Põhisisu algus
Kaitse end internetis leiduvate ohtude eest! Elisa Netivalvur töötab 24/7 ja kaitseb sind taustal kahtlaste veebilinkide ja küberrünnakute eest. Netivalvuriga ei pea sa oma küberturvalisuse pärast enam muretsema.
Töötab taustal - ise ei pea midagi tegema
Kaitse erinevate küberrünnakute eest
Lihtne viis küberturvalisuse tõstmiseks
Toimib igas veebibrauseris
Ei vähenda interneti kiirust
Vali endale sobiv Netivalvuri pakett
Tasuta 2 kuud
Netivalvur
Netivalvur töötab sinu nutitelefonis kogu aeg, tuvastades nii e-kirjade avamisel kui ka veebis surfamisel valitsevaid ohte. Teenuse saad tellida kui sul on Elisa nutipakett.
Töötab 24/7, ilma et peaksid ise midagi tegema
Hoiatab ja kaitseb kahtlaste veebilinkide eest
Kõige soodsam viis küberturvalisuse tõstmiseks
Telli Elisa Netivalvur ning saad teenuse esimesed 2 kuud tasuta. Soodustus kajastub arvel.
1.52 €  kuus
Vali
Tasuta 2 kuud
Netivalvur Üle Õhu
Netivalvur Üle Õhu töötab kogu aeg sinu arvutis, tahvlis, taskuruuteris või koduses WiFi ruuteris, tuvastades nii e-kirjade avamisel kui ka veebis surfamisel valitsevaid ohte. Teenuse saad tellida, kui sul on Elisa mobiilse interneti pakett arvutis või tahvlis või Elisa üle õhu või 5G koduinternet.
Kõikidele seadmetele, mis on parajasti koduses Elisa wifi võrgus
Kaitseb nii telefoni, arvutit ja nutitelerit
Algaja või osav interneti kasutaja - Netivalvur Üle Õhu aitab kõiki pereliikmeid
Telli Elisa Netivalvur ning saad teenuse esimesed 2 kuud tasuta. Soodustus kajastub arvel.
3.04 €  kuus
Vali
Tasuta 2 kuud
Netivalvur Kodu
Netivalvur Kodu töötab kogu aeg sinu koduses kaabliga internetivõrgus, tuvastades nii e-kirjade avamisel kui ka veebis surfamisel valitsevaid ohte. Teenuse saad tellida, kui sul on Elisa kaabliga koduinterneti pakett.
Kõikidele seadmetele, mis on parajasti koduses internetivõrgus.
Kaitseb nii telefoni, arvutit ja nutitelerit
Algaja või osav interneti kasutaja - Netivalvur Kodu aitab kõiki pereliikmeid
Telli Elisa Netivalvur ning saad teenuse esimesed 2 kuud tasuta. Soodustus kajastub arvel.
3.04 €  kuus
Vali
Loe detailseid teenuspakettide tingimusi Tutvu kampaaniatingimustega
Miks sa kaitset vajad?
Ohtlikke veebilehti on miljardeid ja lisandub aina. Neid on raske eristada – kelmid on profid. Võid juhtuda, et kurikaelad: Nakatavad su seadme pahavaraga. Jääd ilma fotodest ja andmetest. Varastavad su identiteedi. Pressivad raha välja või tühjendavad pangakonto. Saavad teada su paroolid või muu tundliku info.
Loe lisaks Vaata veel
Pilt sisselogimisest kasutajatunnuse ja parooliga
Kuidas kaitsta oma parooli? 5 praktilist nippi!
Iga aasta mai esimesel neljapäeval toimuv ülemaailmne paroolipäev tõstab esile, kui tähtis on meie digitaalsete andmete kaitsmine. Kui kasutad internetti nii…
Küberrünnakute mustad stsenaariumid - mis võib juhtuda, kui sa end ei kaitse
Küberrünnakute mustad stsenaariumid - mis võib juhtuda, kui sa end ei kaitse
Küberrünnakutest on viimasel ajal palju juttu, olgu selleks siis eraisikute, ettevõtete või koguni riikide tasandil. Millised on aga levinumad “mustad stsenaariumid…
Võltsitud mänguasjade e-poest valeuudisteni, ehk 5 näidet netikurikaelte leidlikkusest.
Võltsitud mänguasjade e-poest valeuudisteni, ehk 5 näidet netikurikaelte leidlikkusest.
Kurb tõdeda, kuid küberrünnakud eestlaste nuti- ja netiseadmetele on selges kasvutrendis. 2023. aasta aprillis tõrjus Elisa Netivalvur rekordarvu ohte ja ületas 337…
Korduma kippuvad küsimused Pahatahtlikud internetikelmid muutuvad üha nutikamaks ja mõtlevad pidevalt välja uusi skeeme. Enamasti ei suuda tavaline internetikasutaja neid ise tuvastada ning võib seetõttu väga lihtsasti ohvriks langeda. Netivalvur aitab seda vältida ja muudab veebilehtedel surfamise ohutumaks. Saad kohe hoiatuse, kui oled liikumas kahtlasele leheküljele. Tänu sellele on oht õngitsuste jm rünnakute ohvriks langeda palju väiksem. Eriti suures ohus on lapsed, kes ei suuda ise hinnata, millistele linkidele võib klikkida ja mida peaks igal juhul vältima. Netivalvur Kodu aitab turvaliselt surfata tervel perel. Netivalvuri või Netivalvur Kodu saad tellida Elisa iseteeninduses või klienditeenindaja abiga. Netivalvur töötab kõikide nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Netivalvur Kodu töötab kõigi üle õhu koduses internetivõrgus olevate nutitelefonide, tahvlite, arvutite ja nutiteleritega. Samuti töötavad mõlemad Netivalvuri teenused kõigi operatsioonisüsteemidega. Teenus on aktiivne kohe pärast seda, kui Netivalvuri teenustega iseteeninduses liitunud oled. Teenuseid saad lõpetada Elisa iseteeninduses. Jah, sest teenus on seotud konkreetse Elisa numbriga või üle õhu koduinterneti paketiga. Teenuse maksumus lisatakse igakuisele Elisa arvele. Ei, see pole vajalik. Piisab, kui teenusega liitud ja see töötab iseseisvalt. Kahjuks mitte. Teenus on seotud Elisa mobiilse internetiga. Ei. Teenust saavad kasutada kõik, kelle seadmed on ühendatud koduwifi võrku, mis on loodud *Elisa üle õhu internetiga. Jah, saavad. Netivalvuri teenused toimivad kõigi brauseritega. Ei, Netivalvuri teenused uuendavad ennast vajadusel ise. Kui uus pakett toetab Netivalvuri teenust, tuleb see automaatselt kaasa. Kui uus pakett Netivalvurit ei toeta, saad paketi vahetamisel vastavasisulise teate ning teenus lõpeb koos vana paketiga. Jah. Netivalvuri teenused annavad kahtlase sisu hoiatuse, kuid omal vastutusel on sul võimalik ikkagi lehele siseneda. Jah, kui kasutad mobiilset internetti, millel on roaming lubatud. Ei. Kui WiFi võrgule ei ole Elisa Netivalvuri teenust tellitud, siis WiFi kasutamise ajal Netivalvur ei tööta. Äriklientidele mõeldud lahendustega on võimalik tutvuda kodulehel: https://www.elisa.ee/et/ariklient/it-teenused/vorgu-ja-turvalahendused/kuberturbelahendused
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!