Põhisisu algus
MiNT kontoris
 1. Liitumistasu Office pakettidega liitumisel on 2,92 € (kolm eurot ja viiskümmend senti) v.a juhul, kui klient liitub Elisaga numbriliikuvuse teel.
 2. Office paketid on numbripõhise kuutasuga.
 3. Kuutasu arvestatakse liitumise ja lõpetamise kuul proportsionaalselt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule.
 4. Kuutasu kehtib ka ajavahemikul, mil kliendile on teenuste osutamine piiratud.
 5. Paketivahetuskuul hakkavad uue paketi hinnad ja kuutasu kehtima tagasiulatuvalt paketivahetuskuu alguskuupäevast.
 6. Light Office 4G paketis on võimalik kasutada 2G; 3G ja 4G mobiilse interneti võrku, Standard Office 5G, Medium Office 5G ja Premium Office 5G paketis 2G, 3G, 4G ja 5G võrku.
 7. Kuutasu hõlmab üksnes eestisisest mobiilse internetiteenuse kasutust. Mobiilse interneti kasutamise kohta välismaal leiad lisainfot siit ning eritariifsete teenuste kohta siit.
 8. Mobiilse andmeside allalaadimise kiirused on vastavalt paketile kuni 20mbit/s Office Light 4G, kuni 50 mbit/s Standard Office 5G, kuni 300 mbit/s ja kuni 500 mbit/s Premium Office 5G.
 9. Mobiilse andmeside üleslaadimise kiirused on vastavalt paketile kuni 10 mbit/s Office Light 4G, kuni 25 mbit/s Standard 5G, Office Medium 100 mbit/s ja kuni 100 mbit/s Premium Office 5G.
 10. Office pakettide andmesidemahud on piiramatud.
 11. Office pakett ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer - kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide või M2M (machine-to-machine - seadmelt seadmele) vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks.
 12. Office paketid ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid. Elisa jätab endale õiguse piirata või prioritiseerida internetiühenduse tüüpe, mis koormavad mobiili- ja andmesidevõrke või tekitavad teistele klientidele või internetiteenuste kasutajatele häireid teenuste kasutamisel.
 13. Office pakett on mõeldud mobiilse andmeside kasutamiseks. Kui kasutad MiNT SIM-kaarti helistamiseks, maksab tavakõne 0,1353€ / minut ning SMSi saatmine 0,0825 €.
 14. Office pakettide kasutamisel kohustub klient järgima lisaks nimetatud teenuspaketi tingimustele ka Elisa Eesti AS internetiteenuse kasutamise tingimusi, millega on võimalik tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/elisast/teenuste-tingimused-ja-hinnakiri/elisa-eesti-i-internetiteenuse-kasutamise-tingimused
 15. Elisal on õigus pakettide tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 16. Hindadele lisandub käibemaks.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama