Põhisisu algus

Veeda reedene tööpäev Elisa pop-up välikontoris ja ammuta inspiratsiooni värskest õhust!

11.08.2017

Kaugtöö eestvedajana tuntud Elisa kutsub täna taaskord kõiki Ülemiste Citysse, kus saab oma igapäevaseid töökohustusi täita mugavas välikontoris. Suviseid päikeselisi ilmasid on meie kliimas ainult loetud arv ja kui töökohustused vähegi võimaldavad, võiks neid vahelduseks kontoriseinte asemel täita hoopis vabas õhus.

Kuigi enamustes tänapäevastes kontorites on loodud loomingulisust soosiv õhustik, tasub mõnikord tavakeskkonnast eemale minna, sest uued kohad ja inimesed aitavad igapäevasest töörutiinist välja astuda. Elisa personalijuhi Kaija Teemägi sõnul sõltub klassikaliste kontoritööde puhul väga vähe kellaajast, füüsilisest ruumist või kindlal aadressil paiknemisest ning 90% kontoritöötajatest saaksid edukalt tööd teha ka distantsilt. „Kui kontoris töötades on paigas mõõdikud, tagasisdestamise- ning tulemusvestluste kord ja juht on oma meeskonnaliikmetele alati kättesaadav, siis on loodud kõik eeldused uute tööviiside rakendamiseks. Küsimus on organisatsiooni üldises keskkonnas ning valmisolekus uusi nutikaid lahendusi proovida,“ julgustab Teemägi proovima töötamist kontorist väljaspool.

Lisaks võimalusele välikontoris tööd teha, tutvustavad Samsungi ja Microsofti esindajad erinevaid rakendusi ja lahendusi, mis soodustavad distantsilt töötamist. Kell 11 räägib Tarmo Tikerpäe Microsoftist sellest, kuidas terviklahendused aitavad töötada produktiivselt ja tõhusalt, sõltumata füüsilisest ruumist ja ajast. Samuti tutvustab Samsung oma rakendust Samsung DeX, mis võimaldab Galaxy S8/S8+’i ühendada kuvari, klaviatuuri ja hiirega nii, et saaksid oma telefoni kasutada kui lauaarvutit ja võtta töö kõikjale kaasa.

Elisa välikontor ootab usinaid töömesilasi kell 10-15 Ülemiste City linnakus Lõõtsa 5 hoone taga asuval pargialal (Sepapaja Selveri park). Kõigil soovijatel on isikut tõendava dokumendi alusel võimalik laenata ka Elisa mobiilse interneti netipulk või taskuruuter. Lisaks pakutakse kõigile laenutajatele tasuta kohvi.

Eelmine meeleolukas Elisa välikontori päev toimus Ülemiste Citys 21.juulil ning järgmine võimalus töötada värskes õhus avaneb Telliskivi Loomelinnakus juba 31. augustil.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!