Põhisisu algus

Videolaenutuse augustikuu lemmikuks osutus animafilm Boss beebi!

05.09.2017

Eestimaalaste videolaenutuse lemmikuks osutus augustikuus selleaasta kevadel kinolinadel ülimenukalt esilinastunud ja koheselt kassahitiks tõusnud animafilm “Boss beebi”, millele filmitegijad plaanivad ka juba järge, esialgseks pealkirjaks “Veel bossim beebi”.

“Boss beebi” on animalugu, mis jutustab noorepoolsest perekonnast, mille perepoeg, seitsmeaastane Tim saab kõik, mida tahab, ning nii palju vanemate armastust, kui hing vaid ihkab. Olukord muutub kardinaalselt, kui perre sigineb vend-pesamuna, kes näib Timile kuidagi veider: beebi kannab ülikonda ja diplomaadikohvrit ning ajab täismehe häälega tarka juttu. See sümpaatne, lõbus ja suure südamega tehtud lugu naerutab vaatajaid igas vanuses ning tuletab meelde, kui tähtis on perekond. 

Augustikuu videolaenutuse TOP3 hulgas oli koolivaheajale iseloomulikult ka veel teinegi ülipopulaarne animafilm sinistest naljakatest ja pisikestest tegelastest – Smurfidest.

Kõrge teise koha saavutas 2014. aasta märulifilmi järg legendaarsest palgamõrvarist John Wick’ist, Keanu Reeves’i kehastuses.

Starmani toodete ja teenuste osakonnajuht Silver Soomre sõnul ilmestab augustikuu videolaenutuse edetabelit eelkõige suvekuudele iseloomulik lastele mõeldud sisu. Ülejäänud edetabelisse platseerunud filmide osas oli seekord midagi igale tujule ja maitsele – kergemaid komöödiafilme, seiklusrikkaid põnevusfilme ja üllatuslikult jõudis kuuendale kohale ka õudusfilmi armastajatele midagi.

Starmani videolaenutuse filmivaliku ja võimalused leiab siit

Starmani augustikuu videolaenutuse TOP:

  1. Boss beebi
  2. John Wick 2
  3. Smurfid: Kadunud külake
  4. CHiPs: Maanteepatrull
  5. Kunagi ammu Veneetsias
  6. Tundmatu naise lahkamine
  7. Elu
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama