Põhisisu algus
Elisa klientide elu viib edasi Eesti kõige modernsem internet. Nii kodus, kontoris ja mobiilis.
Paketid Seadmed Uudised
Igapäevaelu lihtsamaks!
Hea ja kiire internet tähendab ka paremaid tulemusi, kus iganes ja milleks iganes seda kasutad. Elisa on täna rajamas kaasaegseimat 5G võrku, mille eesmärk üks – viia Elisa klientide jaoks suhtlus, töö, õpingud ja meelelahutus täiesti uuele tasemele.
Suured kiirused nii era- kui ärikliendile
Lahuta meelt kodus või tegutse edukalt kontoris
Modernseim interneti võrk
Mugavad 5G paketid Elisa klientidele Eraklient Äriklient
Elisa 5G teenuseid saad kasutada erinevates olukordades ja erinevates seadmetes – vali just sulle kõige sobilikum pakett.
5G Nutitelefonis
Siit leiad lisaks internetile ja kõnedele ka lisaväärtused nagu Mobiil-ID ja reisikindlustus kogu perele terves maailmas.
Vaata lähemalt
5G Koduinternet
Elisa 5G koduinternet sobib tervele perele, olgu sul tarvis teha kodukontorit või nautida koduseid elamusi.
Vaata lähemalt
5G Tahvlis ja arvutis
Elisa 5G internet süle- või tahvelarvutis on loodud suhtlemiseks, töötamiseks ja meelelahutuseks – ajast ja asukohast sõltumata.
Vaata lähemalt
Elisa 5G teenuseid saad kasutada erinevates olukordades ja erinevates seadmetes – vali vaid sinu silmis edukaim lahendus.
5G Nutitelefonis
Suurima väärtusega paketid sisaldavad mugavusteenuseid nagu Mobiil-ID ja terve pere reisikindlustus.
Vaata lähemalt
5G Kontoriinternet
Kui sinu kontorisse ei jõua kiire interneti ühendus kaabli kaudu, vali ettevõtte vajadustest lähtuv Elisa 5G kontoriinternet.
Vaata lähemalt
5G Tahvlis ja arvutis
Elisa 5G mobiilse internetiga saad sülearvutis ja tahvlis teha tööd just seal, kus iganes parajasti viibid - olgu siis Eestis või mujal Euroopas.
Vaata lähemalt
Millistes seadmetes 5G internetti kasutada? Teenuse kasutamiseks vajad ka 5G toega seadet – leia sobivaim 5G nutitelefon Elisa e-poest. Nutitelefonid Mida vajan 5G kodu- ja kontoriinterneti kasutamiseks? Elisa 5G interneti kasutamiseks vajad 5G ruuterit, millega kodused elamused uuele tasemele viia. Vaata lähemalt Leviala Elisa klientide elu viib edasi tehnoloogiliselt arenenuim internet Eestis, mis hõlbustab oluliselt nii koduseid kui töiseid toimetusi. Ehitame 5G interneti sinna, kus on enim kasutajaid. Olemasolevate klientide vajaduste ja asukoha järgi. Katame enam kui 75% Eesti elanikkonnast
ZyXEL 5G NR väliruuter NR7101 Zyxel NR7101 5G New Radio väliruuter toetab uusimat 5G NR-tehnoloogiat ja säilitab samal ajal täieliku ühilduvuse 4G/3G võrkudega. Seade toetab 5G võrgus kuni 5 Gbps allalaadimiskiiruseid ja 4G võrgus kuni 2 Gbps allalaadimiskiiruseid. 9.75 € kuus Osamakse periood: 36 kuud Sissemakse: 0€
ZyXEL EMG3525-T50B WiFi ruuter WiFi ruuter 1.25 € kuus Osamakse periood: 36 kuud Sissemakse: 0€
Uudised
Elisa näitas esimeses kvartalis häid tulemusi numbriliikuvuses ja astus olulise sammu 5G-revolutsiooni suunas
Elisa näitas esimeses kvartalis häid tulemusi numbriliikuvuses ja astus olulise sammu 5G-revolutsiooni suunas
Käesoleva aasta esimeses kvartalis näitas meelelahutus-, telekomi- ja IT-ettevõte Elisa tugevaid tulemusi numbriliikuvuse arvestuses, ületades kõiki teisi…
Elisa 5G tugijaamade arv kasvas mullu juba pea pooletuhandeni
Elisa 5G tugijaamade arv kasvas mullu juba pea pooletuhandeni
Mullu viis meelelahutus-, IT ja telekomiettevõte Elisa ülikiire optikavõrgu ligi 22 000 majapidamiseni ning lisas 5G tugijaamu igasse maakonda, kattes 5G leviga 75…
Elisa tõi möödunud aastal 5G võrgu enamike Eesti elanikeni ja hoidis stabiilsust majandusnäitajates
Elisa tõi möödunud aastal 5G võrgu enamike Eesti elanikeni ja hoidis stabiilsust majandusnäitajates
IT-, meelelahutus- ja telekomiettevõte Elisa 2023. aasta viimast kvartalit ja kogu aastat tervikuna mõjutasid Eesti majanduse jätkuv langus, mis on juba seitsmendat…
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!