Põhisisu algus
Võta Elisa Klassik üle õhu TV – vaatamiseks vajad vaid antenni! Sellega näed kõiki populaarseid telekanaleid ilma järelvaatamise võimaluseta.
Elisa Klassik üle õhu TV Töötab üle õhu, ei vaja internetiühendust Ei sisalda järelvaatamist ja puudub äpist vaatamise võimalus Vajalik on detsimeeterantenn Elisa Klassik üle õhu TV ei sisalda järelvaatamist ja puudub äpist vaatamise võimalus. Kui see on sinu jaoks oluline, siis loe lähemalt uue Elisa Elamuse üle õhu TV kohta. Liitu
Teenuspaketid Klassik pakett sisaldab ühte vaatajakohta. Kui sul on rohkem kui üks teler, pakume võimalust tellida lisatelerikoht (4,99 € kuus) – sisaldab tellitud paketi telekanaleid.
S-pakett
18 telekanalit, sh 9 HD kanalit
Võimalus lisada valikkanaleid
Vaata kanaliplaani SIIT
12.56 €  kuus
Kanalite ülevaade (PDF)
M-pakett
25 telekanalit, sh 10 HD kanalit
Võimalus lisada valikkanaleid
Vaata kanaliplaani SIIT
14.60 €  kuus
Kanalite ülevaade (PDF)
L-pakett
34 telekanalit, sh 13 HD kanalit
Võimalus lisada valikkanaleid
Vaata kanaliplaani SIIT
17.66 €  kuus
Kanalite ülevaade (PDF)
Elisa Klassik üle õhu TV vaatamiseks peab su teler toetama digimooduli kasutamist. Mooduli saad rentida Elisast (2,49 € kuus). Telerit saad edasi kasutada tavapuldiga.
Liitu Elisa Klassik üle õhu TV-ga Jäta meile oma andmed ning võtame sinuga ühendust, et tellimus vormistada.
Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa kliendiandmete töötlemise põhimõtetele
Uus Elisa Elamus üle õhu TV Töötab üle õhu, vajab toimimiseks internetiühendust Sisaldab järelvaatamist, salvestamist ja ligipääsu videolaenutusele Saab vaadata ka digiboksita äpi kaudu Nähtav igast nutiseadmest Liitu Korduma kippuvad küsimused Ei, üle õhu Klassik TV-teenuse kasutamine ei vaja kodust internetiühendust. Teenust saab kasutada televiisoriga, mis toetab DVB-T ehk üle õhu signaali vastuvõtmist ning millel on olemas CI kaardipesa digimooduli ehk moodulkaardi sisestamiseks. Digimoodulit on võimalik Elisast rentida (2,49 €/kuus). Lisaks telerile ja moodulkaardile on üle õhu Klassik TV-teenuse tarbimiseks vaja UHF ehk detsimeeterantenni. Tegemist on kõige tavalisema katuseantenniga, mis üldjuhul on kodus juba olemas ning väljavahetamist ei vaja. Vajadusel on võimalik Elisast tellida tehnik (tasuline lisateenus), kes on abiks antenni paigaldamisel. Üle õhu Klassik TV ei sisalda järelvaatamise võimalust. Kui soovite TV-teenust koos saadete järelvaatamise võimalusega, siis soovitame Elisa Elamust, millega saate tutvuda SIIT. Jah, ka üle õhu Klassik TV puhul on võimalik lisavaatajakoht. Lisavaatajakoht on kuutasuline lisateenus (4,99 €/kuus) ning kindlasti eeldab see, et ka lisateleris on olemas moodulkaart. Elisa ei saa ilma KÜ laota paigaldada maja välisfassaadile ega katusele lisaseadmeid, sh antenne. Kui on soov tarbida teenust korterelamus, siis palume esmalt konsulteerida korteriühistuga ja uurida, kas majal on olemas üldkasutatav katuseantenn, mis sobib üle õhu Klassik TV-teenuse vastuvõtuks. Tehniliselt on teenuse tarbimine võimalik ka digiboksiga, kuid kahjuks ei ole praegusel hetkel meil üle õhu Klassik TV-teenuse kasutamiseks digibokse pakkuda.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama