Põhisisu algus

Tööviiside eestvedajana on Elisa jaoks oluline märgata ja hoida tööle kandideerijat

14.04.2022

Elisa on tööandja teemadel olnud aastaid eestvedaja rollis ja ülejäänud tööturu kaasa tõmbajaks. Elisa oli üks esimesi ettevõtteid, kes alustas kaugtöö ja paindlike tööviiside populariseerimisega. Lisaks tõime esindustesse ajatöö – kuuetunniste tööpäevade näol ning oleme edendanud töötamis- ja juhtimisviise.

Ettevõttena pöörame tähelepanu organisatsioonikultuurile, mis toetab inimeste võimustamist ning loob Elisast koha, kus inimene saab olla tema ise ning tunneb, et tema töö on oluline ja tähenduslik.

„Parima tööandjana oleme uue suunana alustamas programmiga „Märka kandideerijat“. Elisas me tõesti hoolime neist, kes meie ettevõttesse tööle kandideerivad. Positiivne kandideerimiskogemus kogu värbamisprotsessi jooksul on meie jaoks äärmiselt oluline. Alustades sellest, et me kaasame kandidaate oma värbamisprotsessi parendustegevustesse, küsides neilt konkursi lõpus tagasisidet, on meil ridamisi näiteid, kus oleme tugeva kandidaadi, kes pole kohe esimesel töökonkursil valituks osutunud, hiljem veelgi sobivamale ametikohale tööle kutsunud,“ rääkis Elisa värbamisjuht Keishy Margus.

„Tänasel tööturul kuuleme kandidaatidelt ikka veel liiga tihti seda, kuidas tööandjad unustavad värbamisprotsessis kandidaadid ootele või üldse neile tagasiside anda. Me soovime tööandjana ka ülejäänud tööturu tähelepanu juhtida sellele kui oluline on pöörata kandideerijatele tähelepanu, seda eriti tänastes keerulistes tööturu tingimustes.“

CV keskusel on käivitunud mastaapne tööturu uuring, millega on ühinenud ka Elisa. Üheskoos uurime inimestelt, kuivõrd neile läheb korda tagasiside saamine kandideerimise kohta ja kuidas nad seda tagasisidet soovivad.

Iga panus on meile äärmiselt oluline ning oleme väga tänulikud, kui võtad aja, et küsitlusele vastata. Seda on võimalik teha nii eesti, inglise, kui ka vene keeles.

Eestikeelne küsitlus: https://survey.palgainfo.ee/index.php/861573?lang=et

Ingliskeelne küsitlus: https://survey.palgainfo.ee/index.php/861573?lang=en

Venekeelne küsitlus: https://survey.palgainfo.ee/index.php/861573?lang=ru

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!