Põhisisu algus
Elisa Huub on voogedastusteenus, mis annab sulle ligipääsu arvukatele seriaalidele ja filmidele ning eksklusiivsisule, mida mujalt ei näe. Kogu sisu on 100% reklaamivaba, eesti keeles ja vaadatav nii teleris kui ka nutiseadmes. Kasuta ostukorvis sooduskoodi SUVI24 ja naudi Elisa Huubi liitumiskuu + 2 kuud hinnaga 3.99 € kuus.
Alusta tellimist Tutvu keskkonnaga
Praegu populaarne
Kättemaksukontor Kättemaksukontor
Kaks kanget Kaukaasias Kaks kanget Kaukaasias
Võmm Võmm
Piloot Piloot
Papsid Papsid
Vera Vera
Kuldne pilet Kuldne pilet
Padjaklubi Padjaklubi
Kroonitud pead Kroonitud pead
Kõik patud Kõik patud
Miks tellida Elisa Huub? Elisa originaalsarjad ja –saated: Täiuslik sõbranna, Papsid, Reetur, Zevakin ja Valting VS Ameerika jpt. Palju kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale, sh Kättemaksukontor ja Padjaklubi jne Eksklusiivne sisu, mida mujalt ei näe Valikus üle 600 filmi, üle 130 sarja, 25 kodumaist originaalsarja ja –saadet Kogu sisu eesti keeles ja 100% reklaamivaba Vaata nii teleris, arvutis kui nutiseadmes
Kui liitud nüüd Elisa Huubiga, saad selle liitumiskuuks + kaheks kuuks hinnaga 3.99 € kuus! Kasuta sooduskoodi:
SUVI24
Kaks kuud hinnaga 3.99 € kuus
Tavahind 5.99€ kuus
Alusta tellimist
Tutvu kampaania tingimustega
Eraldiseisvalt tellitav
Võid Huubi endale võtta ka täiesti eraldiseisvalt, ilma telekanaleid tellimata.
Võid igal ajal loobuda
Proovi Huub kindlasti ära, sest teenuse võid iga kell iseteeninduses tasuta katkestada.
Töötab iga internetiga
Pole vahet, milliselt teenusepakkujalt netti tellid, Huub töötab igasuguse internetiga.
Mis on Elisa huub?
Huubi näed nutiseadmest Elisa Elamuse äpiga. Laadi alla! Suurelt ekraanilt vaatamiseks kasuta nutiteleri äppi või digiboksi. Arvutist saad Huubi vaadata www.elisaelamus.ee keskkonnast.
Elisa Huub Kui liitud nüüd Elisa Huubiga, saad selle liitumiskuuks + kaheks kuuks hinnaga 3.99 € kuus! Kasuta sooduskoodi:
SUVI24
Kaks kuud hinnaga 3.99 € kuus
Tavahind 5.99€ kuus
Elisa Huub on reklaamivaba ja põnevast eestikeelsest meelelahutusest pungil voogedastusteenus. Kvaliteeti hindava inimesena leiad Huubist auhinnatud Elisa kodumaised ja rahvusvahelised originaalsarjad, olenemata netipakkujast. Alusta tellimist
Kasutad juba Elisa TV-d? Elisa Huubi saad TV-teenusele mugavalt juurde tellida iseteenindusest. Sisene iseteenindusse
Sul veel ei ole Elisa TV-d? Pole viga! Saad Huubi tellida ka eraldiseisvalt. Elisa Huubi tellima
Oled Elisa TV-klient? Siis saad Huubi mugavalt tellida iseteenindusest. Sisene siit
Sa ei ole Elisa TV-klient? Pole viga! Saad Huubi tellida ka eraldiseisvalt. Telli siit
Korduma kippuvad küsimused Uus klient Olemasolev klient
Huub on Elisa Elamuse voogedastusteenus, kust leiad tundide kaupa põnevaid seriaale ja Elisa eksklusiivsarju, mida mujalt ei näe. Sinu päralt on ka üle 300 filmi. Huubi saad vaadata nii väikselt kui suurelt ekraanilt. Kui sul on Android TV-ga varustatud teler, siis laadi alla Elisa Elamuse äpp ja näed Huubi läbi äpi. Kui sinu teleril pole Android TV-d, vajad Huubi telerist vaatamiseks Elisa Elamuse digiboksi. Mobiiltelefonist ja tahvelarvutist näed Huubi samuti Elisa Elamuse äpiga. Kui tahad Huubi vaadata arvutist, mine www.elisaelamus.ee Huubile pääsed oma nutiseadmes ligi läbi Elisa Elamuse äpi. Laadi äpp alla Google Play´st või Apple Store´ist Kõige kiiremini ja mugavamalt saad Huubi tellida siinsamas kodulehel. Vajuta nupul “Telli” ja järgi juhiseid. Kõigi Elisa äppide kasutamiseks on vajalik luua Elisa konto, mille kasutajanimeks on sinu e-posti aadress.
Kui oled mõnda Elisa äppi (nt Elisa Raamat, Elustiil vms) varem kasutanud, logi ka Huubi kasutamiseks Elisa Elamuse äppi sama e-posti aadressi ja parooliga. Kusjuures pole oluline, kas sisened Elisa Elamuse äppi teleris või nutiseadmes.
Kui sa pole Elisa äppe varem kasutanud, sisesta teenusega liitumisel enda e-posti aadress ja saadame sulle lingi, mille kaudu endale parool määrata.
Uut sisu (nii sarju kui filme) lisandub igal nädalal. Kõigil Huubi filmidel ja sarjadel on eestikeelsed subtiitrid või audio. Suurel hulgal filmidel ja välismaistel sarjadel on ka venekeelsed subtiitrid või audio. Elisa originaalsarjade esimeste osade vaatamiseks on vajalik luua Elisa konto, mille kasutajanimeks on sinu e-posti aadress. Kui oled mõnda Elisa äppi (nt Elisa Raamat, Elustiil vms) varem kasutanud, logi ka Huubi kasutamiseks Elisa Elamuse äppi sama e-posti aadressi ja parooliga. Kusjuures pole oluline, kas sisened Elisa Elamuse äppi teleris või nutiseadmes. Kui sa pole Elisa äppe varem kasutanud, siis loo endale konto SIIN. Sisesta teenusega liitumisel enda e-posti aadress ja saadame sulle lingi, mille kaudu endale parool määrata. Kui konto loodud, siis saad tutvuda sarjadega SIIN logides sisse Elisa kontoga. Ei, Elisa Huub on Sinu jaoks olemas kõigis EL-i riikides ja EL-i majanduspiirkonna riikides, sh Austrias, Belgias, Bulgaarias, Hispaanias, Hollandis, Horvaatias, Iirimaal, Itaalias, Kreekas, Küprosel, Leedus, Luksemburgis, Lätis, Maltal, Poolas, Portugalis, Prantsusmaal, Rootsis, Rumeenias, Saksamaal, Slovakkias, Sloveenias, Soome, Taanis, Tšehhis, Ungaris ja Põhja-Iirimaal ning lisaks Norras, Islandil ja Liechtensteinis. Elisa Huubis on ühe liitumise kohta 1 vaatajakoht ehk korraga saab nautida meelelahutust ühest seadmest. Ei, Elisa Huubis telekanaleid pole. Kui soovid lisaks vaadata ka telekanaleid, tutvu meie TV –pakettidega lehel elisa.ee/elamus. Ei, Huubi saab tellida täiesti eraldiseisvalt – Sa ei pea olema Elisa TV- ega internetiklient. Rikkaliku meelelahutuse nautimiseks vajad lihtsalt internetiühendust ükskõik millise teenusepakkuja käest. Elisa Huubi saab vaadata nii teleris, telefonis kui ka tahvelarvutis. Liitumisel Sa tõepoolest soodustust ei näe, kuid ära muretse – kui kasutasid sooduskoodi, näed soodushinda Iseteeninduses järgmisel päeval ning see kajastub ka arvel. Elisa Huubi teenuse lõpetamine on lihtne ja seda saab teha igal ajal läbi elisa.ee iseteeninduse. Sulle ei kaasne Huubi soodustusega mingeid tähtajalisi kohustusi – teenuse saad lõpetada endale sobival ajal.
Kui soovid parooli muuta või oled selle unustanud, vajuta äppi sisse logimise lehel „Unustasid parooli?“. Link uue parooli määramiseks saadetakse sinu Elisa kontoga seotud e-posti aadressile. Oma kasutajanime (e-posti aadressi) saad näha ja vajadusel muuta iseteeninduses. Sarjade episoode saame Huubis hoida seni, kuni kehtivad vastavate hooaegade näitamise õigused. Kui õigus lõpeb, peame sarja vastava hooaja Huubist eemaldama. Loomulikult teeme kõik endast oleneva, et sarjade hooajad oleks kättesaadavad maksimaalse võimaliku aja jooksul, kuid alati ei ole see võimalik. Näiteks juhtudel, kus sisu omanik on meie territooriumile kehtestanud konkreetse litsentsi pikkuse või ei ole soovinud konkreetset litsentsi pikendada. Teenuse tellimuse saad lõpetada iseteeninduses.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!