Põhisisu algus

VAATA TREILERIT: „Piloot“ toob ekraanile noore teleprodutsendi kannatused Eesti telemaastikul

30.11.2022

Elisa Huubi jõuab 8. detsembril uus pöörane originaalsari, mis heidab pilgu ühe noore produtsendihakatise argiellu. Vaata sarja värskest treilerist, mis üllatuste, vürtsi, piinlikkuse ja segadusega tuleb sarja osatäitjatel rinda pista.

„Head huumorit pole teleekraanidel kunagi liiga palju. Käesoleva aasta lõpetuseks toome vaatajateni veel ühe komöödiasarja, mis täis tuntud tähti, aga ka täiesti uusi talente. Stsenarist Kait Kalli poolt meisterlikult põimitud fiktsioon ja reaalsus, nii olustiku kui tegelaste läbi, teeb „Piloodist“ lõbusa vaatamise pimedatesse talveõhtutesse,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili.

Vaata sarja treilerist, milline hullumeelne teekond sarja peategelast ees ootab ja millised üllatavad külalisnäitlejad sarjas kaasa teevad – https://youtu.be/ObTjpgZeaEQ .

Originaalsari „Piloot“ räägib Karlist – noorest ja hakkamist täis Balti Filmi- ja Meediakooli vilistlasest. Tema soov on teha Eesti ägedamaid telesaateid ja olla parim produtsent, keda siinmail teatud. Paraku seisab ta kohe silmitsi karmi reaalsusega – tema ideed on väikese Eesti jaoks liiga ambitsioonikad ning pealegi on turg täis ja tegijate vahel ära jaotatud.

Karl ei anna siiski alla. Oma meelelahutussaatele sponsoreid otsides üritab ta iga hinna eest toota valmis saatesarja esimese osa, ehk piloodi, mis tõestaks tema taset ja aitaks tal jala meelelahutusmaailma ukse vahele.

Algab kolgata tee. Tänu järjepidevusele õnnestub Karlil saatejuhtideks kaubelda tuntud näitlejad Priit Pius ja Kait Kall, kellel pole aimugi, millesse nad ennast seganud on. Iga uus päev toob uusi üllatusi ja ei saaks öelda, et just meeldivaid. Probleemide kuhjale lisab tugeva panuse endine kursusekaaslane Liine, kellega Karlil olude sunnil kokku tuleb kolida. Armastuse teed on käänulised. Vürtsi, piinlikkust ja segadust lisavad ka Karli Põlvast pärit vanemad, kes iga hinna eest oma poja teel meelelahutusmaailma tippu kaasas soovivad olla. Kas töös ja eraelus toimub läbimurre või lõpeb see lootusetuna tunduv üritus ikkagi fiaskoga?

Sarja stsenarist on Kait Kall ja režissöör Ergo Kuld. Osades Olev Sten Erik Jõgi,Maarja Johanna Mägi, Simo Andre Kadastu, Ago Anderson, Karin Rask, Priit Pius, Märt Pius jpt.

Verivärske kuueosalise sarja osad linastuvad alates 8. detsembrist igal neljapäeval Elisa Huubis, mis on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa Huubist leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Pöördes“ „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Reetur“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!