Põhisisu algus

ÜLIKOOLIST OTSE TELELINALE: noorte tegijatega telesari „Piloot“ jõudis tänasest eetrisse

08.12.2022

Tänasest jõuab vaatajateni noorte näitlejatega uus pöörane originaalsari „Piloot“, mis heidab pilgu ühe noore teleprodutsendihakatise argiellu, mis täis üllatusi, vürtsi, piinlikkust ja segadust. Uus sari linastub eksklusiivselt voogedastusteenuses Elisa Huub.

„Head huumorit pole teleekraanidel kunagi liiga palju. Käesoleva aasta lõpetuseks toome vaatajateni veel ühe komöödiasarja, mis täis tuntud tähti, aga ka täiesti uusi talente. Stsenarist Kait Kalli poolt meisterlikult põimitud fiktsioon ja reaalsus, nii olustiku kui tegelaste läbi, teeb „Piloodist“ lõbusa vaatamise pimedatesse talveõhtutesse,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili.

Sarja peategelane Karl on noor ja hakkamist täis värske Balti Filmi- ja Meediakooli vilistlane. Tema soov on teha Eesti ägedamaid telesaateid ja olla parim produtsent, keda siinmail teatud. Paraku seisab ta kohe silmitsi karmi reaalsusega – tema ideed on väikese Eesti jaoks liiga ambitsioonikad ning pealegi on turg täis ja tegijate vahel ära jagatud.

„Laias laastus võib kokku võtta, et üks jama ajab teist taga ning nagu päriselus, on telemaastikul konkurents karm. Noore Karli sihiks on tõestada end läbi tohutult ägeda telesaate, aga inimese elus on ka palju muud - suhted, sõbrad ja pere, kellele ei saa ka rambivalguses selga pöörata,“ iseloomustas sarja stsenarist Kait Kall.

Sarja režissöör on Ergo Kuld ja osades teevad kaasaOlev Sten Erik Jõgi, Maarja Johanna Mägi,Simo Andre Kadastu, Ago Anderson,Karin Rask, Priit Pius, Märt Pius ja paljud üllatuslikud külalisnäitlejad.

Vaata sarja treilerist, milline hullumeelne teekond sarja peategelast ees ootab ja millised üllatavad külalisnäitlejad sarjas kaasa teevad – https://youtu.be/ObTjpgZeaEQ .

Verivärske kuueosalise sarja osad linastuvad alates tänasest igal neljapäeval Elisa Huubis, mis on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa Huubist leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Pöördes“ „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Reetur“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka audiovisuaalsekunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!