Põhisisu algus

VAATA TREILERIT: „Papside“ uue hooaja teine osa loob meeleolu isadepäeva nädalaks

08.11.2023

Elisa ja Kanal2 koostöös valminud hittsarja „Papsid“ uus hooaeg on jõudnud teise osani. Millised keerdkäigud on saatusel neljale mehele varuks, saad juba nüüd vaadata Elisa Huubist!

„Eelmisel nädalal sai avapaugu „Papside“ kauaoodatud uus hooaeg, mis avasüli vastu võeti. Veelgi pöörasemad ja kaasahaaravamad seiklused jätkuvad aga terve uue hooaja vältel ning täna linastuv teine osa sobib isadepäeva nädalasse hästi,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili.

Elisa originaalsari „Papsid“ jutustab lugu neljast keskealisest või keskeale lähenevale mehest ja nende värvikatest eludest. Teises osas õnnestub Aleksil üles leida Rasmuse vanaema, kellega on aga toimumas midagi kummalist. Raivo otsustab anda Freddy õpetajale altkäemaksu ning Petra nõuab, et Marika müüks enda osa maast Marekile. Hooaja jooksul saab lõpuks vastuse küsimus, kas Aleks on Rasmuse isa või mitte. Üle kivide ja kändude suhted, paariteraapia katsed ja tülid päädivad kõige lõpuks ühe suure nuhtlusega, millest ühelgi tegelasel pääsu pole.

Peaosades on Märt Pius, Tiit Sukk, Priit Loog, Ott Sepp, Alo Kõrve, Evelin Võigemast, Katrin Pärn ja mitmed teised armastatud kodumaised näitlejad. Sarja režissööritoolil istus Anna Stepanova ning stsenaristi rolli täitis Ott Sepp.

„Papside“ uus osa linastub igal kolmapäeval eksklusiivselt Elisa Huubis.

VAATA TREILERIT: https://youtu.be/4q_dmfC9c8Q

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!