Põhisisu algus

Eritariifsed kõneteenusnumbrid

Eritariifne kõneteenusnumber võimaldab kehtestada helistajale paketipõhisest hinnast erineva kõne- või minutihinna. Kõneteenusnumber võib olla kolme- kuni viiekohaline lühinumber või 800- ja 900-seeriasse kuuluv teenusnumber. 800-seeria teenusnumbrid on ette nähtud helistajale tasuta teenuste osutamiseks.

Tavahind kõneteenusnumbritele helistamisel on 0.31 €/min. Tavahinnaga ning tasuta kõneteenusnumbrite puhul ei ole hinnateavitus kohustuslik.

Teenusepakkuja soovil võib tavahinnale lisanduda eritariif teenuse kasutamise eest, selle hinna määrab teenusepakkuja.
Eritariif rakendub helistajale alates 11. sekundist ning sel puhul on teenusepakkujal kohustus helistajat teavitada eritariifist. Teavituse ajal (esimesed 10 sekundit) eritariifi ei rakendata, kehtib tavahind 0.31 €/min. Alates 11.sekundist hakkab kehtima nii tavahind kui ka eritariif.

NB! Teatud otsesaadete ajal rakendub eritariif/annetus esimesest sekundist ning selle kohta saab infot konkreetse otsesaate ajal.


Alltoodud hinnakirjas on eritariifsed minutihinnad toodud koos tavahinnaga (0.31 €/min) ehk hinnakirjas on toodud lõplik minutihind. Hind sisaldab käibemaksu 22% (v.a annetused). Annetuse summad on käibemaksu vabad ja kantakse täies mahus üle annetusprojekti läbiviijale.


Teenuste sisu ja kvaliteedi eest vastutab teenusepakkuja, mitte Elisa.

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!