Põhisisu algus

Tormist tingitud elektrikatkestuste tõttu on piirkonniti häiritud Elisa mobiilsideteenused

18.12.2019

Tugeva tormi põhjustatud elektrikatkestuste tõttu on piirkonniti häiritud Elisa võrgus mobiilne internet, helistamine ja sõnumite saatmine. Levi häirete korral hädaabinumbrile helistades soovitame eemaldada telefonist SIM-kaardi või teha restart ja enne PIN-koodi sisestamist valida hädaabinumber.

Ilmastikuoludest tingitud elektrikatkestuste tõttu on piirkonniti häiritud Elisa mobiilsideteenused ning mobiilne internet 2G, 3G ja 4G võrgus. Mõjutatud piirkondades on leviolud tavapärasest nõrgemad ja võib esineda häireid mobiilside teenuste kasutamisel.

Probleemse leviga piirkonnas palume hädaabinumbrile 112 helistamisel enne kõne eemaldada telefonist SIM-kaart või teha restart ja enne PIN-koodi sisestamist valida hädaabinumber. See annab telefonile võimaluse suhelda teiste saadaval olevate võrkutega juhul kui Elisa levi on häiritud.

Elisa spetsialistid tegelevad võrgu jõudluse ümber suunamisega selliselt, et teenused toimiksid minimaalsete häiretega ka elektrikatkestusega piirkondades. Kõneteenuse taastamine häiritud piirkondades on hetkel kõrgeima prioriteediga.

Elektrikatkestuste lahendamisega tegeleb Elektrilevi.

Vabandame ebamugavuste pärast!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!