Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Üleskutse: uuendage Elisa Elamuse kaabelbokside tarkvara!

18.04.2019

Üleskutse: uuendage Elisa Elamuse kaabelbokside tarkvara!

Möödunud nädala lõpul jõudis esimeste klientideni Elisa Elamuse kaabelbokside tarkvarauuendus, mille raames on uuendatud ka turvasertifikaadid. Uus tarkvaraversioon on vajalik teenuse edasiseks toimimiseks täismahus.

Tarkvarauuendusest annab märku teavitus teleriekraanil ja uuendamine võib võtta aega kuni 10 minutit. Uuenduse käigus värskendame digiboksi turvasertifikaate, mis tagavad digiboksi lisafunktsionaalsuse (maailmad, järelvaatamine jms) ja muudame tagasi- ehk back-nupu funktsiooni, mis viib nüüd korduval vajutamisel tagasi kuni viimati reaalajas vaadatud telekanalini. Lisaks oleme klientide tagasiside põhjal lisanud ka väiksemaid kasutajaliidese muudatusi.

Kui uuenduse teavitust ei ilmu või pärast uuenduse kinnitust digiboks ei taaskäivitu ning tarkvara ei hakka laadima, soovitame digiboksi korraks vooluvõrgust eemaldada.

Seotud märksõnad

 

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

 

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.