Põhisisu algus
Võta Elisa Klassik üle õhu TV – vaatamiseks vajad vaid antenni! Sellega näed kõiki populaarseid telekanaleid ilma järelvaatamise võimaluseta.
Elisa Klassik üle õhu TV Töötab üle õhu, ei vaja internetiühendust Ei sisalda järelvaatamist ja puudub äpist vaatamise võimalus Vajalik on detsimeeterantenn Elisa Klassik üle õhu TV ei sisalda järelvaatamist ja puudub äpist vaatamise võimalus. Kui see on sinu jaoks oluline, siis loe lähemalt uue Elisa Elamuse üle õhu TV kohta. Liitu
Teenuspaketid Klassik pakett sisaldab ühte vaatajakohta. Kui sul on rohkem kui üks teler, pakume võimalust tellida lisatelerikoht (4,99 € kuus) – sisaldab tellitud paketi telekanaleid.
S-pakett
18 telekanalit, sh 9 HD kanalit
Võimalus lisada valikkanaleid
Vaata kanaliplaani SIIT
12.56 €  kuus
Kanalite ülevaade (PDF)
M-pakett
25 telekanalit, sh 10 HD kanalit
Võimalus lisada valikkanaleid
Vaata kanaliplaani SIIT
14.60 €  kuus
Kanalite ülevaade (PDF)
L-pakett
34 telekanalit, sh 13 HD kanalit
Võimalus lisada valikkanaleid
Vaata kanaliplaani SIIT
17.66 €  kuus
Kanalite ülevaade (PDF)
Elisa Klassik üle õhu TV-d saad vaadata nii uue kui vanema televiisoriga. Vajadusel saad Elisast osta digiboksi või rentida digimooduli. Täpsema info leiad korduma kippuvate küsimuste alt.
Liitu Elisa Klassik üle õhu TV-ga Jäta meile oma andmed ning võtame sinuga ühendust, et tellimus vormistada.
Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa kliendiandmete töötlemise põhimõtetele
Uus Elisa Elamus üle õhu TV Töötab üle õhu, vajab toimimiseks internetiühendust Sisaldab järelvaatamist, salvestamist ja ligipääsu videolaenutusele Saab vaadata ka digiboksita äpi kaudu Nähtav igast nutiseadmest Liitu Korduma kippuvad küsimused Ei, üle õhu Klassik TV-teenuse kasutamine ei vaja kodust internetiühendust. Teenust saab kasutada nii uuema televiisoriga, mis toetab DVB-T ehk üle õhu signaali vastuvõtmist ning millel on olemas CI kaardipesa digimooduli ehk moodulkaardi sisestamiseks, kui ka vanema televiisoriga, millel on olemas HDMI või Scart sisend, et saaks ühendada digiboksi. Üle õhu Klassik TV-teenuse tarbimiseks on vajalik UHF ehk detsimeeter antenni. Tegemist on kõige tavalisema katuseantenniga, mis üldjuhul on kodus juba olemas ning väljavahetamist ei vaja. Elisast on võimalik tellida tehnik (tasuline lisateenus), kes aitab antenni paigaldada. Lisaks antennile on vaja uuemate telerite jaoks digimoodulit ning vanemate telerite jaoks digiboksi. Digimoodulit on võimalik Elisast rentida (2,53 €/kuus) ning digiboksi on võimalik Elisast osta sh osamaksetega (Elisa Klassik üle õhu TV-digiboks). Üle õhu Klassik TV ei sisalda järelvaatamise võimalust. Kui soovite TV-teenust koos saadete järelvaatamise võimalusega, siis soovitame Elisa Elamust, millega saate tutvuda SIIT. Jah, ka üle õhu Klassik TV-teenuse puhul on võimalik lisavaatajakoht. Lisavaatajakoht on kuutasuline lisateenus (5,07 €/kuus) ning kindlasti eeldab see, et ka lisateleris on olemas moodulkaart või lisatelerile on lisaks ostetud digiboks. Elisa ei saa ilma KÜ laota paigaldada maja välisfassaadile ega katusele lisaseadmeid, sh antenne. Kui on soov tarbida teenust korterelamus, siis palume esmalt konsulteerida korteriühistuga ja uurida, kas majal on olemas üldkasutatav katuseantenn, mis sobib üle õhu Klassik TV-teenuse vastuvõtuks.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!