Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Eritariifsed kõneteenusnumbrid

Eritariifne kõneteenusnumber võimaldab kehtestada helistajale paketipõhisest hinnast erineva kõne- või minutihinna. Kõneteenusnumber võib olla kolme- kuni viiekohaline lühinumber või 800- ja 900-seeriasse kuuluv teenusnumber. 800-seeria teenusnumbrid on ette nähtud helistajale tasuta teenuste osutamiseks.

Tavahind kõneteenusnumbritele helistamisel on 0.30 €/min. Tavahinnaga ning tasuta kõneteenusnumbrite puhul ei ole hinnateavitus kohustuslik.

Teenusepakkuja soovil võib tavahinnale lisanduda eritariif teenuse kasutamise eest, selle hinna määrab teenusepakkuja.
Eritariif rakendub helistajale alates 11. sekundist ning sel puhul on teenusepakkujal kohustus helistajat teavitada eritariifist. Teavituse ajal (esimesed 10 sekundit) eritariifi ei rakendata, kehtib tavahind 0.30 €/min. Alates 11.sekundist hakkab kehtima nii tavahind kui ka eritariif.

NB! Teatud otsesaadete ajal rakendub eritariif/annetus esimesest sekundist ning selle kohta saab infot konkreetse otsesaate ajal.


Alltoodud hinnakirjas on eritariifsed minutihinnad toodud koos tavahinnaga (0.3 €/min) ehk hinnakirjas on toodud lõplik minutihind.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.