Põhisisu algus

TTJA: Teise kvartali lõpus oli jätkuvalt Eestis enim TV-kliente Elisal

02.09.2019

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalveameti (TTJA) värske statistika alusel on käesoleva aasta teise kvartali seisuga TV-teenuste kasutajate arvult turuliider Eestis Elisa.

TTJA statistika alusel oli Elisal 2019. aasta teise kvartali lõpus tasuliste TV-teenuste (kaabellevi, IPTV ja üle õhu TV) kliente 206 500, Telial 205 800, STV-l 83 000 ning teistel operaatoritel 11 000. TTJA statistika näitab, et Elisa TV-klientide arv on kahe aasta lõikes kasvanud lausa 30 000 kliendi võrra.

Elisa juhatuse liikme, erakliendiüksuse juhi Andrus Hiiepuu sõnul eristub Elisa Elamus tänasel turul pakutavast väga kardinaalselt ja turuliidripositsioon näitab, et kliendid on uuenenud teenusega väga rahul. „Kiire kasvuga voogedastusmaailmas on kuningaks pakutav sisu. Kui möödunud sügisel tulime välja oma voogedastusplatvormiga, et pakkuda klientidele parimat sisu parimas kvaliteedis, ei oodanud me kasutajate poolt nii head vastuvõttu. Kõigest poole aastaga on Elisa Huubi kasutatavus kasvanud kuus korda ning tänavu toome vaatamiseks ka kaks uhiuut Elisa originaalsarja „Üle noatera“ ja „Reetur“,“ sõnas Hiiepuu. „Voogedastusmaailmas toimub arenguid iga päev ja Eesti turul soovime olla esirinnas. Lisaks sellele on ainult Elisas kõik telekast tulev leitav teemaliste maailmade alt ja algavast hooajast pakume Elamuse klientidele senisest veelgi paremaid vaatamissoovitusi.“

Täna pakub Elisa oma klientidele enam kui 200 telekanalit, erinevaid baaspakette, millele saab lisada ka valikkanaleid, Elisa voogedastusteenust Huub ja maailmas unikaalset ettevaatamist, millega on võimalus näha paljusid seriaale enne kui need teleekraanile jõuavad. Elisa TV-teenus on kättesaadav üle õhu ja kaabli ning populaarsemaid kanaleid saab jälgida ka nutiseadmes või veebis.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!