Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
Reetur
EE 2019-2021
Thriller
EE
Elisa ja ETV koostöös valminud „Reetur“ on ülipõnev eesti seriaal, mis on inspireeritud Eesti lähiajaloos toimunud spiooniskandaalidest. Vaata Elisa Elamuse Huubist! Vaata sarja
Osatäitjad
Ergo Kuld
Režissöör
Ove Musting
Režissöör
Tambet Tuisk
Veiko Porkanen
Tiina Tauraite
Eva Koldits
Indrek Taalmaa
Hooajad 1 2
Kuueosalise spioonipõneviku tegevus toimub 2000. aastate algul, kui Eesti on liitumas NATO ja Euroopa Liiduga ning muutub Vene luure jaoks ülioluliseks sihtmärgiks. Kasuahnus ja tunnustusvajadus viivad peategelase Alfred Vindi (Tambet Tuisk) koostööle Vene luurega ja temast saab Reetur! Algab närvesööv kassi-hiire mäng sihikindla noore vastuluuraja Marko Arrakuga (Veiko Porkanen). Põnevusliine raamivad tegelaste isikliku elu keerdkäigud, mis kõik sündmustikule oma elulise dimensiooni lisavad.
Episoodid
H1 O1 Reetur "Pettumus ja värbamine"
H1 O2 Reetur "Koolitus ja leke"
H1 O3 Reetur "Söed ja tärnid"
H1 O4 Reetur "Teine kord on lihtsam"
H1 O5 Reetur "Meie ei unusta"
H1 O6 Reetur "Peeglite maailmas"
Elisa originaalsarja „Reetur“ esimese hooaja täispikk treiler
Kui oled juba Reetur, siis tagasiteed ei ole! Teine hooaeg toob sündmustiku tänapäevale lähemale. Käibele on tulnud euro ja sarja peategelane Alfred Vint tegutseb endiselt Eesti riigiaparaadis, kus ta on kogunud austust ja paguneid. Eduka karjääri varjus vingerdab ta endiselt Vene luure halastamatu konksu otsas. Alfred on varasemast julgem, sihikindlam ja külmaverelisem ning sündmused, mis uues hooajas lahti rulluma hakkavad, võtavad veel jahmatavamaid pöördeid.
Episoodid
H2 O1 Reetur "Uus avang, vanad käigud"
H2 O2 Reetur "Vastase vangerdus"
H2 O3 Reetur "Keskmängu ratsukäigud"
H2 O4 Reetur "Lippude vahetus"
H2 O5 Reetur "Ne passant"
H2 O6 Reetur "Etturite lõppmäng"
Elisa originaalsarja „Reetur“ teise hooaja täispikk treiler
Auhinnad
Elisa originaalsari „Reetur“ on tipptasemel teostatud spioonipõnevik, milles eesti näitlejad eesotsas Tambet Tuisuga teevad unustamatud rollid. See suurepärane eesti seriaal on juba nähtav ka Jaapanis, Soomes ja Leedus.
2020. aastal pälvis „Reetur“ seriaal žürii eripreemia ka Tšehhis toimunud “Serial Killer” tele- ja veebiseriaalide festivalil. “Reeturit” tunnustati kahe auhinnaga rahvusvaheliste teleprojektide festivalil “Heart of Europe”. Tambet Tuisk pälvis 2020. aastal EFTA parima telesarjanäitleja auhinna.
HUUB
Tutvumishind 2,99 €
4,99 € kuus
Huubist leiad tundide viisi põnevaid seriaale ja Elisa eksklusiivsarju, mida mujalt ei näe. Sinu päralt on ka lai valik filme. Naudi telerist või nutiseadmest!

Kui sa Huubi veel proovinud pole, kasuta sooduskoodi HUUB2022 ja järgmise kuu lõpuni on kuutasu sulle 2,99 €. Pakkumine kehtib üksnese TV-paketiga liitudes. Tutvu tingimustega siin.
Vaata lähemalt