Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
Enneta ohtlikke petukirju ja kaitse internetis surfates oma tundlikke andmeid. Tänu Netivalvurile ei pääse kurikaelad sulle ligi.
Liitu
Töötab sinu seadmes 24/7. Sa ei pea ise midagi tegema.
Kaitse tuvastatud andmepüügi, ohtlike saitide ja viiruste eest.
Uueneb iga päev, püsides pahavaradest sammukese ees.
Vahet pole, mis veebibrauserit kasutad. Toimib kõigiga.
Ei vähenda seadme ega internetiühenduse kiirust.
MIKS SA KAITSET VAJAD?
Internetipettused pole midagi uut. Aga viisid, kuidas petturid sulle lähenevad, uuenevad kogu aeg. Just seepärast vajad kaitset, sest sa ei pruugi ohtu ise ära tunda. Iga 13. veebileht maailmas viib pahavarani, nakatades päevas üle 1 miljoni arvuti. Iga päev saadetaks väljas 6 miljardit phishing ehk õngitsuskirja. Enamus küberrünnakutest on e-kirja põhised (kuskil on mingi ohtlik link).
Netivalvur
Ühe nutiseadme jaoks mõeldud Netivalvuri teenus. Sobib nii nutitelefoni kui ka tahvelarvutisse. Teenuse kasutamise eelduseks on see, et seade kasutab Elisa mobiilivõrku.
1,49 € kuus
Vali
Loe detailseid teenuse tingimusi.
Kuidas Netivalvur töötab? Netivalvur töötab sinu seadmes taustal kogu aeg, tuvastades nii e-kirjade avamisel kui ka veebis surfamisel valitsevaid ohte. Kahtluse korral saad kohe hoiatuse. Tuvastab pahavaraga nakatumise ohu. Kaitseb õngitsus- ehk phishing e-kirjade eest. Isegi kui klikid kogemata ohtlikule lingil, siis Netivalvur blokeerib edasimineku. Kellele Netivalvur mõeldud on? Netivalvur on mõeldud kõigile, kes soovivad kindlust, et nende tundlikud andmed (nt ei satuks võõrastesse kätesse ning seadet ei ohustaks pahavara. Teenuse saad tellida üksnes juhul, kui kasutad telefonis/tahvlis Elisa mobiilset internetiühendust. Elisa nutipaketiga telefonidele. Elisa mobiiliset internetti kasutavatele tahvlitele. Elisa mobiilse internetiühendusega tarkuruuterile.
Korduma kippuvad küsimused Pahatahtlikud interi kelmid muutuvad üha nutikamaks ja mõtlevad välja uusi skeeme, ei suuda tavaline internetikasutaja neid ise tuvastada ning võib väga lihtsasti ohvriks langeda. Netivalvur aitab sul seda vältida ja muudab veebilehtedel surfamise ohutumaks ning annab Sulle hoiatuse, kui tegemist on kahtlase leheküljega. Tänu sellele väheneb oht langeda õngitsuste jm viiruste ohvriks. Teenusega saab liituda Elisa iseteeninduses. Teenus töötab kõikide seadmete ja operatsioonisüsteemidega. Teenus läheb aktiivseks koheselt peale teenusega liitumist. Teenust saab lõpetada Elisa iseteeninduses. Jah, kuna teenus on seotud konkreetse Elisa numbriga. Teenuse maksumus lisatakse igakuisele Elisa arvele. Ei. Te peate ainult iseteeninduses Netivalvuriga liituma ning teenus töötab iseseisvalt. Kahjuks mitte, sest teenus on seotud Elisa mobiilse internetiga. Jah, saavad. Teenus toimib kõikide veebilehitsejatega. Ei. Teenus töötab taustal ning uuendab ennast pidevalt automaatselt. Jah, kui uus pakett toetab Netivalvuri lisateenust, siis tuleb see automaatselt kaasa. Kui uuel valitud paketil pole Netivalvuri lisateenust võimalik külge panna, siis saate ka vastavasisulise teate paketti vahetades. Kui ikkagi soovite valitud paketti, mis ei toeta Netivalvuri teenust, siis lõppeb teenus koos vana paketiga. Jah. Netivalvur annab Teile võimaluse omal vastutusel siseneda leheküljele, mis on teenuse arvates kahtlane. Jah, kui te kasutate mobiilset internetti, millel on roaming lubatud. Kui sellel Wifi võrgul ei ole Netivalvuri teenust, siis tuleb Wifi välja lülitada, et teenust kasutada. Selle eest vastutab teenuse kasutaja ise.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.