Põhisisu algus

“Zevakin ja Valting vs. Ameerika” esimene osa on väljas: ootamatud kõhuhädad, kadunud pagasid ja maadlevad kääbused

10.10.2023

Täna linastus Elisa Huubis esimene osa uuest tõsielusarjast„Zevakin ja Valting vs. Ameerika“, kus Eesti populaarseimad juutuuberid Andrei Zevakin ja Robin Valting asuvad rännakule Ameerika idarannikult läänerannikule. Uudishimulike meeste reisisari toob vaatajate ette kõik selle, mida Euroopas naljalt ei leia. Milline on siis see tõeline Ameerika? 

Sarja esimeses osas selgub, miks mehed üldse otsustasid Ameerikasse lennata. Tuleb välja, et nad said inspiratsiooni Hollywoodis karjääri teinud Eesti kuulsaimalt näitlejalt Johann Urbilt, kes kinkis neile raamatu “Kuidas olla ameeriklane”. “Otsustasime siis ära proovida, kui raske see olla saab,” sõnab Valting, kes koos Zevakiniga esimese peatusena maandub New Yorgis. Miks Andrei peab linna enamasti üksi avastama ning millised sekeldused ootavad neid Chicagos? 

Sarja režissöör Sander Allikmäe sõnul on kindlasti tegu tema elu ühe hulljulgeima projektiga. „Kogu meeskond pingutas viimse hetkeni, et saaksime minna kohtadesse, kuhu pole Eesti vaataja varem sattunud. Võib-olla ainult heas Hollywoodi kassahitis,“ sõnab ta. 


Liikudes New Yorgist unistuste linna Los Angelesse jäävad teele põnevad kohtumised kohalikega ja paigad, mis on kaunid, kummalised, ohtlikud ja unustamatud. Võimsad masinad ja Monster Truck show, relvad-relvad-relvad, salapärased UFOd ning krokodillide taltsutamine – kõik see ja palju muud mahub 8-osalisse lustakasse reisisarja. 

Et tuua teieni võimalikult lai ülevaade ameeriklaste pöörasustest, läbivad Andrei ja Robin päevas keskmiselt 600 kilomeetrit. Võib kindel olla, et teele jääb kirju ja ehe elu värvikate inimestega, kellega Robinil ja Andreil saab olema palju nalja!

Kõik Elisa originaalsarjad on leitavad Elisa Huubist, milles saad vaadata filme ja seriaale ka siis, kui sul on mõne teise pakkuja TV teenus olemas. Lisaks originaalsarjadele leiab platvormilt suure valiku teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale, midasaabnautida ühe kuutasu eest täiesti reklaamivabalt. Pakkudes omakliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, on Elisaühtlasi ka Eesti filmikunsti edendajaks ja panustabseeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse. 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!