Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Üleskutse suleseppadele: Elisa kuulutab välja sarjade ideekonkursi!

16.06.2021

Üleskutse suleseppadele: Elisa kuulutab välja sarjade ideekonkursi!

Ideekonkursi võitjate töödest sünnivad kuueosalised Elisa telesarjad. Konkursile oodatakse töid kokku kolmes eri žanris ja auhinnaks valmib iga žanri parimast tööst Elisa Originaalsari.

„Telesarjade tootmisega alustades soovis Elisa toetada kohalikke tegijaid ja tõsta kodumaise telemaastiku kvaliteeti veelgi kõrgemale. Elisa originaalsarjad on leidnud tee nii kodumaise kui ka rahvusvahelise publikuni ja pälvinud tunnustusi Eesti Filmi- ja Teleauhindade jagamisel. Meeldejäävate ja kütkestavate lugude toomine publikuni pole tihti kõigile võimalik, kuid hea meel on teatada, et järgneva kuu jooksul ootab Elisa ideekonkursi raames ideid uuteks sarjadeks,“ sõnab Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu.

Elisa ideekonkursil oodatakse ideid kolmes peamises žanris:

  • Põnevussari
  • Suhtesari
  • Koguperesari

Elisa sisuhankejuht ja konkursi korraldaja Toomas Ili kinnitab, et oodatakse kõiki töid – nii värskeid kui varasemalt sahtlisse kirjutatuid. „Tähtsust ei oma, kas idee taga on juba kogenud telehai või noor pealehakkaja – kõik tööd saavad loetud. Igast žanrist valime välja vähemalt ühe töö, mis läheb ka reaalselt tootmisse ja millest saab kuueosaline Elisa Originaalsari.“

Iga kandideeriva töö juures peab olema täidetud neli peamist nõuet:

  • Idee üldine kirjeldus
  • Iga osa sünopsis
  • Loovmeeskonna ja võtmeisikute nimed koos CV-dega
  • Oodatav eelarve

Ideid oodatakse alates tänasest kuni käesoleva aasta 31. augustini aadressil konkurss@elisa.ee ja konkursi võitjad tehakse avalikuks sügisel.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.