Põhisisu algus

Uus lähenemine: salapärane spioon pildistab linnakodanikke

19.12.2019

Tähelepanelikud Tallinna linnakodanikud on märganud, et Solarise ja Foorumi bussipeatused on läbinud põhjaliku muutuse. Ootepaviljonis satuvad linlased Alfred Vindi, uue kodumaise põnevussarja peategelase, fotokaamera ette.

Eestis esmakordselt on Tallinna ootepaviljonidesse püsti pandud hologramm, mis tutvustab ainulaadsel moel uut kodumaist põnevussarja „Reetur“. Koos peaosalise Tambet Tuisuga astub sarjas üles Eesti näitlejate paremik naguVeiko Porkanen („Must alpinist“), Mari Abel („Rehepapp“), Eva Koldits („Võta või jäta“), Ursula Ratassepp („Vehkleja“),Klaudia Tiitsmaa („Päevad, mis ajasid segadusse“), Indrek Taalmaa („Seltsimees laps“) jt.

Erilahenduse saanud peatused Tallinnas Solarise ja Foorumi ees elavdavad linnapilti. Ootepaviljonid on seest jagatud kaheks ja peatuses seisjatel on võimalus ise otsustada, kas nad on spioonid või mitte. Suureks pilgupüüdjaks on reklaamtabloos toimiv hologramm, kus poseerib seriaali peaosaline Tambet Tuisk, kes pildistab ootavaid inimesi.

Idee teostamisega aidanud Havas agentuuri projektijuht Tambet Napp sõnab, et kuigi hologrammid on jaekaubanduses juba levinud, siis sarnane erilahendus on Eestis erakordne. „Äärmiselt hea meel on, et erilahendus Tallinna kontaktirikkamates ootepaviljonides tuli nii pilkupüüdev ja ainulaadne. Sarnaseid kampaaniaid, kus tehnoloogia ja reklaamkunst kohtuvad, on ainult lust teha ning kindlasti ei jää sarnane lahendus viimaseks.“

„Uuenduslikkus on Elisa DNAs ja lisaks elamusi pakkuvatele uudsetele toodetele ning teleteenusele oleme avatud ka efektsetele lahendustele reklaami- ja meediamaastikul, mis annavad särtsu ka sombusesse linnapilti,“ ütleb Elisa turundusvaldkonna juht Karin Kanepi.

Uus Elisa põnevussari „Reetur“ stardib juba käesoleva nädala reedel Elisa Huubis, mis on saadaval kõigile Elisa Elamuse kaabelklientidele. Tõsielulistest sündmustest inspireeritud lugu räägib Eestis tegutsevast riigireeturist 2000. aastate algul, ajal mil Eesti on liitumas NATO ja Euroopa Liiduga ning muutub Vene luure jaoks ülioluliseks sihtmärgiks. Seriaali idee autor ja stsenaariumi konsultant on Andres Anvelt ning stsenarist oma ala vaieldamatu tipp Martin Algus.

Elisa kodumaise põnevussarja „Reetur“ tutvustamiseks tulid uudse lahendusega välja JCDecaux, reklaamagentuur Tank, meediaagentuur Havas, Elisa ja Holovision.

Vaata ka videost , milline näeb Solarise bussipeatus välja ja kuidas Tambet Tuisust hologramm tehti.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!