Põhisisu algus

VAATA TREILERIT: Andrei ja Robini reisisaate eelviimases osas veedetakse aega patulinnas Las Vegases

20.11.2023

äna Elisa Huubi jõudnud „Zevakin ja Valting vs. Ameerika“ reisisaate eelviimases osas põrutavad mehed pattudest pulbitsevasse Las Vegasesse, kus õhtu lõpeb kabelis külg külje vastas seistes.

„Zevakin ja Valting vs. Ameerika“ seitsmes episood annab vaatajatele võimaluse avastada ekraani vahendusel Las Vegase võlusid. Mängupõrgute kõrval panevad Andrei ja Robin end proovile, hüpates alla 250 meetri kõrguselt. Eestlaste müügioskust demonstreerib Robin legendaarses „Pandikunnide“ pandimajas ning kuna mis juhtub Vegases, jääb Vegasesse, seatakse õhtu lõpuks sammud kabeli suunas.

Sarja režissööri Sander Allikmäe sõnul pakkus projekt parajalt väljakutseid. „Kogu meeskond pingutas viimse hetkeni, et saaksime minna kohtadesse, kuhu pole Eesti vaataja varem sattunud. Võib-olla ainult heas Hollywoodi kassahitis,“ kirjeldas ta.

Et tuua vaatajateni võimalikult lai ülevaade ameeriklaste pöörasustest, läbivad Andrei ja Robin päevas keskmiselt 600 kilomeetrit. Võib kindel olla, et teele jääb kirju ja ehe elu värvikate inimestega, kellega Robinil ja Andreil saab olema palju nalja.

Kõik Elisa originaalsarjad on leitavad Elisa Huubist, milles saad vaadata filme ja seriaale ka siis, kui sul on mõne teise pakkuja TV teenus olemas. Lisaks originaalsarjadele leiab platvormilt suure valiku teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale, midasaabnautida ühe kuutasu eest täiesti reklaamivabalt. Pakkudes omakliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, on Elisaühtlasi ka Eesti filmikunsti edendajaks ja panustabseeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse. 

VAATA TREILERIT: https://youtu.be/wdzYfDuYP_8

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!