenus sulgub.

Sinu kontot ja kasutusajalugu me ära ei kustuta, et saaksid siis, kui taas otsustad Elisa Raamatu teenuse aktiveerida, jätkata just sealt, kus viimati lõpetasid.

Internetiühendus ja seadmed

Elisa Raamatu kasutamiseks ja raamatute allalaadimiseks vajad kas mobiilset internetti või wifit.

Kui raamatud on sinu riiulisse juba alla laetud, siis saad neid lugeda ka ilma internetiühenduseta. Näiteks lennukis või reisil olles. Ainsaks tingimuseks on vaid, et sinu telefon või tahvelarvuti peab olema internetiühenduses vähemalt kord 30 päeva jooksul, et saaksime kontrollida, kas oled jätkuvalt Elisa Raamatu lugeja. Vastasel korral kustuvad raamatud 30 päeva möödudes sinu raamaturiiulist. Kui nii juhtub, siis ära muretse - kui seadme taas internetti ühendad, saad raamatud kohe uuesti riiulisse laadida.

Valdav osa raamatutest on mahuga alla 5MB, mis on võrreldav keskmise muusikapala või foto mahuga ega nõua kuigi suurt interneti- ja mälumahtu. Iga raamatu eelvaates on selle orienteeruv maht ka kirjas.

Ei, hetkel ei saa. Elisa Raamat on mõeldud Android või iOS operatsioonisüsteemil töötavatele nutitelefonidele ja tahvelarvutitele.

Ei, Elisa Raamatu teenus on optimeeritud töötama Android (alates versioonist 7.0) ja iOS (alates versioonist 14.0) operatsionisüsteemiga nutitelefonidel ja tahvlitel.

Android seadmete puhul alates versioonist 7.0, iOS puhul 14.0 ja hilisemad versioonid.

Kirjastajale

Võimaliku koostöö osas palume võtta ühendust tagasiside.raamat@elisa.ee.

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!