Põhisisu algus

Elisa on populaarseim tööandja telekommunikatsioonisektoris

14.07.2021

CVKeskus.ee selgitas välja 2021. aasta II kvartali erinevate valdkondade populaarseimad tööandjad, kes on viimaste kuude jooksul tööotsijatele kõige rohkem silma jäänud. Elisa Eesti AS pälvis kõige populaarsema tööandja tiitli telekommunikatsioonisektoris.

Keskuse andmetel vaadati II kvartalis tööpakkumisi kokku pea 10 miljonit korda, kandideerimisavaldusi edastati pea 400 000 korda ja võrreldes 2019. aastaga, on tööpakkumiste vaatamiste arv kasvanud 14% ning kandideerimiste arv koguni 33%.

Elisa jaoks on tegemist väga olulise tunnustusega, mille üle on äärmiselt hea meel. Suur-suur aitäh kõikidele ägedatele praegustele ja tulevastele elisalastele, et te meiega olete! Kõik meie tööpakkumised on leitavad siit: www.elisa.ee/too

Õnnitleme omalt poolt ka kõikide teiste valdkondade ettevõtetteid, kes suurepärase tunnustuse osaliseks said. Kogu nimekirjaga saab tutvuda SIIN.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!