Põhisisu algus

Vaata treilerit: „Laupäev isaga“ ehk uus Elisa originaalsari paneb tuntud isad koos lastega proovile!

05.04.2023

Uue koguperesaate vedur Kaidor Kahar annab isadele võimaluse end kaamera ees proovile panna ja oma varjatuid andeid näidata. Igas saates on peategelaseks mõni tuntud isa koos oma lastega, kes asuvad üheskoos põnevaid ülesandeid lahendama. Esimeses saates jääb nädalavahetuseks koos oma kolme tütrega koju tuntud laulja Ewert Sundja.

„Üldiselt peetakse tänapäeval juba heaks tavaks, et isad tegelevad lastega, jäävad lapsehoolduspuhkusele ja on kaasatud erinevatesse lastega seotud tegevustesse. Väidetavalt on isad paremini tasustatud kui need mehed, kel lapsi pole ja lisaks on ka isade eluiga sookaaslastega võrreldes pikem. Uues koguperesaates vaatame aga, milline on olukord tegelikult – kas isad tulevad toime või vajavad nad julgustamist või nõustamist ning ehk annab kummutada ka stereotüüpi, et ainult emad kasvatavad lapsi. Samuti võiks see inspireerida kõiki isasid lastega toimetama,“ selgitas uue saate tagamaid saatesarja autor Kaidor Kahar.

Koguperesaade „Laupäev isaga“ annab isadele võimaluse ennast proovile panna ja oma varjatud andeid näidata. Igas osas võtavad isa ja lapsed päevaplaani kas ühe või mitu konkreetset ülesannet, mis tuleb teatud aja jooksul ära lahendada või korraldada ja hakkama tuleb saada ilma ema abita.

„Uues meelelahutuslikus saatesarjas osalevad tuntud papsid on muidugi ka varem oma pesamunadega üksi olnud, kuid nüüd võetakse päevaplaani konkreetsed ülesanded, millega ema äraolekul ühiselt hakkama tuleb saada. Tegijail juhtub ja nii näeme nende ettevõtmiste käigus lisaks naerule mõnikord ka pisaraid. Kirsina tordil saame armastatud isade kohta teada mõndagi uut just laste suu läbi,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili.

„Laupäeval isaga“ esimene osa on eetris 15. aprillil ja avaosas jääb nädalavahetuseks kolme tütrega koju Ewert Sundja. Milliseid ülesandeid isal ja lastel täita tuleb, milliseks kujunevad rollid, kuidas õnnestub pingeolukorras toime tulla ja kas pidulikku metsa-lõunasööki, kuhu saabub ka ema, saadab edu, või ootab ees täielik läbikukkumine? Sari on eksklusiivselt vaadatav vaid Elisa Huubist.

Vaata uue saate lustakat treilerit SIIT! Saatesarja autor ja saatejuht on Kaidor Kahar ning režissöör Tarvo Tammeoks.

Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa voogedastusteenusest leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Papsid“, „Pöördes“, „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!