Põhisisu algus

VAATA TREILERIT: „Sinu uus sugulane“ avaosa keskmes on Evelin Võigemasti perekonna lugu

09.03.2023

VAATA TREILERIT: „Sinu uus sugulane“ avaosa keskmes on Evelin Võigemasti perekonna lugu

Möödunud aasta algul tormina vaatajate südamed võitnud dokumentaalsari „Sinu uus sugulane“ jõuab taas televaatajateni. Uus hooaeg on tänasest eksklusiivselt Elisa Huubis ja alates sügisest näeb sarja ka ETVs.

Maailm on väike ja Eesti veel väiksem, kuid sellest sõltumata pole kõik eestlased siiski omavahel suguluses. See aga ei tähenda, et üllatavaid ja teinekord ka lustakaid sugulussidemeid inimeste vahel poleks – need tuleb lihtsalt põhjaliku uurimistöö käigus üles otsida. Eesti Filmi- ja Teleauhindadel aasta uustulija auhinna võitnud dokumentaalsarja „Sinu uus sugulane“ teine hooaeg kinnitab seda uute avastuste ja seostega.

„Saate “Sinu uus sugulane” teine hooaeg tuleb sama vägev kui esimene. „Viime kokku Eestis armastatud inimesed, kel polnud õrna aimugi, et nad on sugulased. Vaatajad saavad näha põnevaid üllatusi, rõõmu ja emotsioone. Aga saadetest ei puudu ka perekondade väga isiklikud ja liigutavad lood. Mulle on jutustatud vanavanemate küüditamisest ja kadunuks jäämisest. Need on lood, mis praeguses maailmas puudutavad eriti. Saade tuletab meelde, et sõda ja kannatus ei ole meist üldsegi nii kaugel,” lisas saate autor Anna Pihl.

„Uusi ja põnevaid dokumentaalsarju, mis kütkestaks vaatajat juba esimesest minutist, ei sünni telemaastikule tihti. Suurepärase taustatöö ja põnevate külalistega sarja avahooaeg köitis juba esimestest osadest sadu tuhandeid vaatajaid, mistõttu on ootused teise hooaja osas kõrged. Suur rõõm on tõdeda, et liigutavatest lugudest tulvil tuliuus hooaeg valmib Eesti Rahvusringhäälingu ja Elisa koostöös,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili.

Sarja avaosa keskmes on Evelin Võigemasti perekonna ajalugu ja selle seni rääkimata lood ning uued üllatavad sugulased.

Kaheksaosalise hooaja esimene osa jõuab eksklusiivselt Elisa Huubi juba 9. märtsil ning ETV eetrisse eesoleval sügisel. Vaata uue hooaja treilerist, millised põnevad külalised oma suguvõsa ajalugu vaatajatele avavad ning uute sugulastega kohtuvad.

Saatesarja „Sinu uus sugulane“ autor ja saatejuht on alati särav Anna Pihl, režissöör Märten Vaher ning produtsent Piret Priisaar.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama