Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
Süü
EE 2021
Draama
EE
Sarja „Süü“ keskpunktis on 12 aastat tagasi toimunud traagiline surm, mis on kummitanud ühte peret aastaid. See ülipõnev Elisa originaalsari põimib mineviku ja oleviku perekond Kurmi 2021. aasta suvisel puhkusereisil Saaremaale. Nähtav ainult Elisa Elamuse Huubis! Vaata sarja
Osatäitjad
Priit Pius
Režissöör
Jaan Rekkor
Epp Eespäev
Rasmus Kaljujärv
Ott Sepp
Maarja Jakobson
Ago Anderson
Hooajad 1
Perekond Kurmi kolm põlvkonda lähevad üheskoos Saaremaale puhkusele. Enne väljasõitu saab perepea Risto anonüümse kirja, milles talle meenutatakse 12 aastat tagasi toimunud traagilisi sündmusi, kui sarnasel perepuhkusel hukkus tema pojapoeg. Kas süü on aegunud? Lootus muretust puhkusest puruneb ja sellest hetkest hakkab hargnema sündmuste jada, mis lõpetab vaikimisvanded ning tõstab pinnale sünged saladused. „Süü“ linastus esimest korda PÖFFil 2021. aastal ning on toodetud Warner Brothers International Television Productioni stsenaariumi põhjal.
Episoodid
H1 O1 Süü: „Kaksteist aastat tagasi“
H1 O2 Süü: „Mis mängu sa mängid?“
H1 O3 Süü: „Viga“
H1 O4 Süü: „Õige ilm mereleminekuks“
H1 O5 Süü: „Koju“
H1 O6 Süü: „Emil Lepa“
Elisa originaalsarja „Süü“ täispikk treiler
HUUB
Tutvumishind 2,99 €
4,99 € kuus
Huubist leiad tundide viisi põnevaid seriaale ja Elisa eksklusiivsarju, mida mujalt ei näe. Sinu päralt on ka lai valik filme. Naudi telerist või nutiseadmest!

Kui sa Huubi veel proovinud pole, kasuta sooduskoodi HUUB2022 ja järgmise kuu lõpuni on kuutasu sulle 2,99 €. Pakkumine kehtib üksnese TV-paketiga liitudes. Tutvu tingimustega siin.
Vaata lähemalt