Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Tormist tingitud elektrikatkestuste tõttu on piirkonniti häiritud Elisa mobiilsideteenused

18.12.2019

Tormist tingitud elektrikatkestuste tõttu on piirkonniti häiritud Elisa mobiilsideteenused

Tugeva tormi põhjustatud elektrikatkestuste tõttu on piirkonniti häiritud Elisa võrgus mobiilne internet, helistamine ja sõnumite saatmine. Levi häirete korral hädaabinumbrile helistades soovitame eemaldada telefonist SIM-kaardi või teha restart ja enne PIN-koodi sisestamist valida hädaabinumber.

Ilmastikuoludest tingitud elektrikatkestuste tõttu on piirkonniti häiritud Elisa mobiilsideteenused ning mobiilne internet 2G, 3G ja 4G võrgus. Mõjutatud piirkondades on leviolud tavapärasest nõrgemad ja võib esineda häireid mobiilside teenuste kasutamisel.

Probleemse leviga piirkonnas palume hädaabinumbrile 112 helistamisel enne kõne eemaldada telefonist SIM-kaart või teha restart ja enne PIN-koodi sisestamist valida hädaabinumber. See annab telefonile võimaluse suhelda teiste saadaval olevate võrkutega juhul kui Elisa levi on häiritud.

Elisa spetsialistid tegelevad võrgu jõudluse ümber suunamisega selliselt, et teenused toimiksid minimaalsete häiretega ka elektrikatkestusega piirkondades. Kõneteenuse taastamine häiritud piirkondades on hetkel kõrgeima prioriteediga.

Elektrikatkestuste lahendamisega tegeleb Elektrilevi.

Vabandame ebamugavuste pärast!

Seotud märksõnad

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.