Põhisisu algus
Reetur
EE 2019-2023
Thriller
EE
„Reetur“ on rahvusvaheliselt auhinnatud ülipõnev Eesti seriaal, mis on inspireeritud Eesti lähiajaloos toimunud spiooniskandaalidest. Vaata Elisa Huubist! Vaata sarja
Osatäitjad
Ergo Kuld
Režissöör
Ove Musting
Režissöör
Tambet Tuisk
Veiko Porkanen
Tiina Tauraite
Eva Koldits
Indrek Taalmaa
Hooajad 1 2 3
Kuueosalise spioonipõneviku tegevus toimub 2000. aastate algul, kui Eesti on liitumas NATO ja Euroopa Liiduga ning muutub Vene luure jaoks ülioluliseks sihtmärgiks. Kasuahnus ja tunnustusvajadus viivad peategelase Alfred Vindi (Tambet Tuisk) koostööle Vene luurega ja temast saab Reetur! Algab närvesööv kassi-hiire mäng sihikindla noore vastuluuraja Marko Arrakuga (Veiko Porkanen). Põnevusliine raamivad tegelaste isikliku elu keerdkäigud, mis kõik sündmustikule oma elulise dimensiooni lisavad.
Episoodid
H1 O1 Reetur "Pettumus ja värbamine"
H1 O2 Reetur "Koolitus ja leke"
H1 O3 Reetur "Söed ja tärnid"
H1 O4 Reetur "Teine kord on lihtsam"
H1 O5 Reetur "Meie ei unusta"
H1 O6 Reetur "Peeglite maailmas"
Elisa originaalsarja „Reetur“ esimese hooaja täispikk treiler
Kui oled juba Reetur, siis tagasiteed ei ole! Teine hooaeg toob sündmustiku tänapäevale lähemale. Käibele on tulnud euro ja sarja peategelane Alfred Vint tegutseb endiselt Eesti riigiaparaadis, kus ta on kogunud austust ja paguneid. Eduka karjääri varjus vingerdab ta endiselt Vene luure halastamatu konksu otsas. Alfred on varasemast julgem, sihikindlam ja külmaverelisem ning sündmused, mis uues hooajas lahti rulluma hakkavad, võtavad veel jahmatavamaid pöördeid.
Episoodid
H2 O1 Reetur "Uus avang, vanad käigud"
H2 O2 Reetur "Vastase vangerdus"
H2 O3 Reetur "Keskmängu ratsukäigud"
H2 O4 Reetur "Lippude vahetus"
H2 O5 Reetur "Ne passant"
H2 O6 Reetur "Etturite lõppmäng"
Elisa originaalsarja „Reetur“ teise hooaja täispikk treiler
Reeturi elu ei peagi lihtne olema… „Reeturi“ 3. hooaeg viib Kaitseministeeriumi ametniku Alfred Vindi Euroopa Liidu julgeolekukomitee ukselävele. Veelgi karastunum ja halastamatum peategelane on silmitsi oma seni kõige ambitsioonikama ülesandega – värvata NATO ohvitser. Samal ajal jälitab teda Vene luure ning Eesti Välisluureameti juht, ent Vint on valmis riskima rohkem kui eales varem. 3. hooaja idee autor ja stsenaariumi konsultant on Andres Anvelt ning see on filmitud Eestis ja Belgias.
Episoodid
H3 01 Reetur: Parim võitku
H3 02 Reetur: Juhuseid pole olemas
H3 03 Reetur: Värbamiskunst
H3 04 Reetur: Oskus ohverdada
H3 05 Reetur: Puutumatu
H3 06 Reetur: Vaikus enne tormi
Elisa originaalsarja „Reetur“ kolmanda hooaja täispikk treiler
Auhinnad
Elisa originaalsari „Reetur“ on tipptasemel teostatud spioonipõnevik, milles eesti näitlejad eesotsas Tambet Tuisuga teevad unustamatud rollid. See suurepärane eesti seriaal on juba nähtav ka Jaapanis, Soomes ja Leedus.
2020. aastal pälvis „Reetur“ seriaal žürii eripreemia ka Tšehhis toimunud “Serial Killer” tele- ja veebiseriaalide festivalil. “Reeturit” tunnustati kahe auhinnaga rahvusvaheliste teleprojektide festivalil “Heart of Europe”. Tambet Tuisk pälvis 2020. aastal EFTA parima telesarjanäitleja auhinna.
Elisa Huub Kui liitud nüüd Elisa Huubiga, saad selle liitumiskuuks + kaheks kuuks hinnaga 3.99 € kuus! Kasuta sooduskoodi:
KEVAD24
Kaks kuud hinnaga 3.99 € kuus
Tavahind 5.99€ kuus
Elisa Huub on reklaamivaba ja põnevast eestikeelsest meelelahutusest pungil voogedastusteenus. Kvaliteeti hindava inimesena leiad Huubist auhinnatud Elisa kodumaised ja rahvusvahelised originaalsarjad, olenemata netipakkujast. Vaata lähemalt
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!