Elisa Kassa

Kõik vajalik jae- ja hulgimüügiks

Elisa Kassa on jae- ja hulgimüügilahendus, mis sisaldab, mobiilset internetti, ERPLY tarkvara ja vajadusel seadmeid. ERPLY on veebipõhine jaemüügi tarkvara, mis sisaldab kõiki müügiks vajaminevaid mooduleid ja katab kogu tööprotsessi otsast lõpuni reaalajas. Ei ole vahet, kas sul on üks või viissada poodi. Iga järgmise poe loomine on paari hiireklõpsu kaugusel.

 • Müü rohkem ja targemalt

  Juhi tõhusalt logistikat, jälgi tarneid ja laoseisu ning näe uusi müügivõimalusi. Loo kiiresti ja lihtsalt sooduskampaaniaid ja laienda lihtsa liidesega oma äri veebi.

 • Tea oma kliente ja nende vajadusi

  Jälgi klientide muutuvaid eelistusi ja soove. Lojaalsusprogrammiks saad kasutada ka ID-kaarti. Ei mingit kliendikaardi loomis- või halduskulu.

 • Töötab kõikjal ja igal ajal

  Pilvepõhise teenusena töötab Elisa Kassa laitmatult kõikjal, kus on internetiühendus. Elisa mobiilse internetiga tähendab see kogu Eestit.

 • Lihtsalt skaleeritav

  Elisa Kassa on nagu kummiga kikilips, mis alati sobitub sinu äriga. Olgu Sul üks kohvipood või viissada müügikohta üle maailma. Uue müügikoha loomine on vaid hiirekliki kaugusel.

Paketid ja hinnad

Elisa Kassa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod

79 € kuus

Hind käibemaksuga:
94,80 €

Elisa Kassa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod

 • Elisa mobiilne internet (mahuga 2GB)
 • ERPLY kassa- ja laotarkvara (kuni 150 000 toodet)
 • Pakett sisaldab 1 ERPLY kassat ja 1 ERPLY ladu (kassa ja lao lisamine on väikse tasu eest ja ülilihtne)

Võta seadmed teenusele lisaks!

ERPLY-t lihtne ja mugav kasutada tahvelarvutist, mis võibki olla Sinu müügipunkti ainuke ekraan. Kui soovid ka sularahatehinguid läbi viia, võta juurde mPop. Selle külge saad kinnitada tahvelarvuti ja tänapäevane ning mobiilne kassaaparaat ongi olemas.

Samsung Galaxy Tab A 10.1" 16GB

Samsung Galaxy Tab A on 10.1 tollise ekraani ja 16GB mälumahuga tahvelarvuti. Suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega seade, kaalub kõigest 525 g ja on vaid 7,5 mm õhuke.

 • Android 5.0
 • 9.7'', 1024x768
Sissemakse 0 €
Intress 0 €
Tahvelarvuti osamakse (24 kuud)
Seadme hind
12.29 € kuus
295 €

Soovin tellida

mPOP

Kassaaparaat ja 21. sajand on löönud käed. See on ülikompaktne, lihtsalt kasutatav ja Bluetooth ühendusega mobiilne kassaaparaat, millega haldad nii sularaha kui ka prindid tšekid. mPOP-i kasutamiseks on vajalik ka tahvelarvuti, mis toimib seadme ekraanina.

 • Töötab Apple, Androidi, Windowsi ja Linuxi tahvelarvutite ja nutitelefonidega
 • Ülikompaktne, lihtsalt kasutatav ja Bluetooth ühendusega mobiilne kassaaparaat
Sissemakse 0 €
Intress 0 €
Seadme osamakse (24 kuud)
Seadme hind
18.75 € kuus
450 €

Soovin tellida

ERPLY-st lähemalt

Eestis sündinud ERPLY tarkvara populaarsust ilmestab hästi nende tänaseks, finantsmaailma tuiksoonel, New Yorgis asuv peakontor. ERPLY platvormi kasutab rohkem kui 100 000 poodi üle maailma, Austraaliast Londonini. Intuitiivne ja lihtne lahendus sisaldab kõiki müügiks vajaminevaid mooduleid, et katta kogu protsess algusest lõpuni. Lisaks on ülipaindlik platvorm vormitav iga äri vajadusi ja soove silmas pidades.

Tehniline abi

ERPLY on intuitiivne ja lihtne tööriist ning küsimuste või probleemide korral on tehniline abi iga päev kättesaadav nii telefoni teel kui ka e-posti vahendusel. Lisaks saab osta neljatunnise koolituse, mille hind on 200€ + KM.

Andmete ümbertõstmine

ERPLY on uute andmete suhtes väga sõbralik. Süsteemi saab importida andmeid erinevatest tabelarvutusprogrammist nagu näiteks Excel, OpenOffice, Google Docs jm.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.