Põhisisu algus
Süü
EE 2021
Draama
EE
Sarja „Süü“ keskpunktis on 12 aastat tagasi toimunud traagiline surm, mis on kummitanud ühte peret aastaid. See ülipõnev Elisa originaalsari põimib mineviku ja oleviku perekond Kurmi 2021. aasta suvisel puhkusereisil Saaremaale. Nähtav ainult Elisa Elamuse Huubis! Vaata sarja
Osatäitjad
Priit Pius
Režissöör
Jaan Rekkor
Epp Eespäev
Rasmus Kaljujärv
Ott Sepp
Maarja Jakobson
Ago Anderson
Hooajad 1
Perekond Kurmi kolm põlvkonda lähevad üheskoos Saaremaale puhkusele. Enne väljasõitu saab perepea Risto anonüümse kirja, milles talle meenutatakse 12 aastat tagasi toimunud traagilisi sündmusi, kui sarnasel perepuhkusel hukkus tema pojapoeg. Kas süü on aegunud? Lootus muretust puhkusest puruneb ja sellest hetkest hakkab hargnema sündmuste jada, mis lõpetab vaikimisvanded ning tõstab pinnale sünged saladused. „Süü“ linastus esimest korda PÖFFil 2021. aastal ning on toodetud Warner Brothers International Television Productioni stsenaariumi põhjal.
Episoodid
H1 O1 Süü: „Kaksteist aastat tagasi“
H1 O2 Süü: „Mis mängu sa mängid?“
H1 O3 Süü: „Viga“
H1 O4 Süü: „Õige ilm mereleminekuks“
H1 O5 Süü: „Koju“
H1 O6 Süü: „Emil Lepa“
Elisa originaalsarja „Süü“ täispikk treiler
Elisa Huub Kui liitud nüüd Elisa Huubiga, saad selle liitumiskuuks + kaheks kuuks hinnaga 3.99 € kuus! Kasuta sooduskoodi:
ELISA30
Kaks kuud hinnaga 3.99 € kuus
Tavahind 5.99€ kuus
Elisa Huub on reklaamivaba ja põnevast eestikeelsest meelelahutusest pungil voogedastusteenus. Kvaliteeti hindava inimesena leiad Huubist auhinnatud Elisa kodumaised ja rahvusvahelised originaalsarjad, olenemata netipakkujast. Vaata lähemalt
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!