Põhisisu algus

Üleskutse suleseppadele: Elisa kuulutab välja sarjade ideekonkursi!

16.06.2021

Ideekonkursi võitjate töödest sünnivad kuueosalised Elisa telesarjad. Konkursile oodatakse töid kokku kolmes eri žanris ja auhinnaks valmib iga žanri parimast tööst Elisa Originaalsari.

„Telesarjade tootmisega alustades soovis Elisa toetada kohalikke tegijaid ja tõsta kodumaise telemaastiku kvaliteeti veelgi kõrgemale. Elisa originaalsarjad on leidnud tee nii kodumaise kui ka rahvusvahelise publikuni ja pälvinud tunnustusi Eesti Filmi- ja Teleauhindade jagamisel. Meeldejäävate ja kütkestavate lugude toomine publikuni pole tihti kõigile võimalik, kuid hea meel on teatada, et järgneva kuu jooksul ootab Elisa ideekonkursi raames ideid uuteks sarjadeks,“ sõnab Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu.

Elisa ideekonkursil oodatakse ideid kolmes peamises žanris:

  • Põnevussari
  • Suhtesari
  • Koguperesari

Elisa sisuhankejuht ja konkursi korraldaja Toomas Ili kinnitab, et oodatakse kõiki töid – nii värskeid kui varasemalt sahtlisse kirjutatuid. „Tähtsust ei oma, kas idee taga on juba kogenud telehai või noor pealehakkaja – kõik tööd saavad loetud. Igast žanrist valime välja vähemalt ühe töö, mis läheb ka reaalselt tootmisse ja millest saab kuueosaline Elisa Originaalsari.“

Iga kandideeriva töö juures peab olema täidetud neli peamist nõuet:

  • Idee üldine kirjeldus
  • Iga osa sünopsis
  • Loovmeeskonna ja võtmeisikute nimed koos CV-dega
  • Oodatav eelarve

Ideid oodatakse alates tänasest kuni käesoleva aasta 31. augustini aadressil konkurss@elisa.ee ja konkursi võitjad tehakse avalikuks sügisel.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!