Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
See on Elisa enda seriaali- ja filminurk. Saad ligipääsu üle 2200 tunnile põnevale sisule, mis uueneb pidevalt. Kogu sisu on eestikeelsete subtiitrite või audioga. Huub on sinuga nii teleris kui nutiseadmes.
Miks tellida Huub?
Elisa originaalsarjad sh Reetur, Tulejoonel, Valguses ja Varjus jne Palju kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale, sh BBC sarjad Eksklusiivne sisu, mida mujalt ei näe Valikus üle 300 filmi Kogu sisu eesti keeles Nii teleris, arvutis kui nutiseadmes Reklaamivaba
4.99 € kuus
Telli
Eraldiseisvalt tellitav
Võid Huubi endale võtta ka täiesti eraldiseisvalt, ilma telekanaleid tellimata.
Võid igal ajal loobuda
Proovi Huub kindlasti ära, sest teenuse võid iga kell iseteeninduses tasuta katkestada.
Töötab iga internetiga
Pole vahet, milliselt teenusepakkujalt netti tellid, Huub töötab igasuguse internetiga.
Tee Huubiga tutvust! Leia üles enda vanad lemmikud ja avasta uusi hitte – värsket sisu lisandub igal nädalal. Kõike võid vaadata nii mitu korda, kui ise soovid. Huubiga on filmi- ja seriaalimaratoni nautimine mugavam kui iial varem. Elisa originaalsarjad Armastad närvekõditavat põnevust, elulist draamat või hoopis muhedat komöödiat? Elisa auhinnatud originaalsarjade seast leiad kõike! Esimesi osi näed ilma teenust tellimata. Ava Huub, loo tasuta konto ja tee eksklusiivse sisuga kohe tutvust. Tutvu sarjadega
Praegu populaarne
Valguses ja varjus
Kaks kanget Mehhikos
Rahva teener
Alo
Kättemaksukontor
Reetur
Uuel ringil
Kaunitarid Clevelandis
Must nimekiri – lunastus
Elisa originaalsarjad
Uus Algus
Tulejoonel
Valguses ja varjus
Ivalo
Reetur
Süü
Mädaõunad
Alo
Tuba 301
Rusikas
Kõik patud
Kuulid
Üle noatera
Väganaiss
Kolmekesi
Proovisõit – Cape Town
Filmid
Head tüübid
Sipsik
Patriootide päev
Salajased paberid
Klassikokkutulek 3
John Wick 2
Tõnis Niinemets grow-up comedy THE KID
Must alpinist
Koera elu mõte
Lahkulööja
Huubi näed nutiseadmest Elisa Elamuse äpiga. Laadi alla! Suurelt ekraanilt vaatamiseks kasuta Andorid TV äppi või digiboksi.
HUUB
Tutvumishind 2,99 €
4,99 € kuus
Huubist leiad tundide viisi põnevaid seriaale ja Elisa eksklusiivsarju, mida mujalt ei näe. Sinu päralt on ka lai valik filme. Naudi telerist või nutiseadmest!

Kui sa Huubi veel proovinud pole, kasuta sooduskoodi HUUB2022 ja järgmise kuu lõpuni on kuutasu sulle 2,99 €. Pakkumine kehtib üksnese TV-paketiga liitudes. Tutvu tingimustega siin.
Vaata lähemalt
Korduma kippuvad küsimused Huub on Elisa Elamuse voogedastusteenus, kust leiad tundide kaupa põnevaid seriaale ja Elisa eksklusiivsarju, mida mujalt ei näe. Sinu päralt on ka üle 300 filmi. Ei pea, Huubi saad tellida eraldiseisvalt ning see töötab mistahes teenusepakkuja internetiga. Huubi saad vaadata nii väikselt kui suurelt ekraanilt. Kui sul on Android TV-ga varustatud teler, siis laadi alla Elisa Elamuse äpp ja näed Huubi läbi äpi. Kui sinu teleril pole Android TV-d, vajad Huubi telerist vaatamiseks Elisa Elamuse digiboksi. Mobiiltelefonist ja tahvelarvutist näed Huubi samuti Elisa Elamuse äpiga. Kui tahad Huubi vaadata arvutist, mine www.elisaelamus.ee Huubile pääsed oma nutiseadmes ligi läbi Elisa Elamuse äpi. Laadi äpp alla Google Play´st või Apple Store´ist Kõige kiiremini ja mugavamalt saad Huubi tellida siinsamas kodulehel. Vajuta nupul “Telli” ja järgi juhiseid. Kõigi Elisa äppide kasutamiseks on vajalik luua Elisa konto, mille kasutajanimeks on sinu e-posti aadress.
Kui oled mõnda Elisa äppi (nt Elisa Raamat, Elustiil vms) varem kasutanud, logi ka Huubi kasutamiseks Elisa Elamuse äppi sama e-posti aadressi ja parooliga. Kusjuures pole oluline, kas sisened Elisa Elamuse äppi teleris või nutiseadmes.
Kui sa pole Elisa äppe varem kasutanud, sisesta teenusega liitumisel enda e-posti aadress ja saadame sulle lingi, mille kaudu endale parool määrata.
Kui soovid parooli muuta või oled selle unustanud, vajuta äppi sisse logimise lehel „Unustasid parooli?“. Link uue parooli määramiseks saadetakse sinu Elisa kontoga seotud e-posti aadressile. Oma kasutajanime (e-posti aadressi) saad näha ja vajadusel muuta iseteeninduses. Uut sisu (nii sarju kui filme) lisandub igal nädalal. Sarjade episoode saame Huubis hoida seni, kuni kehtivad vastavate hooaegade näitamise õigused. Kui õigus lõpeb, peame sarja vastava hooaja Huubist eemaldama. Loomulikult teeme kõik endast oleneva, et sari oleks nähtav algusest lõpuni, kuid kahjuks pole õiguste pikendamine meie võimuses. Teenuse tellimuse saad lõpetada iseteeninduses. Kõigil Huubi filmidel ja sarjadel on eestikeelsed subtiitrid või audio. Suurel hulgal filmidel ja välismaistel sarjadel on ka venekeelsed subtiitrid või audio. Huubi sisu näed nii Eestis kui teistes Euroopa Liidu riikides viibides. Elisa originaalsarjade esimeste osade vaatamiseks on vajalik luua Elisa konto, mille kasutajanimeks on sinu e-posti aadress. Kui oled mõnda Elisa äppi (nt Elisa Raamat, Elustiil vms) varem kasutanud, logi ka Huubi kasutamiseks Elisa Elamuse äppi sama e-posti aadressi ja parooliga. Kusjuures pole oluline, kas sisened Elisa Elamuse äppi teleris või nutiseadmes. Kui sa pole Elisa äppe varem kasutanud, siis loo endale konto SIIN. Sisesta teenusega liitumisel enda e-posti aadress ja saadame sulle lingi, mille kaudu endale parool määrata. Kui konto loodud, siis saad tutvuda sarjadega SIIN logides sisse Elisa kontoga.
Oled Elisa TV-klient? Siis saad Huubi mugavalt tellida iseteenindusest. Sisene siit
Sa ei ole Elisa TV-klient? Pole viga! Saad Huubi tellida ka eraldiseisvalt. Telli siit
Oled Elisa TV-klient? Siis saad Huubi mugavalt tellida iseteenindusest. Sisene siit
Sa ei ole Elisa TV-klient? Pole viga! Saad Huubi tellida ka eraldiseisvalt. Telli siit