Põhisisu algus
Vaid Elisa kliendid saavad nüüd nautida võimsate 5G netipakettide rikkalikke hüvesid – rohkem internetimahtu, suuremaid kiiruseid, kaasaegset turvavarustust, ülemaailmset reisikindlustust ja tasuta mobiil-ID-d ühe soodsa kuutasu sees!
Soovin paketti vahetadaSoovin liituda

Piisavalt Ulmet

Eesti ja Euroopa

Internetimaht
Eestis
11 GB
sh EU-s
11 GB
Netivalvur
STOPP limiiditeenus
5G
Reisikindlustus
11.99 € kuus

Parajalt Ulmet

Eesti ja Euroopa

Internetimaht
Eestis
16 GB
sh EU-s
16 GB
Netivalvur
STOPP limiiditeenus
5G
Reisikindlustus
16.99 € kuus

Rohkelt Ulmet

Eesti ja Euroopa

Internetimaht
Eestis
21 GB
sh EU-s
19 GB
Netivalvur
STOPP limiiditeenus
5G
Reisikindlustus
20.99 € kuus

Rikkalikult Ulmet 5G

Eesti ja Euroopa

Internetimaht
Eestis
40 GB
sh EU-s
28 GB
Netivalvur
STOPP limiiditeenus
5G
Reisikindlustus
30.99 € kuus

Maksimaalselt Ulmet 5G

Eesti ja Soome

Internetimaht
Eestis ja Soomes
Piiramatu
EU-s
38 GB
Eestis
Piiramatu
EU-s
38 GB
Soomes
Piiramatu
Netivalvur
STOPP limiiditeenus
5G
Reisikindlustus
40.99 € kuus

Lõpmatult Ulmet 5G

Eesti ja Põhjamaad

Internetimaht
Eestis ja Põhjamaades
Piiramatu
EU-s
47 GB
Eestis
Piiramatu
EU-s
42 GB
Põhjamaades
Piiramatu
Netivalvur
STOPP limiiditeenus
5G
Reisikindlustus
50.99 € kuus
Loe teenuspakettide tingimusi
Internetimaht EU-s kehtib järgnevates riikides (k.a. Eestis), reisikindlustus aga terves maailmas:
 • Eesti
 • Austria
 • Belgia
 • Bulgaaria
 • Fääri saared
 • Hispaania
 • Holland
 • Horvaatia
 • Iirimaa
 • Island
 • Itaalia
 • Kreeka
 • Küpros
 • Leedu
 • Liechtenstein
 • Luksemburg
 • Läti
 • Malta
 • Norra
 • Poola
 • Portugal
 • Prantsusmaa
 • Rootsi
 • Rumeenia
 • Saksamaa
 • Slovakkia
 • Sloveenia
 • Soome (sh Ahvenamaa)
 • Taani
 • Tšehhi
 • Ungari
Näita kõiki riike
Jäta oma andmed ja võtame sinuga ühendust
Mobiiltelefoninumber*
Paistab, et sa juba kasutad Elisa kõneteenust. Aitäh, et oled meid usaldanud! Tänutäheks osaled käimasolevas kampaanialoosis. Kui sul on praeguse paketi kohta küsimusi, helista 6 600 600

Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin.

Küberturvalisus ja kulud kontrolli alla:Kõigis uutes nutipakettides sisaldub Netivalvuri teenus, mis töötab sinu seadmes 24/7. Tuvastab pahavaraga nakatumise ohu Kaitseb phishing ehk õngitsuskirjade eest Ohtliku lingi korral blokeerib edasimineku Ootamatuste eest kaitseb sind kulude limiiditeenus STOPP. Piira eritariifsete sõnumite või kõnede tarbimist ning erinevaid mobiilimakseid.Loe Netivalvuri kohta lähemalt siit ja limiiditeenuse kohta siit.Reisikindlustusega nutipaketi eelised: Aastaringne kaitse terves maailmas Kehtib kogu perele Kaitse on kõikehõlmav - reisitõrked, arstiabi jpm Tutvu reisikindlustuse tingimustega siit.Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB. Kindlustust vahendab Elisa Eesti AS.Mis on 5G?5G on 5. põlvkonna mobiilside tehnoloogia: üle õhu internetiühendus kiirusega kuni 1Gbit/s võimaldab muretult aina kvaliteetsemat sisu tarbida stabiilseim internet rahvarohketes kohtades Loe lähemaltKorduma kippuvad küsimused Sõltub sellest, milleks internetti kasutad. Siin on sulle mõned näited, mille järgi oma nutipaketi valik langetada:
3 GB1h seriaali vaatamist(Full HD kvaliteediga)
1,7 GB1h video vaatamist(Full HD 1080p kvaliteediga)
2,7 GB1h videokõne pidamist(Full HD kvaliteediga)
0,15 GB1h muusika kuulamist
0,16 GB1h kasutamist
Paketivahetusel hakkab uus pakett kehtima tagasiulatuvalt – järgmisel kuul saad juba uue kuutasuga arve. Käimasoleva kuu kõneminutid ja sõnumid (SMS + MMS) hinnastatakse ümber uue paketi hinnakirja põhjal, välismaal kasutatud internetimahtu aga ei tasaarveldata. See tähendab, et uue paketi kuutasus sisalduv välismaine internetimaht hakkab kehtima kohe pärast paketivahetust. Pahatahtlikud internetikelmid muutuvad üha nutikamaks ja mõtlevad pidevalt välja uusi skeeme. Enamasti ei suuda tavaline internetikasutaja neid ise tuvastada ning võib seetõttu väga lihtsasti ohvriks langeda.Netivalvur aitab seda vältida ja muudab veebilehtedel surfamise ohutumaks. Lisaks saad kohe hoiatuse, kui oled liikumas kahtlasele leheküljele. Tänu sellele on oht õngitsuste jm rünnakute ohvriks langeda palju väiksem. Netivalvuri teenuse aktiveerimiseks tuleb sul minna Elisa iseteenindusse, valida "Teenused ja seadmed", valida uue nutipaketiga seotud telefoninumber ja selle telefoninumbri alt valida Netivalvuri lisateenus ning teenus tellida. Soodustus kajastub arvel. Teenus on aktiivne kohe pärast seda, kui Netivalvuriga iseteeninduses liitunud oled.Ei, see pole vajalik. Piisab, kui teenusega liitud ja see töötab iseseisvalt. Limiiditeenus STOPP võimaldab sul piirata mobiilinumbriga seotud teenuste tarbimise kuulimiiti.Rohkem infot leiad siitLimiiditeenuse STOPP aktiveerimiseks tuleb sul minna Elisa Iseteenindusse, valida "Teenused ja seadmed", valida uue nutipaketiga seotud telefoninumber ja selle telefoninumbri alt valida limiiditeenus STOPP ning teenus tellida. Soodustus kajastub arvel.Kui 70% ja 100% limiidist saab täis, siis me teavitame sind sellest seotud mobiilinumbrile. Vajadusel saad alati oma limiite muuta. Nii üldlimiiti kui ka eraldi teenuse limiite on võimalik muuta igal ajal mugavalt Elisa Iseteeninduses ilma lisatasuta. Rikkalikult Ulmet 5G, Maksimaalselt Ulmet 5G ja Lõpmatult Ulmet 5G pakettides on avatud 5G, mis aktiveerub kohe pärast liitumist. 5G kasutamise eelduseks on antud tehnoloogiat toetav seade ja SIM kaart (vähemalt 4G toega).Elisa 5G toega telefonid leiad mugavalt e-poest. Vaata ka, kuidas oma 5G telefonis 5G võrku seadistada Abikeskuse lehelt.Reisikindlustuse aktiveerimiseks tuleb sul minna Elisa iseteenindusse, leida „Teenuste ja seadmete“ alt üles oma nutipakett. Vastava paketi küljes näed reisikindlustuse teenuse aktiveerimise nuppu. Reisikindlustus hakkab kehtima automaatselt 48 tundi pärast aktiveerimist. Kinnitus teenuse aktiveerimise kohta tuleb ka kliendinumbri omaniku ja kindlustatud isiku e-mailile. Poliisiga saad igal ajal tutvuda iseteeninduses, kus kuvatakse täpne aktiveerumise aeg ning poliisi on võimalik lugeda ja välja printida kolmes keeles: eesti, vene ja inglise.Kindlustust vahendab Elisa Eesti AS, kuid kahjujuhtumi korral tuleb teil pöörduda kindlustusteenuse pakkuja Compensa Vienna Insurance Group, ADB poole:
OPS EST OÜ
tel +372 634 7393
e-post: compensa@ops24.eu

tel +749 5775 0999 (Venemaa)
tel +375 291 036 424 (Valgevene)
Sellest ei juhtu midagi, sest uut paketti saad sellegipoolest kasutada. Küll aga soovitame sul minna Elisa esindusse ja Mobiil-ID teenus aktiveerida, sest siis saad endale veel turvalisema ning mugavama elu. Isegi kui võtad Mobiil-ID teenuse 5 kuud pärast uue paketi võtmist, siis võid kindel olla, et sinu nutipaketi kuutasu ei muutu ja Mobiil-ID eest eraldi juurde maksma ei pea.Ulme teenuspakettides” pakettides on avatud VoLTE, mis aktiveerub kohe pärast liitumist. VoLTE kasutamise eelduseks on antud tehnoloogiat toetav seade ja SIM kaart. VoLTE võimaldab mobiilkõnesid teha 3G võrgu asemel üle 4G (LTE) võrgu. VoLTE eelisteks on kiirem kõnealgatus, laiem leviala ning kõrgem kõnekvaliteet. Loe täpsemalt siit. EU kõneminutite hulka arvestatakse kõik paketti kuuluvates välisriikides tehtud väljuvad ja sissetulevad kõned. Näiteks kui oled Prantsusmaal ja sulle helistab sõber Eestist, lähevad ka vastuvõetud kõne minutid vastava mahu arvestusse. Kui aga helistad paketi regioonist väljapoole, näiteks Prantsusmaalt Venemaale (ei kuulu Euroopa Liitu), ei lähe need kõneminutid paketipõhisesse arvestusse ja maksad eraldi välisoperaatorite (roaming'u) hinnakirja alusel, mida näed siit.
Eestist EU-sse tehtud kõneminutite hulka arvestatakse koduvõrgust tehtud kõnesid paketti kuuluvate välisriikide (kokku 32) suunakoodiga numbritele, näiteks kõne Eestist Poola operaatori numbrile suunakoodiga +48.
Ei, need riigid ei kuulu Euroopa Liitu ja esitatud pakettide nimistusse, mistõttu ei lähe seal tarbitud teenused paketipõhisesse arvestusse. Mainitud riikides tarbid teenuseid eraldi välisoperaatorite (roaming'u) hinnakirja alusel, mida näed siit. Tarbitud teenused lisanduvad sinu järgmise kuu arvele.Eestis ja Soomes kasuta Elisat, Ahvenamaal Alands Mobile’i, Rootsis Telenor’i ja Tele2 võrku, Norras ja Taanis Telenor’i ning Lätis ja Leedus Bite ja Tele2 võrku.Paketipõhise mahu täitumisel suunatakse sind automaatselt lisamahu tellimise lehele.
Lisamahtu saad tellida: ühe nupuvajutusega otse seadmest;iseteenindusest. Tellimiseks otse seadmest peavad sul olema vastavad lisaõigused. Vastavaid õigusi saab hallata iseteeninduses „Kasutaja õigused ja seaded“ alt.
Loe lisamahust täpsemalt siit.
Paketipõhist tarbimist saad jälgida Elisa iseteeninduses, menüüpunktist „Tarbimine“. Mahu täitumisel piiratakse mobiilse interneti kasutust kalendrikuu lõpuni. Nii paketipõhise internetimahu kui ka lisamahu täitumisel teavitame sind sõnumiga — kui on täitunud 70% ja 100% sinu internetimahust.
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama