Põhisisu algus

Elisa ja Erply hakkasid väikeettevõtjatele pakkuma ühiseid teenuseid

02.08.2017

  • Elisa Kassa on uus ärikliendi teenus, mis suunatud Eesti jae- ja hulgimüüjatele ning väikekaupmeestele ja teenindusettevõtetele

Elisa hakkas koos ühe Eesti tuntuima ja edukaima startupi Erplyga koostöös pakkuma lao- ja kassa äritarkvara mobiilsideoperaatori äriklientidele, andes nii väikeettevõtetele võimaluse keskenduda senisest enam äritegevusele.

Elisa juhatuse liikme, ärikliendiüksuse juhi Jüri Teemanti sõnul on iga Eesti ettevõtte eesmärgiks ärilise efektiivsuse suurendamine. „Elisa Kassa turule toomine on loogiline jätk meie poolt pakutavate pilveteenuste arengukavas. Omaette boonuseks on see, et kõik andmed on salvestatud pilveserverisse ja klient pääseb neile igalt poolt ligi. Kliendil aidatakse seadistada ka kõik seadmed ning eestikeelne klienditugi aitab lahendada probleemid. Lisaks kaasnevad Elisa Kassa teenusega ka kiire andmesideühendus ja vajalikud seadmed,” lisas Elisa juhatuse liige.

Teeman märkis, et Erply ja Elisa lao- ja kassatarkvara võimaldab hallata sisuliselt kõike alates arvemajandusest, laoseisudest, tellimustest kuni kliendibaaside, kliendikaartide ja kampaaniateni välja. Lisaks sisaldab ühine teenus riistvara ja mobiilset andmeside. Pakettidega saab lähemalt tutvuda Elisa kodulehel siin

Erply juhi Kristjan Hiiemaa sõnul on nende kogemus näidanud, et nende loodud tarkvara annab ettevõtetele äritegevuseks lisaaega juurde keskmiselt 25% ulatuses. „Paljud Eesti ettevõtjad tegelevad äri asemel raamatupidamisega - meie tarkvara võimaldab suure osa müügi ja arvelduste tööst automatiseerida,“ rääkis Hiiemaa. „Teenus on mõeldud väiksemale jae- ja hulgimüügiga tegelevale väikeettevõttele,“ lisas ta.

Uue põlvkonna tehnoloogia järele on vajadus igal ettevõttel ning Elisa ja Erply ühisteenus annab ärikliendile võimaluse rohkem aega oma põhitegevusele pühendada.

Täna pakub Elisa Erply äritarkvara teenust ka Soome turul. Eestis kasutavad Erply lahendust juba näiteks ONOFF ja IM Arvutid. Maailma tasandil Elizabeth Arden, Garmin ja Revlon. Viimase suure võiduna sai Erply enda kliendiks 500 poega-miljonilise käibega Kanada kaubandusketi.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!