Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
Enneta ohtlikke petukirju ja kaitse internetis surfates oma tundlikke andmeid. Tänu Netivalvurile ei pääse kurikaelad sulle ligi.
Liitu
Töötab sinu seadmes 24/7. Sa ei pea ise midagi tegema.
Kaitse tuvastatud andmepüügi, ohtlike saitide ja viiruste eest.
Uueneb iga päev, püsides pahavaradest sammukese ees.
Vahet pole, mis veebibrauserit kasutad. Toimib kõigiga.
Ei vähenda seadme ega internetiühenduse kiirust.
MIKS SA KAITSET VAJAD?
Internetipettused pole midagi uut. Aga viisid, kuidas petturid sulle lähenevad, uuenevad kogu aeg. Just seepärast vajad kaitset, sest sa ei pruugi ohtu ise ära tunda. Iga 13. veebileht maailmas viib pahavarani, nakatades päevas üle 1 miljoni arvuti. Iga päev saadetaks väljas 6 miljardit phishing ehk õngitsuskirja. Enamus küberrünnakutest on e-kirja põhised (kuskil on mingi ohtlik link).
Netivalvur
Ühe nutiseadme jaoks mõeldud Netivalvuri teenus. Sobib nii nutitelefoni kui ka tahvelarvutisse. Teenuse kasutamise eelduseks on see, et seade kasutab Elisa mobiilivõrku.
1,49 € kuus
Vali
Loe detailseid teenuse tingimusi.
Kuidas Netivalvur töötab? Netivalvur töötab sinu seadmes taustal kogu aeg, tuvastades nii e-kirjade avamisel kui ka veebis surfamisel valitsevaid ohte. Kahtluse korral saad kohe hoiatuse. Tuvastab pahavaraga nakatumise ohu. Kaitseb õngitsus- ehk phishing e-kirjade eest. Ohtlikul lingil klikkides blokeerib Netivalvur edasimineku. Kellele Netivalvur mõeldud on? Netivalvur on mõeldud kõigile, kes soovivad kindlust, et nende tundlikud andmed (ei satuks võõrastesse kätesse ning seadet ei ohustaks pahavara. Teenuse saad tellida üksnes juhul, kui kasutad telefonis/tahvlis Elisa mobiilset internetiühendust. Elisa nutipaketiga telefonidele. Elisa mobiiliset internetti kasutavatele tahvlitele. Elisa mobiilse internetiühendusega tarkuruuterile.
Loe lisaks Vaata veel
(Küber)turvaliselt COVID-19 vastu
(Küber)turvaliselt COVID-19 vastu
2020. aasta märtsis kuulutas Maailma Terviseorganisatsioon välja pandeemia. Kuigi enamus maailmast sattus sellega seotud kaose keskele, siis tekkis suur hulk…
14.12.2021
Netivalvur
Elisa uus teenus Netivalvur aitab vältida õngituspettuste ohvriks sattumist
Elisa toob tänasest koos ettevõttega Whalebone turule uue lisateenuse Netivalvur, mis ennetab ja seeläbi kaitseb klienti õngitsuse või pahavara ohvriks sattumast. …
24.11.2021
Korduma kippuvad küsimused Pahatahtlikud internetikelmid muutuvad üha nutikamaks ja mõtlevad pidevalt välja uusi skeeme. Enamasti ei suuda tavaline internetikasutaja neid ise tuvastada ning võib seetõttu väga lihtsasti ohvriks langeda. Netivalvur aitab seda vältida ja muudab veebilehtedel surfamise ohutumaks. Saad kohe hoiatuse, kui oled liikumas kahtlasele leheküljele. Tänu sellele on oht õngitsuste jm rünnakute ohvriks langeda palju väiksem. Netivalvuri saad tellida Elisa iseteeninduses. Teenus töötab kõikide nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Samuti töötab Netivalvur kõigi operatsioonisüsteemidega. Teenus on aktiivne kohe pärast seda, kui Netivalvuriga iseteeninduses liitunud oled. Teenuse saad lõpetada Elisa iseteeninduses. Jah, sest teenus on seotud konkreetse Elisa numbriga. Teenuse maksumus lisatakse igakuisele Elisa arvele. Ei, see pole vajalik. Piisab, kui teenusega liitud ja see töötab iseseisvalt. Kahjuks mitte. Teenus on seotud Elisa mobiilse internetiga. Jah, saavad. Netivalvur toimib kõigi brauseritega. Ei, Netivalvur uuendab ennast vajadusel ise. Kui uus pakett toetab Netivalvuri teenust, tuleb see automaatselt kaasa. Kui uus pakett Netivalvurit ei toeta, saad paketi vahetamisel vastavasisulise teate ning teenus lõpeb koos vana paketiga. Jah. Netivalvur annab kahtlase sisu hoiatuse, kuid omal vastutusel on sul võimalik ikkagi lehele siseneda. Jah, kui kasutad mobiilset internetti, millel on roaming lubatud. Ei. Kui WiFi võrgule ei ole Elisa Netivalvuri teenust tellitud, siis WiFi kasutamise ajal Netivalvur ei tööta.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.