Põhisisu algus

Veebruaris oli Eesti laul kindlalt vaadatuim

04.03.2020

Sarnaselt möödunud aastale oli vabariigi sünnipäevakuul Eesti rahva seas vaadatuim Eesti laulu esimene poolfinaal. Populaarsed olid ka Presidendi vastuvõtt ja lõbus reisisaade „Kaks kanget Jaapanis“.

Tänavu Veebruaris oli Elisa Elamuse järelvaatamises kõige vaadatuimaks saateks Eesti Laulu esimene poolfinaal. Eurovisioonil Eestit esindada on kahtlemata suur au ja sobiva loo valijaks on kindlalt alati rahvas. Populaarsed olid ka Eesti Laulu teine poolfinaal, dokksari „Kinni“ ja Eesti Vabariigi Presidendi ja Georgi Maksimovski vastuvõtt.

Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre sõnab, et muusikasaadete edu telemaastikul ei ole üllatav ja küllap näeb ka märtsikuu tipus Eesti Laulu 2020 finaali. „Suured muusikasaated toovad alati telerite ette sõprus- ja perekondi ning meedia vahendusel elab sellele kaasa kogu Eesti. Seda võimsam on aga TV3 dokksarja „Kinni“ tõus, mis oli vaadatuim kui Eesti Laulu teine poofinaal või presidendivastuvõtt.“

Tele-eetris olnud filmidest oli vaadatuim äsja parima filmi Oscari võitnud Lõuna-Korea film „Parasiit“. Ülekaaluka enamuse vaadatud filmidest moodustasid animafilmid nagu „Trollid“, „Kollide ülikool“, „Looraks“ ja „Rango“.

Videolaenutuse edetabelis domineerisid samuti Oscarile kandideerinud filmid. Kõige enim vaadati parima meespeaosa Oscari teeninud „Jokkerit“. Kuldsele mehikesele kandideerinud filmidest jõudsid videolaenutuse toppi ka „Le Mans 66“, „Parasiit“ ja „Ükskord Hollywoodis“.

Voogedastuskeskkonnas Elisa Huub olid vaadatuimad „Kättemaksukontori“ tuliuue hooaja esimesed osad, mis tele-eetrisse veel jõudnud ei ole . Ülimalt populaarne oli endiselt ka Elisa originaalsari „Reetur“ ja komöödiasarja „ENSV“ uus hooaeg, mis samuti veel tele-eetrit näinud ei ole.

 

Veebruari järelvaatamise TOP

1. Eesti Laul 2020 1. poolfinaal ETV

2. Kinni TV3

3. EV 102 Vabariigi Presidendi ja Georgi Maksimovski vastuvõtt ETV

4. Kuuuurija KANAL2

5. Eesti Laul 2020 2.poolfinaal ETV

6. Kaks kanget Jaapanis TV3

7. Hommik Anuga ETV

8. Pealtnägija ETV

9. Laser KANAL2

10. Vera ETV

 

Veebruari filmide järelvaatamise TOP

1. Parasiit ETV2

2. Trollid TV3

3. Kollide ülikool TV3

4. Transformerid: Viimane rüütel TV3

5. Looraks KANAL2

6. Seitse vaprat KANAL2

7. Mees, kes jäi ellu TV3

8. Muumia: Draakonkeisri hauakamber KANAL2

9. Mihkel TV3

10. Rango TV3

 

Veebruari Elisa videolaenutuse TOP

1. Jokker

2. Terminator: Sunge saatus

3. Kaksikmees

4. Le Mans 66

5. Downton Abbey

6. Paipoisid

7. Ükskord Hollywoodis

8. Zombieland 2: topeltlask

9. Lelulugu 4

10. Parasiit

 

Veebruari Elisa Huubi TOP

1. Kättemaksukontor, uus hooaeg

2. Reetur

3. ENSV

4. Papad mammad

5. Padjaklubi

6. Teadmata kadunud

7. Ohtlik lend

8. Isakodu kallas

9. Ott Tänak - The Movie

10. Ivalo

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!