Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
Enneta ohtlikke petukirju ja kaitse internetis surfates oma tundlikke andmeid. Tänu Netivalvurile ei pääse kurikaelad sulle ligi.
Liitu
Töötab sinu seadmes 24/7. Sa ei pea ise midagi tegema.
Kaitse tuvastatud andmepüügi, ohtlike saitide ja viiruste eest.
Uueneb iga päev, püsides pahavaradest sammukese ees.
Vahet pole, mis veebibrauserit kasutad. Toimib kõigiga.
Ei vähenda seadme ega internetiühenduse kiirust.
MIKS SA KAITSET VAJAD?
Internetipettused pole midagi uut. Aga viisid, kuidas petturid sulle lähenevad, uuenevad kogu aeg. Just seepärast vajad kaitset, sest sa ei pruugi ohtu ise ära tunda. Iga 13. veebileht maailmas viib pahavarani, nakatades päevas üle 1 miljoni arvuti. Iga päev saadetaks väljas 6 miljardit phishing ehk õngitsuskirja. Enamus küberrünnakutest on e-kirja põhised (kuskil on mingi ohtlik link).
3 kuud TASUTA
Netivalvur
Ühe nutiseadme jaoks mõeldud Netivalvuri teenus. Sobib nii nutitelefoni kui ka tahvelarvutisse. Teenuse kasutamise eelduseks on see, et seade kasutab Elisa mobiilivõrku. Telli Elisa Netivalvur ning saad teenuse esimesed 3 kuud tasuta. Soodustus kajastub arvel.
1,49 € kuus
Liitu
Teenuse tingimused.
Kuidas Netivalvur töötab? Netivalvur töötab sinu seadmes taustal kogu aeg, tuvastades nii e-kirjade avamisel kui ka veebis surfamisel valitsevaid ohte. Kahtluse korral saad kohe hoiatuse. Tuvastab pahavaraga nakatumise ohu. Kaitseb õngitsus- ehk phishing e-kirjade eest. Ohtlikul lingil klikkides blokeerib Netivalvur edasimineku. Kellele Netivalvur mõeldud on? Netivalvur on mõeldud kõigile, kes soovivad kindlust, et nende tundlikud andmed ei satuks võõrastesse kätesse ning seadet ei ohustaks pahavara. Teenuse saad tellida üksnes juhul, kui kasutad telefonis/tahvlis Elisa mobiilset internetiühendust. Elisa nutipaketiga telefonidele. Elisa mobiiliset internetti kasutavatele tahvlitele. Elisa mobiilse internetiühendusega taskuruuterile.
Loe lisaks Vaata veel
Küberturvalisus eakatele ei erine kuidagi teises eas inimeste internetiturvalisusest.
Küberturvalisus eakatele – kuidas internetis ohutult liigelda igas vanuses!
Küberturvalisus eakatele ei erine kuidagi teises eas inimeste internetiturvalisusest. Nii algab ka nende veebiohutus õppimisest. Seeniorid seisavad silmitsi samade…
20.05.2022
Õpeta lapsele küberturvalisust juba varakult!
Millal ja kuidas õpetada lapsele küberturvalisust?
Kohe on käes lasteaedade ja koolilõppude pidustused. Sellega seoses tekib küsimus, et mida lapsele ja noorele kinkida? Kas ehk oleks õige aeg soetada oma…
25.04.2022
Küberturvalisuse reegel - ära usalda, kontrolli kohe!
4 nõuannet kuidas küberkurjategijaid üle kavaldada!
Kas teadsid, et 95% küberturvalisuse kahjudest on saadud puhtalt inimlikust eksimusest? Näiteks panime nõrga parooli, ei teinud kahe-astmelist autentimist,…
05.04.2022
Korduma kippuvad küsimused Pahatahtlikud internetikelmid muutuvad üha nutikamaks ja mõtlevad pidevalt välja uusi skeeme. Enamasti ei suuda tavaline internetikasutaja neid ise tuvastada ning võib seetõttu väga lihtsasti ohvriks langeda. Netivalvur aitab seda vältida ja muudab veebilehtedel surfamise ohutumaks. Saad kohe hoiatuse, kui oled liikumas kahtlasele leheküljele. Tänu sellele on oht õngitsuste jm rünnakute ohvriks langeda palju väiksem. Netivalvuri saad tellida Elisa iseteeninduses. Teenus töötab kõikide nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Samuti töötab Netivalvur kõigi operatsioonisüsteemidega. Teenus on aktiivne kohe pärast seda, kui Netivalvuriga iseteeninduses liitunud oled. Teenuse saad lõpetada Elisa iseteeninduses. Jah, sest teenus on seotud konkreetse Elisa numbriga. Teenuse maksumus lisatakse igakuisele Elisa arvele. Ei, see pole vajalik. Piisab, kui teenusega liitud ja see töötab iseseisvalt. Kahjuks mitte. Teenus on seotud Elisa mobiilse internetiga. Jah, saavad. Netivalvur toimib kõigi brauseritega. Ei, Netivalvur uuendab ennast vajadusel ise. Kui uus pakett toetab Netivalvuri teenust, tuleb see automaatselt kaasa. Kui uus pakett Netivalvurit ei toeta, saad paketi vahetamisel vastavasisulise teate ning teenus lõpeb koos vana paketiga. Jah. Netivalvur annab kahtlase sisu hoiatuse, kuid omal vastutusel on sul võimalik ikkagi lehele siseneda. Jah, kui kasutad mobiilset internetti, millel on roaming lubatud. Ei. Kui WiFi võrgule ei ole Elisa Netivalvuri teenust tellitud, siis WiFi kasutamise ajal Netivalvur ei tööta.