Põhisisu algus

Elisa Ring mobiilirakendus

Elisa Ring mobiilirakendus võimaldab Ringi kasutajatel mugavalt hallata oma kontoga seotud seadistusi, ligi pääseda Ringi kontaktidele, teha kõnesiirdamisi jpm.


Elisa Ring rakenduse Androidi versiooni saad alla laadida Play poest ja iOSi versiooni App Store´st.

Elisa Ring mobiilirakenduse kasutusjuhend.

Minu Ring veebirakenduse kasutusjuhend.

Korduma kippuvad küsimused Ringi kasutajatele (aktiveerub koos Minu Ringi rakendusega) avatud rakendus, mida saab kasutada Android (5.0 või uuem) ja iOS (10.0 või uuem) operatsioonisüsteemiga telefonides. Rakendus sisaldab põhilisi funktsionaalsusi, mida mobiilikasutaja vajab igapäevases telefonikasutuses. Juhul kui on soov liikuda täpsemate seadistusete juurde, siis selle jaoks on rakenduses otselink Minu Ringi veebirakendusse. Tarkvaratelefoniks nimetatakse virtuaalset telefoniterminali, mida saab kasutada telefonina kõnede tegemiseks arvuti-või mobiilirakenduses. Kõne toimub üle andmesidevõrgu internetikõnena (VoIP-kõne). Siseneva kõne info jõuab Ringi teenusesse oluliselt kiiremini, kui suudetakse ühendada kõne mobiiltelefoni GSM-kõnena. See juhtub tavasituatsioonis 3-6 sekundit enne GSM-kõne saabumist. Kõne ühendamise kiirus sõltub ka kasutavast võrgutüübist – näiteks 4G võrkudes peab telefon enne kõne vastuvõtmist liikuma, kas 3G või 2G võrku. Rändlusvõrkudes võib GSM-kõne ühendamise aeg olla 5-15 sekundit.
Ringi rakenduses on näha ka kõned: kui sinu mobiiltelefon on olnud hõivatud või välja lülitatud; kõned, mis on mingil põhjusel kiirelt lõppenud (pole GSM-kõnena veel mobiili jõudnud).
Uut Ringi parooli on võimalik genereerida ja meilile saada Elisa iseteeninduse kaudu või kui sinna ligipääs puudub, siis pöördu Elisa Äriklienditeeninduse poole – 6 600 620 või ariklient@elisa.ee. NB! Kui sa kopeerid parooli e-kirjast, siis jälgi, et kaasa ei võeta tühikut. Süsteemi poolt genereeritud parooli saad vahetada mobiilirakenduses –

-> Konto -> Muuda parool.

või Minu Ring veebikeskkonna kaudu -

-> Seadistused -> Minu Kasutaja teave - > Muuda parool.

NB! Parooliks saab määrata vaid numbritest koosneva väärtuse, mis peaks olema vähemalt 6-kohaline ning ei tohi sisaldada numbreid järjestikku (näiteks 123456) või sisaldada ühesuguseid numbreid (näiteks 666666).
Aktiivse kõne suunamine (Kõnesiirdamine) mobiiltelefonis sõltub telefoni funktsionaalsustest, kahjuks pole see kirjas ka telefoni andmete all. Juhul kui see funktsionaalsus on isegi olemas, siis on võimalik mobiilis teha vaid vahekõnega siirdamine. Soovitame kasutada mobiilirakendust, mis võimaldab teha nii vahetut kui ka vahekõnega siirdamist. Telefoni enda kõnerakendus on seotud ainult telefoni telefoniraamatuga ning selle seadetega. Ring mobiilirakenduse ja telefoni enda telefoniraamatu vahel toimub suhtlus vaid ühes suunas ning Ringi rakendus ei suuda oma kontaktinformatsiooni telefoni enda rakendusse kuvada. Seetõttu soovitame kasutada Android versioonil sisse lülitada kontaktinfo eelkuvamise funktsiooni. iOS versiooni puhul peab kontaktinfo vaatamiseks pöörduma Ringi rakendusse.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!