Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

TJA: Elisa on TV-teenuste pakkumisel turuliider

17.07.2018

Telekat vaatamas

Tehnilise Järelevalveameti (TJA) värske statistika alusel on käesoleva aasta esimese kvartali seisuga teleteenuste kasutajate arvult turuliider Eestis täna Elisa.

TJA statistika alusel oli Elisal 2018. aasta esimese kvartali lõpus tasuliste meediateenuste (kaabellevi, IPTV ja üle õhu TV) kliente 202 000, Telial 199 000, STV-l 86 000 ning teistel operaatoritel 13 000. Kokku on Eestis TJA andmetel tasuliste meediateenuste kasutajaid 459 865.

TJA statistika alusel on Elisa teleklientide arv aastaga kasvanud 25 000 kliendi võrra. 2017. aasta esimese kvartali lõpus oli Elisal kliente 177 000, Telial sama palju kui Elisal, STV-l 88 000 ning teistel 12 000.

TJA graafik

Elisa juhatuse liikme, erakliendiüksuse juhi Andrus Hiiepuu sõnul eristub Elisa Elamus tänasel turul vaatamisharjumustele vastavate temaatiliste maailmate poolest, mis võimaldavad meelepärase saate või filmi kliendil üles leida mõne nupuvajutusega. „Kõik, mis telekast tuleb, on leitav temaatiliste maailmade alt – Filmimaailm, Spordimaailm ja Lastemaailm. Lisaks pakub Elisa Elamus järelvaatamise, otsingu, äppide kasutamise ning interneti võimalusi,“ rääkis Andrus Hiiepuu.

Elisa pakub oma klientidele enam kui 200 telekanalit ja erinevaid baaspakette, millele saab lisada ka valikkanaleid. Teleteenus on kättesaadav üle õhu ja kaabli ning populaarsemaid kanaleid saab jälgida ka nutiseadmes või veebis.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.