Põhisisu algus

Uus komöödiasari „Piloot“ toob PÖFFil ekraanile noore teleprodutsendi seiklused Eesti telemaastikul

14.11.2022

Elisa uus originaalsari „Piloot“ heidab pilgu ühe noore produtsendihakatise argiellu, mis on täis üllatusi, vürtsi, piinlikkust ja segadust. Sarja režissöör on Ergo Kuld ja peaosades noored talendid Olev Sten Erik Jõgi, Maarja Johanna Mägi ja Simo Andre Kadastu. Sari näeb ilmavalgust 18. novembril PÖFFil.

Sarja stsenarist Kait Kall sõnab, et uus komöödiasari keskendub noore, hakkamist täis inimese muredele ja rõõmudele oma karjääri algul. „Laias laastus võib kokku võtta, et üks jama ajab teist taga ning nagu päriselus, on telemaastikul konkurents karm. Noore Karli sihiks on tõestada end läbi tohutult ägeda telesaate, aga inimese elus on ka palju muud - suhted, sõbrad ja pere, kellele ei saa ka rambivalguses selga pöörata,“ lisas Kall.

„Televisioon - see on staarid, prožektorid, glamuur ja punased vaibad. Või kas ikka on? Värske Elisa originaalsarja peategelane Karl saab peagi omal nahal veenduda, et tee tippu on palju künkalisem, kui see Kroonika veergudelt paista võib,“ kirjeldas sarja Elisa sisujuht Toomas Ili.

Karl on noor ja hakkamist täis värske Balti Filmi- ja Meediakooli vilistlane. Tema soov on teha Eesti ägedamaid telesaateid ja olla parim produtsent, keda siinmail teatud. Paraku seisab ta kohe silmitsi karmi reaalsusega – tema ideed on väikese Eesti jaoks liiga ambitsoonikad ning pealegi on turg täis ja tegijate vahel ära jaotatud.

Karl ei anna siiski alla. Oma meelelahutussaatele sponsoreid otsides üritab ta iga hinna eest toota valmis saatesarja esimese osa, ehk piloodi, mis tõestaks tema taset ja aitaks tal jala meelelahutusmaailma ukse vahele.

Algab kolgata tee. Tänu järjepidevusele õnnestub Karlil saatejuhtideks kaubelda tuntud näitlejad Priit Pius ja Kait Kall, kellel pole aimugi, millesse nad ennast seganud on. Iga uus päev toob uusi üllatusi ja ei saaks öelda, et just meeldivaid. Probleemide kuhjale lisab tugeva panuse endine kursusekaaslane Liine, kellega Karlil olude sunnil kokku tuleb kolida. Armastuse teed on käänulised. Vürtsi, piinlikkust ja segadust lisavad ka Karli Põlvast pärit vanemad, kes iga hinna eest oma poja teel meelelahutusmaailma tippu kaasas soovivad olla. Kas töös ja eraelus toimub läbimurre või lõpeb see lootusetuna tunduv üritus ikkagi fiaskoga?

Sarja stsenaristiks on Kait Kall ja režissöörErgo Kuld. Osades Olev Sten Erik Jõgi,Maarja Johanna Mägi, Simo Andre Kadastu, Ago Anderson, Karin Rask jt.

Komöödiasarja „Piloot“ esimest osa saab näha juba sellel reedel PÖFFil, kus on võimalik kohtuda ka sarja tegijate ja näitlejatega. Pileteid saab osta SIIT! Striimingteenusesse Elisa Huub jõuab sari juba detsembri alguses.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!