Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama
Kaitse end internetis leiduvate ohtude eest!
Elisa Netivalvur töötab 24/7 ja kaitseb sind taustal kahtlaste veebilinkide ja küberrünnakute eest. Netivalvuriga ei pea sa oma küberturvalisuse pärast enam muretsema.
Liitu
Töötab sinu seadmes 24/7. Sa ei pea ise midagi tegema.
Kaitse tuvastatud andmepüügi, ohtlike saitide ja viiruste eest.
Uueneb iga päev, püsides pahavaradest sammukese ees.
Vahet pole, mis veebibrauserit kasutad. Toimib kõigiga.
Ei vähenda seadme ega internetiühenduse kiirust.
MIKS SA KAITSET VAJAD?
Internetis surfad sa iga päev. Ohtlikke veebilehti on juba praegu miljardeid ja neid tuleb aina juurde. Tavakasutajana ei oska sa neist hoiduda, sest kelmid on oma ala profid. Võib juhtuda, et kurikaelad: Nakatavad su seadme pahavaraga. Seeläbi võid ilma jääda oma fotodest ja teistest andmetest.Varastavad su identiteedi, pressides nii raha välja või tehes su pangakonto tühjaks.Koguvad su paroole ja muid tundlikke andmeid, mille abil sulle kahju teha.
2 kuud TASUTA
Netivalvur
Ühe nutiseadme jaoks mõeldud Netivalvuri teenus. Sobib nii nutitelefoni kui ka tahvelarvutisse. Teenuse kasutamise eelduseks on see, et seade kasutab Elisa mobiilivõrku.Telli Elisa Netivalvur ning saad teenuse esimeseks kaheks kuuks tasuta. Soodustus kajastub arvel.
1,49 € kuus
Liitu
Teenuse tingimused.
Kuidas Netivalvur töötab?Netivalvur töötab sinu seadmes taustal kogu aeg, tuvastades nii e-kirjade avamisel kui ka veebis surfamisel valitsevaid ohte. Tuvastab pahavaraga nakatumise ohu. Kaitseb õngitsus- ehk phishing e-kirjade eest. Ohtlikul lingil klikkides blokeerib Netivalvur edasimineku. Kellele Netivalvur mõeldud on?Netivalvur on mõeldud kõigile, kes soovivad kindlust, et nende tundlikud andmed ei satuks võõrastesse kätesse ning seadet ei ohustaks pahavara. Teenuse saad tellida üksnes juhul, kui kasutad telefonis/tahvlis Elisa mobiilset internetiühendust. Elisa nutipaketiga telefonidele. Elisa mobiiliset internetti kasutavatele tahvlitele. Elisa mobiilse internetiühendusega taskuruuterile.
Loe lisaksVaata veel
Küberturvalisusekspert: eestlaste vastu suunatud rünnakute hulk on koroonakriisi algusest järsult tõusnud
Küberturvalisusekspert: eestlaste vastu suunatud rünnakute hulk on koroonakriisi algusest järsult tõusnud
Koroonakriisi algusest on Eestis märkimisväärselt suurenenud eraisikute ja ettevõtete vastu suunatud küberrünnakute hulk, kusjuures eriti aktiivseks on rünnakud…
15.11.2022
Petturid ei maga: 13 lihtsalt nõuannet isikliku küberturvalisuse tagamiseks
Petturid ei maga: 10 lihtsalt nõuannet isikliku küberturvalisuse tagamiseks
Hea küberhügieen on tänapäeval peaaegu sama tähtis kui kätepesu ja igaüks meist võiks selles vallas olla alati tähelepanelik. Seetõttu on hea välja tuua mõned…
10.11.2022
Küberturvalisusekspert: eestlaste vastu suunatud rünnakute hulk on koroonakriisi algusest järsult tõusnud
Küberturvalisusekspert: eestlaste vastu suunatud rünnakute hulk on koroonakriisi algusest järsult tõusnud
Koroonakriisi algusest on Eestis märkimisväärselt suurenenud eraisikute ja ettevõtete vastu suunatud küberrünnakute hulk, kusjuures eriti aktiivseks on rünnakud…
26.10.2022
Korduma kippuvad küsimused Pahatahtlikud internetikelmid muutuvad üha nutikamaks ja mõtlevad pidevalt välja uusi skeeme. Enamasti ei suuda tavaline internetikasutaja neid ise tuvastada ning võib seetõttu väga lihtsasti ohvriks langeda. Netivalvur aitab seda vältida ja muudab veebilehtedel surfamise ohutumaks. Saad kohe hoiatuse, kui oled liikumas kahtlasele leheküljele. Tänu sellele on oht õngitsuste jm rünnakute ohvriks langeda palju väiksem. Netivalvuri saad tellida Elisa iseteeninduses. Teenus töötab kõikide nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Samuti töötab Netivalvur kõigi operatsioonisüsteemidega. Teenus on aktiivne kohe pärast seda, kui Netivalvuriga iseteeninduses liitunud oled. Teenuse saad lõpetada Elisa iseteeninduses. Jah, sest teenus on seotud konkreetse Elisa numbriga. Teenuse maksumus lisatakse igakuisele Elisa arvele. Ei, see pole vajalik. Piisab, kui teenusega liitud ja see töötab iseseisvalt. Kahjuks mitte. Teenus on seotud Elisa mobiilse internetiga. Jah, saavad. Netivalvur toimib kõigi brauseritega. Ei, Netivalvur uuendab ennast vajadusel ise. Kui uus pakett toetab Netivalvuri teenust, tuleb see automaatselt kaasa. Kui uus pakett Netivalvurit ei toeta, saad paketi vahetamisel vastavasisulise teate ning teenus lõpeb koos vana paketiga. Jah. Netivalvur annab kahtlase sisu hoiatuse, kuid omal vastutusel on sul võimalik ikkagi lehele siseneda. Jah, kui kasutad mobiilset internetti, millel on roaming lubatud. Ei. Kui WiFi võrgule ei ole Elisa Netivalvuri teenust tellitud, siis WiFi kasutamise ajal Netivalvur ei tööta.