Põhisisu algus
Minu Ring

Minu Ring veebirakendus, mis lubab kasutajal juhtida enda numbritega seotud kõnesid ja seadistusi. Samamoodi annab ülevaate teistest ettevõtte Ring kasutajatest. Veebirakendus on lihtsalt ja mugavalt kasutatav nii arvutiekraanilt kui ka mobiilist. 


Elisa Ring veebirakenduse kasutusjuhend.

Minu Ring veebirakendusse pääsed aadressilt elisa.ee/minuring.

 

Korduma kippuvad küsimused Parooli saad vahetada rakenduse seadete alt - Seadistused -> Detailne teave -> Muuda parool. Paroolina aktsepteeritakse ainult numbritest koosnevat väärtust ja minimaalne pikkus peaks olema 6 numbrit.
Juhul kui aktiivne parool on unustatud või kadunud, siis saab parooli muuta sisenedes Elisa Iseteenindusbüroo kaudu Elisa Ring haldusesse. Kasutajate „kaardilt“ leiate kasutaja ja informatsiooni all on võimalik uus parool genereerida, mis saadetakse teie kontoga seotud e-kirja aadressile.
Google Chrome (kolm viimast versiooni)
Mozilla Firefox (kolm viimast versiooni)
Apple Safari 7.0 või uuem
Microsoft Internet Explorer 10 või uuem
  • Kuidas suunata kõiki lauanumbrile tulevaid kõnesid?
Suunamisprofiilide seadistamiseks ava Seadistused -> Kõnesuunamised -> +Lisa
Ja Salvesta.
Antud suunamisprofiili deaktiveerimiseks ava Seadistused -> Kõnesuunamised ning "liugnupu" abil deaktiveeri vajalik suunamine:
  • Kuidas suunata kõik kõned puhkuse perioodiks kolleegile?
Elisa Ring lubab määrata ka perioodi, millal suunamine toimib. Selleks tuleks suunamisprofiil siduda kindla staatusega. St. suunamisprofiili seadetes tuleks määrata, millise staatuse puhul see aktiveerub. Selleks vajuta suunamisprofiili seadetes Lisaseadistused:
Seejärel tuleks seadistada Puhkuse staatuse ajaline aktiveerumine, selleks vajuta Avakuval aktiivse staatuse nimel ja vali staatuste seast sobiv (antud juhul Puhkusel):
Tee valik, kas staatus aktiveeritakse käesolevast momendist või hiljem:
Vali Puhkuse staatuse aktiveerumise periood:
Ja Salvesta.
Nüüd aktiveerub Puhkuse staatus seadistatud perioodil automaatselt ja sellega aktiveerub ka suunamine, mis sai staatusega seotud. Muude staatuste puhul antud suunamine ei toimi.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!