Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

VAATA TREILERIT: Elisa originaalsari „Süü“ esilinastub peatselt PÖFFil

03.11.2021

VAATA TREILERIT: Elisa originaalsari „Süü“ esilinastub peatselt PÖFFil

19. novembril näeb PÖFFil ilmavalgust Elisa uus originaalsari „Süü“, mis on toodetud Warner Brothers International Television Productioni stsenaariumi põhjal. Vaata esimesest treilerist, millises pinevas ja pulssi kergitavas sarjas teevad kaasa armastatud Eesti näitlejaid.

Režissööritoolil istuv Priit Pius sõnas, et sarja põnev sündmustik on kaasahaarav igale televaatajale. „Stsenaarium on äärmiselt tugev ja iga osa keerab põnevust ning tempot sündmuste käigule veelgi juurde. Lisaks teeb sarjas kaasa ka tõeline Eesti näitlejate kahurvägi.“

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili ütles, et Elisal on taas kord au kergitada PÖFFil saladuskatet uuelt sarjalt. „Töö uue originaalsarja ekraanile toomiseks algas juba eelmise aasta sügisel. Soovime vaatajatele pakkuda midagi ainulaadset ja kaasahaaravat, mis läheks hinge nii näitlejatele kui ka televaatajatele. Rõõm on teatada, et huvilised ei pea enam kaua ootama, sest sarja esimesed osad jõuavad Elisa Huubi kohe pärast esilinastust.“

Uue Elisa originaalsarja keskpunktis on 12 aastat tagasi toimunud traagiline surm, mis on ühe perekonna isa ja ülejäänud pereliikmeid aastaid saatnud. Lugu saab oma jätku 2021. aasta suvisel puhkusereisil Saaremaale. Lootus muretust puhkusest puruneb aga ühe anonüümse ähvarduskirja tõttu. Sellest hetkest hakkab hargnema sündmuste jada, mis lõpetab vaikimisvanded ning tõstab pinnale sünged saladused.

Sarjas astuvad üles Jaan Rekkor, Epp Eespäev, Rasmus Kaljujärv, Ott Sepp, Maarja Jakobson, Sandra Uusberg, Ago Anderson jpt. Elisa uus ja järjestikus juba viies originaalsari valmib tunnustatud Briti stsenaristi ja näitleja Kate Ashfieldi loodud stsenaariumi põhjal.

Vaata Elisa originaalsarja "Süü"

Seotud märksõnad